Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 13

Indija - Bihare 7 upės viršijo pavojingą ribą, nuo potvynių nukentėjo daugiau kaip 250 000 žmonių

Rugpjūčio 11 d. Indijos Nelaimių valdymo skyrius pranešė, kad rytinėje Biharo valstijoje per kelias pastarąsias dienas nuo potvynių nukentėjo daugiau kaip 250 000 žmonių. Vandens lygis septyniose valstijos upėse, įskaitant Gangą, 15 vietų viršijo pavojaus ribą.

Rugpjūčio 10 d. DMD duomenimis, 125 kaimuose penkiuose rajonuose nukentėjo 252 000 žmonių. Padėtis pablogėjo po gausių pastarųjų dienų kritulių ir tikimasi, kad jų bus dar daugiau.

Rugpjūčio 11 d. vandens lygis upėse viršijo pavojaus ribą Vaishali, Katihar, Muzaffarpur, Patna, Bhagalpur, Buxar, Jehanabad, Khagariya ir Gopalganj rajonuose.

2021 m. rugpjūčio 11 d. Biharo vyriausiasis ministras Nitišas Kumaras (Nitish Kumar) atliko nuo potvynio nukentėjusių teritorijų apžiūrą iš oro ir nurodė pareigūnams suintensyvinti gelbėjimo operacijas 12 nukentėjusių vietovių.

Indijos centrinė vandens komisija pranešė, kad vandens lygis septyniose valstijos upėse viršijo pavojaus ribą 15 vietų, įskaitant Gandaką netoli Lalganžo Vaišalyje, Kosi netoli Kurselio Kathihare, Bagmatį netoli Benibado Muzaffarpure ir Poonpuną netoli Šripalpūro Patnoje.

Tuo tarpu Gango vandens lygis viršijo pavojaus ribą ties Bhagalpuru ir Kahalgaonu Bhagalpuro rajone, Dighagata, Gandhigata ir Hathida Patnos rajone ir Buxaru Buxaro rajone.

Gangas taip pat užtvindė teritorijas Utar Pradešo valstijoje, esančias aukštupyje, o pastaruoju metu - senovinį Varanasio miestą, laikomą Indijos dvasine sostine. Rugpjūčio 11 d. duomenimis, Gango vandens lygis netoli Varanasio buvo 72,08 m ir vis kilo. Pavojingumo riba čia siekia 71,262 m, o 1978 m. užfiksuotas rekordinis aukštis - 73,901 m.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau