Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Rugpjūčio » 22

Prancūzija ir toliau šokiruoja pasaulį vaizdo įrašais, o Australijoje jau vyksta muštynės su policija

Prieš kelias dienas visas internetas su nuostaba žiūrėjo vaizdo įrašą iš Prancūzijos, kuriame žmonės nebeįleidžiami į maisto prekių parduotuves, o jie stovi ir mitinguoja prie įėjimo, panašu, kad taip prasideda ir Lietuvoje:

Tačiau dabar, rugpjūčio 22 d., iš Prancūzijos atėjo daugiau naujienų:

O tai yra prekybos centro vidus. Kaip matote, čia nėra apsipirkinėjimo šėlsmo, o savininkai šiuo metu patiria daugiau einamųjų išlaidų (nuoma, darbo užmokestis, apšvietimas ir kt.) nei uždirba:

Kitas vaizdo įrašas - šedevras: du vyrukai, sprendžiant iš veidų - tiesioginiai palikuonys ir Prancūzijos karalių anūkai, išmeta iš parduotuvės 50 kilogramų sveriančią merginą. Mergina tikriausiai atvyko į Prancūziją iš Alžyro arba Etiopijos, todėl ji nežino vietinių papročių:

Ką tokioje situacijoje daro prancūzai? Prancūzai vaikšto gatvėmis, mojuoja vėliavomis ir pučia trimitus:

Negalima nesididžiuoti Prancūzija. Istorikai teigia, kad šie žmonės pasiekė Maskvą, tačiau, ko gero, tai išgalvota istorija - su tokiais būriais galima pasiekti tik miesto ribą, o po to pavargę nuo dūmų kovotojai išsiskirsto į savo namus, kad saulei auštant pradėtų dūmus pūstis su naujomis jėgomis. 

Melburne žmonės jau yra šiek tiek aktyvesni ir įsivelia į muštynes su policija. Pranešama, kad policininkai pradėjo naudoti ašarines dujas, putas ir net šaunamuosius ginklus, tačiau kol kas jie šaudo į viršų, o ne žudo:

Per susirėmimus buvo suimta 200 žmonių, o septyni policininkai sunkios būklės paguldyti į ligoninę. Žinoma, visa tai vargu ar ką nors pakeis, todėl akivaizdu, kad protestai pereis į naują "pašto, stoties, telegrafo" stiliaus etapą. Arba jie niekur nedings ir apsiribos skandavimu ir trimitų pūtimu, todėl mes stebėsime įvykius.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 23:33 Vyras ir tėvas miršta po to, kai ligoninė neleido vartoti ivermektino

Vakarų medicina nužudė dar vieną amerikietį po to, kai jam buvo atsisakyta skirti gyvybiškai svarbų gydymą ivermektinu nuo sunkios Wuhan koronaviruso (Covid-19) infekcijos. 

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau