Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Liepos » 26

Liūtys Londone užtvindė kelius ir metro stotis

Aplinkos agentūra paskelbė penkis perspėjimus dėl potvynių pietų Anglijoje ir 19 perspėjimų dėl potvynių, įskaitant dalį Velso. Sekmadienį pietų Angliją užklupus audrai su perkūnija, liūtys užtvindė Londono kelius ir metro stotis.

"Barts Health NHS" paskelbė apie didelį incidentą po to, kai potvynis sukėlė problemų Whipps Cross ligoninėje ir Newham ligoninėje miesto rytuose.

Organizacijos pareiškime teigiama: "Glaudžiai bendradarbiaujame su vietiniais partneriais, kad išspręstume problemas ir užtikrintume pacientų priežiūrą, ir, nors paslaugos ir toliau teikiamos žmonėms, kuriems reikia skubios pagalbos, pacientų prašoma apsilankyti alternatyviose ligoninėse, jei tik jie gali, kad padėtų mums kuo greičiau surasti pagalbą.

Agentūros "Agence France-Presse" žurnalistas sakė, kad policijai teko blokuoti kelią pietvakarių Londone, kur trys dviaukščiai autobusai įstrigo po geležinkelio tiltu. Vairuotojas sakė, kad keleiviai turėjo išlipti iš autobuso, kai jo autobuse pradėjo kauptis vanduo.

Kiti vairuotojai Walthamstow, šiaurės rytų Londone, buvo priversti palikti savo automobilius.

Taip pat pranešama, kad kai kurie gyventojai savo namuose atsidūrė po juosmenį vandenyje ir jų gelbėti buvo iškviestos gelbėjimo tarnybos.

Remiantis pranešimais socialinėje žiniasklaidoje, Portobello gatvė vakarų Londone taip pat buvo užtvindyta.

Meteorologijos tarnybos ir Aplinkos agentūros lietaus matuokliai rodo, kad sekmadienį nuo 15 iki 16 val. per vieną valandą Bethersdene, Kente, iškrito 48,5 mm lietaus. Ryde, Vaito saloje, per vieną valandą iškrito 38,5 mm, o kai kuriose Londono ir aplinkinių grafysčių dalyse per vieną valandą iškrito 20-30 mm.

Londono ugniagesių brigada pranešė, kad sekmadienį vos per kelias valandas sulaukė 300 iškvietimų dėl potvynių.

Hertfordšyre vykęs muzikos festivalis "Standon Calling", kuriame galėjo dalyvauti 15 000 žmonių, buvo atšauktas dėl potvynio.

"Standon Calling" socialiniame tinkle "Twitter" rašė: "Jei šį vakarą galite saugiai palikti renginio vietą, padarykite tai kuo greičiau. Stengiamės užtikrinti, kad visi kuo greičiau ir saugiau paliktų įvykio vietą."

Festivalis pranešė, kad tikisi "didelių vėlavimų" išvykstant iš vietos, ir įspėjo festivalio lankytojus nevairuoti išgėrus.

Aplinkos agentūra paskelbė penkis perspėjimus dėl potvynių pietų Anglijoje ir 19 perspėjimų dėl potvynių sekmadienį, įskaitant dalį Velso. Iki sekmadienio vidurnakčio galiojo geltonos spalvos perspėjimas dėl perkūnijos, kuris galiojo pietuose nuo Norvičo iki Plimuto.

Meteorologijos tarnyba anksčiau buvo paskelbusi gintarinį perspėjimą dėl perkūnijos sekmadienio popietę ir ankstyvą vakarą kai kuriose pietryčių Anglijos dalyse, įskaitant Londono rajoną.

Pasak meteorologo Stepheno Keateso, perkūnijos kyla dėl oro srovių susiliejimo, kai dėl pastarojo meto karščio bangos Žemės paviršiuje susidariusi šiluma kyla aukštyn ir atmosferoje susiduria su šaltesniu oru.

Meteorologai teigė, kad pirmadienis pietuose bus "šiek tiek ramesnė" diena, o Jungtinės Karalystės šiaurėje vietomis pasirodys kelios smarkios liūtys ir keletas stipresnių liūčių.

Tačiau ateinančią savaitę orai išliks nepastovūs, o antradienį ir vėliau gali būti paskelbti perspėjimai dėl lietaus ir perkūnijos.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau