Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 29

Atogrąžų audra "Ida" sukėlė potvynius Jamaikoje ir Kuboje ir artėja prie JAV

Atogrąžų audra "Ida" stiprėja ir virsta uraganu; dabar ji artėja prie Meksikos įlankos ir Luizianos. Penktadienį "Ida" sukėlė smarkias liūtis ir potvynius tam tikrose Jamaikos dalyse, taip pat paveikė Kubą. Tikimasi, kad jis pasieks sausumą JAV ir taps stipriu uraganu.

Sostinės Havanos gatvės buvo ištuštėjusios, nes gyventojai uždarė savo namus prieš "Idos" atvykimą.

Praūžus uraganui, Jamaika buvo užtvindyta dėl smarkaus lietaus ir nuošliaužų. Buvo uždaryti keli keliai, todėl kai kurie žmonės buvo priversti palikti savo namus.

"Ida" yra devintoji audra ir ketvirtasis 2021 m. Atlanto uraganų sezono uraganas. Jis galėjo pralenkti uraganą "Laura", paskutinį Luizianai smogusį ketvirtos kategorijos uraganą. Tačiau jis vis tiek prilygsta 2005 m. rugpjūtį regioną nusiaubusiam 5 kategorijos uraganui "Katrina", kuris nusinešė daugiau kaip 1 800 žmonių gyvybių.

Nacionalinės meteorologijos tarnybos duomenimis, vėlai penktadienį "Idos" vėjo greitis pasiekė 80 mylių per valandą (129 km/val.) ir tikimasi, kad audra gerokai sustiprės, kol sekmadienį pietryčių Luizianoje virs dideliu uraganu.

Audrai besirengiančios JAV pakrančių valdžios institucijos ragino gyventojus perkelti laivus iš uostų ir ragino kuo anksčiau evakuotis.

Prognozuojama, kad "Ida" smogs JAV kaip stipri ketvirtos kategorijos audra pagal penkių pakopų Sapphire-Simpsono skalę. Tikimasi, kad jis sukels apie 140 km/h nuolatinį vėją, smarkų lietų ir potvynius, dėl kurių didžioji dalis Luizianos pakrantės gali atsidurti kelis metrus žemiau vandens lygio.

Pasak Nacionalinio uraganų centro, uraganinio vėjo sukeltas bangavimas gali siekti 10-15 pėdų netoli Misisipės upės žiočių, o į rytus nuo Misisipės ir Alabamos pakrančių - dar giliau.

Taip pat tikimasi, kad suintensyvės tornadai, plataus masto elektros energijos tiekimo sutrikimai ir vidaus vandenų potvyniai.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau