Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Liepos » 19

Prancūzija pirmoji išsiųs prieš vakciną nusistačiusius asmenis į stovyklas

Prancūzijoje į barą ar restoraną be COVID pažymėjimo patekusiems asmenims gresia šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmė, o verslo savininkams, neįrodžiusiems savo statuso, gresia vienerių metų laisvės atėmimo bausmė ir 45 000 eurų bauda. Šios nuobaudos yra drakoniškų Prancūzijos vyriausybės pastangų kuo greičiau paskiepyti piliečius dalis, rašo zerohedge.com

Šią savaitę prezidentas Emmanuelis Macronas paskelbė, kad tiems, kurie negalės įrodyti, kad buvo paskiepyti, arba tiems, kurių COVID testas (atliktas savo lėšomis) bus neigiamas, bus draudžiama naudotis viešuoju transportu, įeiti į kino teatrus, prekybos centrus, barus, kavines, restoranus ir kitas vietas. Naujosios taisyklės įsigalioja nuo rugpjūčio 1 d.

"Pagal įstatymo projekto tekstą, asmenims, nepateikusiems galiojančio sveikatos paso, gresia iki šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmė ir bauda iki 10 000 eurų (8 500 svarų sterlingų), o vietų savininkams, neįdiegusiems lankytojų pasų sistemos, gali grėsti vieneri metai kalėjimo ir 45 000 eurų bauda", - rašo "The Guardian".

Šios sankcijos yra autoritariškiausias žingsnis, kuriuo siekiama priversti Vakarus priimti vakcinas, ir pranoksta daugelio faktinių diktatūrų kitose pasaulio dalyse griežtumą.

Anksčiau Prancūzijos vyriausybė buvo priversta atšaukti panašų įstatymą dėl gruodį kilusių riaušių.  Tačiau dabar priimtas toks pat įstatymas, tik su griežtesnėmis bausmėmis nesutinkantiems.

Kaip pabrėžėme anksčiau, Paryžiuje policija ašarinėmis dujomis išvaikė prieš šias priemones protestuojančius demonstrantus, o dabar įžengiame į pandemijos etapą, kai akivaizdu, kad tiems, kurie atsisako skiepytis, bus taikomos pačios griežčiausios izoliavimo priemonės.

P Komentaras: Visur ir jau seniai pastebimas įvairus socialinis spaudimas ir apribojimai žmonėms, kurie atsisako skiepytis vakcina. Šiandien, pavyzdžiui, vyras iš JAV rašo:

Esu vienas iš nedaugelio darbe likusių darbuotojų, kurie ir toliau nešioja kaukę. Tęsiu darbą, nes kaip samdomas vadovas turėjau sutikti su nuolatine kauke, jei negausiu skiepo. Dabar šią kaukę nešioju kaip apdovanojimą - ženklą, kad atsisakiau dūrio.

Mano viršininkas žino, kad aš nesu vakcinuotas, ir šiandien jis man padarė pastabą, kreipdamasis į vieną iš paskiepytų darbuotojų: "...štai mūsų brolis antivakseris ir antivakcininkas... jei jis gaus naująją koronos versiją, tikriausiai mirs". Tada viršininkas griežtai pažvelgė į mane. 

Dabar svarstau, koks bus kitas mano žingsnis? Galiu mesti šį darbą, bet jame praleidau 10 metų ir šis žingsnis bus didžiulė meškos paslauga man ir mano šeimai. Bet ir aš neturiu jėgų tylėti į tokias pastabas.

Apie tokius dalykus praneša žmonės iš visų pusių, ir visiškai akivaizdu, kad prasidėjo socialinis antivakserių persekiojimas. Tačiau prancūzai, kaip matome, žengė dar toliau ir aplenkė net Maskvos merą, net Žirinovskį, kuris kol kas žada tik kalėjimo bausmes už vakcinos atsisakymą.

Vis dėlto Prancūzija yra tik pirmasis pasaulinis bandomasis atvejis, netrukus tokie įstatymai bus priimti visur, todėl, kai tik šie įstatymai pradės veikti, kils klausimas: ar yra papildomų vietų kalėjimuose antivakseriams? Net Šiaurės Korėjoje patalpos nėra pritaikytos tokiam srautui, nes jose turėtų būti įkalinta apie 10 % gyventojų, o kai kuriose šalyse - gerokai daugiau. Taigi, ką darys valstybės? Įdomu, Lietuvoje jau statomi, tokie panašūs objektai laukuose?

Akivaizdu, kad įvairios "karantino stovyklos" auga kaip grybai po lietaus būtent šiuo tikslu. Prancūzai stato greitai ir gerai, todėl akivaizdu, kad jie pirmieji pradėjo statyti ir pirmieji priėmė būtinus įstatymus. Tačiau kai tik šimtmečio statybos bus baigtos kitose šlovingose demokratinėse šalyse, jos iš karto priims tokius pat įstatymus kaip Prancūzija.  Tikėtina, kad bauda bus tik daug mažesnė, o terminas daug ilgesnis, todėl sekime įvykių eigą.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 22:47 2021 m. "Covid" vakcinos pakenkė ir nužudė daugiau paauglių nei visos kitos FDA patvirtintos vakcinos kartu sudėjus

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" tikrai gelbsti gyvybes? Ne visai taip. Remiantis naujausiais duomenimis, vaistų injekcijos iš tikrųjų beprecedenčiu greičiu naikina gyvybes.

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 18:49 Slaptas holokaustas: ar milijonai vakcinų aukų dingsta masinėse kapavietėse?

Dabar mums kyla nauja nerimą kelianti teorija, kuri nusipelno tikro tyrimo. Už tai esu dėkingas Maiklui Snaideriui (Michael Snyder) iš tinklaraščio "Ekonominis žlugimas" (The Economic Collapse Blog), kuris neseniai paskelbtame straipsnyje klausė: "Kur dingo visi žmonės?".

...

Skaityti daugiau

18.09.2021 laikas 13:11 Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų
Kalifornijoje nuo gaisro bandoma išgelbėti didžiausius pasaulyje medžius, kuriems daugiau nei 2000 metų Kalifornijoje (JAV) ugniagesiai bando išgelbėti sekvojas - didžiausius pasaulyje medžius, kuriems pavojų kelia Sekvojų nacionaliniame parke siautėjantys gaisrai....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau