Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Liepos » 11

Šiandien yra pirmoji oficialios Naujosios pasaulio tvarkos diena

2021 m. liepos 10 d. vakare Australijoje dėl laiko juostų skirtumo jau buvo liepos 11 d. Žiūrint rytines žinias, kuriose vietos bosai pasakojo apie naujus karonos apribojimus, balsas už kadro ką tik į akis pasitaisiusiems australams pasakė, kad šiandien yra pirmoji Naujosios pasaulio tvarkos diena. 

Australijos sąmokslo teorijų šalininkai, žinoma, buvo priblokšti ir nubėgo į GLP prašyti patarimo amerikiečių sąmokslo teorijų šalininku, turėdami vilties, kad tai tik kalbos žaismas. Tačiau, kaip jiems buvo paaiškinta, labai tikėtina, kad taip ir buvo. 

Taigi, kaip paaiškėjo, ilgą laiką forume periodiškai buvo diskutuojama apie 2021 m. liepos 11 d. datą, t. y. 11.07.21. Jei 11 padauginsime iš 7, o 21 pavaizduosime kaip 7+7+7, gausime magišką seką 77-777. Tuo remdamiesi sąmokslo teorijų šalininkai pavasarį skelbė, kad liepos 11-ąją kažkas įvyks ir tą dieną globalistai kažkaip pažymės. 

Kadangi seka 77-777 nėra labai akivaizdi, dėl šios datos visi labai abejojo. Tačiau, kaip matome, Australija šią šlovingą dieną oficialiai pavadino pirmąja NPT diena. Remiantis tuo, galima manyti, kad po aušros į vakarinę JAV pakrantę atkeliaus simbolinės naujienos (o gal ir visai ne simbolinės), kurios vakare pasieks vakarinę JAV pakrantę. Be to. 

Jei pirmiau aprašytą algoritmą (21=7+7+7+7) pritaikysime datai 21.07.21, gausime dar gražesnį septynių septynetų derinį: 777-7-777, kuriuo remiantis kai kurie mano, kad tai bus kažkokia Didžioji diena. Pavyzdžiui, prasidės Trečiasis pasaulinis karas arba įvyks ne mažiau epinis įvykis. 

Nežinome, kiek ši prielaida tiksli, bet tai paaiškės liepos 11 d. Taigi, jei bus daugiau svarbių naujienų, 21 d. turėsime laukti kokio nors didelio "Bada-Boom". Jei naujienų nėra, tuomet liepos 11-ąją kaip pirmąją Naujosios pasaulio tvarkos dieną globalistai pasirinko ne dėl to, kad parašė šią datą, o dėl kokių nors kitų priežasčių. 

Taip pat norime atkreipti skaitytojų dėmesį į neseniai Kalifornijoje, prie pat sienos su Nevada, įvykusį M6,0 smūgį. Dėl šio žemės drebėjimo yra labai įdomi prognozė. 

Taigi, maždaug prieš dešimt metų GLP kartais pasirodydavo paslaptingas jautruolis, pasivadinęs PSI Guy slapyvardžiu. Jis daug kalbėjo apie pasaulio pabaigą, o paskui dingo. Taip pat dingo nedidelė svetainė, kurioje šis ponas paskelbė savo pranašystes.

Kurį laiką apie jį buvo pamiršta, bet 2009 m. jie staiga iš karto prisiminė, nes šis PSI vaikinas pažadėjo danguje matyti spirales, kurios visus apie kažką įspės.

konspirologija, naujoji pasaulio tvarka, Australija

2011 m. įvyko Fukušimos avarija, apie kurią PSI Guy sakė, kad "Japonija bus nuniokota. Ir tada viena po kitos išsipildė daugybė kitų šio žmogaus pranašysčių, kurias GLP vartotojai bendrai atkūrė iš nesuderintų pranešimų, kad sukurtų vieną temą

O vienas iš Trečiojo pasaulinio karo artėjimo požymių, anot PSI Guy, turėtų būti stiprus žemės drebėjimas Kalifornijos ir Nevados pasienyje. Gali būti, kad kalbama apie liepos 8 d. įvykusį žemės drebėjimą, ir gali būti, kad ten bus dar keletas sprogimų, po kurių niekam nekils abejonių dėl "stipraus žemės drebėjimo", tačiau kol kas tai nėra labai šaunu. Jei prisiminsite, kad 777-777 data bus Av 9-osios išvakarėse, viskas atrodys gana niūriai, tad likite su mumis.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau