Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 20

Pietų Afrika - įspėjimas dėl smarkaus snygio keliuose regionuose

Šią savaitę orai Afrikoje išties gąsdina, nes visoje šalyje numatomas staigus temperatūros kritimas. Vakariniai ir pietiniai regionai pirmieji susidurs su šiais lediniais smūgiais, kol stiprus šaltis pasieks centrinę Pietų Afrikos dalį. Artimiausiomis dienomis galios 4 lygio įspėjimas dėl snygio.

Tuo metu, kai šalyje siaučia žudantis virusas, o artimiausiomis dienomis laukiama dar vieno elektros energijos tiekimo nutraukimo, krentanti temperatūra bus didelis išbandymas gyventojams. 

Ši žiema iki šiol buvo atšiauri, jau kelios sniego audros pridarė nuostolių. Ir tai dar nesibaigė... 

"Antradienio rytą virš Vakarų kyšulio pietvakarinių kalnų viršūnių numatomas sniegas, o didžiojoje provincijos dalyje gali įsivyrauti šalti orai. Nedidelių sniego kritulių tikimasi Rytų kyšulio aukštumose ir kalnų grandinėse, įskaitant Tsitsikamma, Kouga, Sneibergo ir Vinterbergo kalnus." "Be to, kai trečiadienį į žemyną atkeliaus antrasis šaltasis frontas, daugelyje Žaliojo kyšulio aukštumų vietovių tikimasi pražūtingų sniego kritulių. Ūkininkams ir gyventojams patariama imtis būtinų atsargumo priemonių prieš numatomą atšalimą ir užtikrinti, kad gyvuliai ir naminiai gyvūnai turėtų tinkamą pastogę ir vandens."

- Ketvirtadienį pietinėje Laisvosios valstijos dalyje galioja antrojo lygio geltonas įspėjimas dėl snygio, apsunkinančio vairavimą.

- Trečiadienį virš aukštai esančių Vakarų kyšulio vietovių buvo paskelbtas 3 lygio geltonas įspėjimas dėl pražūtingų sniego kritulių (dėl kurių gali žūti gyvuliai ir augmenija).

- Ketvirtadienį virš Lutsbergo, Wapadsbergo, Penhoeko, Outenikės, Nico Malano, Vinterbergo ir žvyrkelių perėjų Cicicamme, Outenikėje ir Baviaanskluope numatomas 4 lygio geltonas įspėjimas dėl pražūtingo snygio.

- Šią savaitę paskelbti ir kiti 4 lygio geltoni įspėjimai: trečiadienį dėl potvynių Keiptaune, Keipo Vynlande ir Overberge, o ketvirtadienį - dėl smarkaus lietaus tarp Pletenbergo įlankos ir Fišo upės.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau