Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 4

Tyrimas: 397 vaikams, gavusiems Pfizer COVID-19 vakciną, diagnozuotas širdies uždegimas

(Paranormal) Liepos 30 d. Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) paskelbtame tyrime nustatyta, kad 397 vaikams nuo 12 iki 17 metų, gavusiems "Pfizer" ir "BioNTech" koronaviruso (COVID-19) vakciną, buvo diagnozuotas širdies uždegimas, vadinamas miokarditu.

Ši būklė dažniausiai pasireiškė berniukams. Širdies uždegimas nebuvo nustatytas kaip nepageidaujama reakcija atliekant vakcinos saugumo tyrimus, tačiau CDC birželio mėn. paskelbė, kad Maisto ir vaistų administracija (FDA) prie "Pfizer" ir "Moderna" koronaviruso (COVID-19) vakcinų pridės įspėjimą apie galimą ryšį su paauglių ir jaunų suaugusiųjų miokardito atvejais.

Miokarditas - tai širdies raumens uždegimas. Simptomai gali būti karščiavimas ir nuovargis, taip pat dusulys ir labai specifinis krūtinės skausmas. Pacientai paprastai sako, kad krūtinę labiau skauda, kai jie pasilenkia į priekį.

Imunizacijos praktikos patariamasis komitetas (ACIP), CDC vakcinų patariamoji grupė, birželio mėn. susitiko aptarti miokardito atvejų 30 metų amžiaus ir jaunesniems žmonėms, gavusiems mRNA COVID-19 vakciną.

"Pfizer" ir "Moderna" savo COVID-19 vakcinose naudoja mRNA technologiją, o "Johnson & Johnson" - tradiciškesnę virusų technologiją.

COVID-19 vakcinų saugumo technikos (VaST) darbo grupė, kuri yra ACIP dalis, įvertino praneštus atvejus ir pažymėjo, kad miokardito rizika po skiepijimo mRNA pagrindu pagamintomis vakcinomis paaugliams ir jauniems suaugusiesiems po antrosios dozės yra didesnė, ypač vyrams.

VaST teigimu, šie duomenys rodo, kad tikėtinas miokardito ryšys tarp paauglių ir jaunų suaugusiųjų, paskiepytų mRNA vakcinomis.

Naujasis tyrimas grindžiamas pranešimais apie nepageidaujamas reakcijas tarp vaikų

CDC naująjį tyrimą atliko peržiūrėdama pranešimus apie nepageidaujamas reakcijas, pateiktus pranešimus apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemą (VAERS) nuo 2020 m. gruodžio 14 d. iki 2021 m. liepos 16 d.

Per šį laikotarpį VAERS iš viso gavo 9 246 pranešimus apie nepageidaujamas reakcijas tarp vaikų, iš kurių 90,7 proc. sudarė "nesunkūs nepageidaujami reiškiniai". 397 pranešimai apie širdies uždegimą sudarė 4,3 proc. visų pranešimų.

Tyrimo duomenimis, keturiolika vaikų mirė po "Pfizer" vakcinos vartojimo. Šešių iš jų mirties priežastis nebuvo žinoma. Iš kitų aštuonių vaikų du mirė nuo intrakranijinio kraujavimo, du - nuo plaučių embolijos, du nusižudė, vienas mirė nuo širdies nepakankamumo ir vienas - nuo kraujo ligos. Nė vieno iš praneštų mirties atvejų priežastis nebuvo širdies uždegimas.

"Įspūdžiai dėl mirties priežasties nerodė dėsningumo, rodančio priežastinį ryšį su skiepijimu. Tačiau dėl kai kurių mirusiųjų mirties priežasties laukiama papildomos informacijos", - rašė CDC autorė korespondentė Anne Hause.

A. Hause pažymėjo, kad tyrimas turi keletą apribojimų, įskaitant tai, kad "VAERS yra pasyvi priežiūros sistema ir gali būti nepakankamai informuojama bei šališka".

Nors sistema apskritai laikoma pasyvia, gydytojai privalo pranešti apie visus rimtus įvykius po skiepijimo. Tyrimas taip pat nebuvo skirtas visiems širdies uždegimo atvejams užfiksuoti ir buvo skaičiuojami tik tie pranešimai, kuriuose buvo vartojamas terminas "miokarditas".

FDA 2020 m. gruodžio 11 d. išdavė "Pfizer" vakcinos skubaus naudojimo leidimą 16 metų ir vyresniems vaikams, o 2021 m. gegužės 10 d. išplėtė leidimą 12 metų ir vyresniems vaikams.

CDC vakcinų patariamoji grupė vis dar nori, kad vaikai rizikuotų

Birželio mėn. pradėjus pasirodinėti pranešimams apie širdies uždegimus, ACIP padarė išvadą, kad didelio uždegimo rizika neatsveria "Pfizer" vakcinos COVID-19 naudos, ir nusprendė ją toliau rekomenduoti 12 metų ir vyresniems vaikams.

Didesnis, nei tikėtasi, miokardito atvejų skaičius tarp jaunesnių nei 30 metų amerikiečių atitinka Izraelio duomenis.

Izraelio sveikatos apsaugos ministerija nustatė daugiau kaip 200 miokardito atvejų vyrams nuo 16 iki 30 metų, didžioji dauguma jų buvo jaunesnio amžiaus. Tai reiškia, kad rizika susirgti širdies uždegimu yra nuo 1 iš 3000 iki 1 iš 6000.

Anksčiau "Pfizer" teigė, kad nepastebėjo didesnio širdies uždegimo dažnio, nei paprastai tikimasi bendrojoje populiacijoje. Bendrovė "Moderna" taip pat teigė negalinti nustatyti priežastinio ryšio tarp širdies uždegimo atvejų ir jos vakcinos.

Daugiau naujienų ir informacijos, susijusios su vakcinomis nuo koronavirusų, sekite Immunization.news.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

TheEpochTimes.com

DailyMail.co.uk

KeweenawReport.com

Straipsnio autoriaus Nolan Barton nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji" remiasi tais faktais, kas jiems naudinga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.09.2021 laikas 19:56 Paslaptingas metalo gabalas iš Vaddo salos
Po NSO nusileidimo Švedijos Vaddo saloje rastas nepaprastai tvirto metalo gabalas domina ne tik ufologus. Ne kartą buvo bandoma išpirkti jį iš šeimininko už tikrai didelius pinigus. Buvo ir tokių, kurie norėdami turėti tą paslaptingą metalo gabalą, buvo pasiryžę net nusikaltimui....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 17:02 Dabar "išprotėję" mokslininkai, siekiantys skiepų, nori paversti jūsų GROCERIJAS mRNA vakcinomis

Pasaulinė darbotvarkė skiepyti kiekvieną vyrą, moterį ir vaiką artėja tiesiai į jūsų pietų lėkštę. Kalifornijos Riversaido universiteto mokslininkų komanda tiria būdus, kaip jūsų GROCERIJAS paversti mRNA vakcinomis. Billas Gatesas atskleidžia masinio žemės ūkio paskirties žemės pirkimo priežastis...

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 16:18 Kodėl nugriuvo Babelio bokštas?

Babelio bokštas, anot legendų, buvo vienas iš didžiausių senovės statinių. bet vienu metu milžiniškas tiems laikams statinys griuvo. kodėl taip nutiko?

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 15:41 Dangoraižį Niujorke 1945 metais taranavo bombonešis B-25
1931 metais Niujorke buvo iškilmingai atidarytas biurų pastatas Empire State Building. Pastatas buvo 443 metrų aukščio ir turėjo 103 aukštus. Dangoraižis tapo aukščiausiu pastatu pasaulyje ir šį titulą išlaikė iki 1970 metų, kai buvo pastatyti liūdnai išgarsėję bokštai dvyniai....

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 13:33 Imunizacijos ekspertas įspėja, kad skiepyti žmonės kelia tikrą grėsmę, "pavojingą" kitiems

Galbūt didžiausią grėsmę šiuo metu kelia Wuhan koronavirusas (Covid-19) - žmonės, kurie vartojo "vakcinas", mano profesorius Christianas Perronne'as (Christian Perronne), buvęs Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos patariamosios imunizacijos ekspertų grupės vadovas.

...

Skaityti daugiau

Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)
23.09.2021 laikas 18:47 Receptai | Patiekalai Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Purūs ir drėgni šokoladiniai keksiukai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)
23.09.2021 laikas 18:39 Receptai | Patiekalai Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greitai pagaminami ir gardūs kopūstų kotletai (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

23.09.2021 laikas 12:40 Receptai | Patiekalai Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis
Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Maltos mėsos kukuliai su bulvėmis. Skanaus!

Skaityti daugiau