Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugpjūčio » 11

95 proc. sunkių ligonių Izraelio ligoninėse yra paskiepyti, perspėja gydytojas

(Paranormal) Izraelis tapo viena iš tironiškiausių valstybių, verčiančių savo piliečius skiepytis. Liepos 4 d. buvo paskiepyta daugiau nei 78 proc. izraeliečių, turinčių teisę skiepytis COVID-19 vakcina. Nepaisant to, kad skiepijimo apimtys yra vienos didžiausių pasaulyje, Izraelyje liepos mėnesį ir pirmąją rugpjūčio savaitę palaipsniui padaugėjo sunkių koronaviruso sukeltų atvejų. JAV Ligų kontrolės centras net priskyrė Izraelį aukščiausiam rizikos lygiui ir patarė JAV piliečiams vengti kelionių į vieną iš labiausiai paskiepytų pasaulio regionų.

Dabar vienas Izraelio gydytojas nutraukia savo kolegų gretas ir atvirai pasakoja apie dabartinę medicinos padėtį šalyje. Dr. Kobi Havivas (Kobi Haviv ) kalbėjosi su "News Israel 13" ir pateikė konkrečių detalių apie hospitalizacijų augimą Izraelyje. "Suprantu, kad dauguma pacientų yra paskiepyti, net ir "sunkūs" pacientai", - sakė daktaras Kobi Havivas.

Jis pranešė, kad 95 proc. sunkių pacientų buvo paskiepyti bent viena vakcinos doze. Jis sako, kad "85-90 proc. hospitalizacijų tenka visiškai paskiepytiems žmonėms". Jis įspėja, kad "vakcinos veiksmingumas mažėja / blėsta" ir verčia ligonines atidaryti daugiau COVID skyrių sunkiems susirgimams gydyti.

Izraelyje "Pfizer" vakcina žlunga, silpnina populiaciją, mutuoja koronavirusai

Izraelio sveikatos apsaugos ministerija dabar pripažįsta, kad "Pfizer" vakcinos veiksmingumas sumažėjo iki beprasmiškų 39 procentų, nes serga vis daugiau paskiepytų žmonių. Vakcina silpnina populiaciją, daro selektyvų spaudimą specifiniams koronaviruso smaigalio baltymams, todėl plinta daugiau infekcinių mutacijų.

Užuot atsisakęs vakcinos programos, Izraelis nusprendė ją išplėsti ir priversti piliečius gauti trečiąją dozę. Netrukus bus "reikalaujama" ketvirtosios ir penktosios dozės, kad būtų įrodytas imunitetas, o sezoniniai ar net kasmėnesiniai stiprinamieji skiepai gyventojams bus primetami kaip būtina laisvės sąlyga.

Prieš pradedant skiepyti, "Pfizer" sudarė susitarimą su Izraelio vyriausybe. "Pfizer" sutiko suteikti spartesnę prieigą prie vakcinos tiekimo mainais į teisinį imunitetą ir demografinius duomenis apie paskiepytus žmones. Tokie susitarimai dėl masinio skiepijimo tampa pražūtingais masiniais eksperimentais, nes vakcinos apsaugo tik porą mėnesių, todėl ilgainiui gyventojams kyla didesnė rizika užsikrėsti. Šią rimtą mokslinę problemą dar labiau apsunkina šalutinis vakcinos poveikis - nuo aklumo, kraujo krešulių iki traukulių ar mirties.

Tas pats reiškinys vyksta Singapūre, kur 75 proc. naujų susirgimų ir 35 proc. naujų hospitalizacijų tenka visiškai paskiepytiems žmonėms. Gibraltare kovidų atvejų per dieną padaugėjo 2 500 procentų, nepaisant to, kad šalyje yra 99 proc. vakcinacijos lygis. Sidnėjuje, Australijoje, liepos pabaigoje vyriausybės sveikatos apsaugos pareigūnai paskelbė, kad beveik visi nauji COVID hospitalizavimo atvejai buvo susiję su paskiepytais žmonėmis - išskyrus vieną. JAV skiepyti žmonės sirgo taip dažnai, kad CDC turėjo sumažinti amplifikacijos ciklus, naudojamus apgaulingiems KOVID tyrimams, kad dirbtinai sumažintų registruojamų KOVID atvejų skaičių tarp skiepytų žmonių.

Izraelis yra genocidinis apartheidas

Izraeliui pavyko paskiepyti didžiąją dalį savo gyventojų sustabdžius pilietines laisves ir privertus piliečius pateikti skaitmeninį vakcinos pasą, vadinamą "Green Pass". Šis vakcinos pasas naudojamas neskiepytiems asmenims atskirti, uždraudžiant jiems lankytis kultūros ir sporto renginiuose, sporto salėse, restoranuose ir valgyklose, konferencijose, turistų lankomose vietose ir maldos namuose. Izraelio žaliasis pasas primena šiuolaikinius "vergo dokumentus". Izraelis nebesilaiko jokių medicinos standartų ar etikos. Informuotą sutikimą pakeitė medicininis išprievartavimas. Izraelio gyventojai nebeturi kūno autonomijos ar medicininio privatumo. Jų kūnai ir protai dabar priklauso vakcinų pramonei ir vyriausybei.

Daugėjant sunkių kova viruso atvejų ir hospitalizacijos atvejų, liepos 29 d. ministro pirmininko Naftalio Bennetto biuras pradėjo griežčiau vykdyti "Žaliojo paso" programą. Akivaizdu, kad Izraelio vyriausybė nori užtikrinti, kad daugiau žmonių nusilptų, patektų į ligonines ir žūtų, kai žmonių kūnuose prievarta dauginami dygliuotųjų baltymų biologiniai ginklai. Todėl Izraelis virto genocidiniu apartheidu, siekiančiu persekiojimo ir gyventojų skaičiaus mažinimo.

Straipsnis parengtas, pagal patikimus šaltinius. Šaltiniai:

Infowars.com

Haaretz.com

CNBC.com

Planet-Today.com

TheConversation.com

Infowars.com

Infowars.com

NBCNews.com

Straipsnio autoriaus Lance D Johnson nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais faktais, kas jiems naudinga, cituoja be leidimo, naudojasi tokioms pačiomis priklausančiomis žiniasklaidos priemonėmis, nepateikdamos jokių įrodymų, o tik pasakojimus. Todėl mes, prieš skaitant jums, pateikiame savų šaltinių nuorodas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau