Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Rugpjūčio » 23

JAV: uraganas "Henri" žuvo 22 žmones, 40 dingo be žinios

22 žmonės žuvo ir apie 40 dingo be žinios Humphreys apygardoje po didelių potvynių, kuriuos sukėlė liūtys...

Vėlų šeštadienį gelbėtojai ėjo iš namų į namus ieškodami dingusių žmonių, laikraščiui "The Tennessean" sakė Humphreys apygardos šerifas Chrisas Davisas. Deivisas teigė, kad šis potvynis yra didžiausias, kokį jis matė per 28 savo darbo departamente metus. Problemų prisidėjo elektros energijos tiekimo sutrikimai ir mobiliojo ryšio paslaugų trūkumas.

Šeštadienį visoje Humphreys apygardoje buvo nuplauti kaimo keliai ir greitkeliai.

Tenesio nacionalinė gvardija buvo išsiųsta į apygardą padėti gyventojams po to, kai šeštadienį kai kuriose Vidurio Tenesio dalyse iškrito iki 12 cm lietaus, kuris sukėlė katastrofiškus potvynius.

Humphreys apygardoje iškrito daugiau nei 15 cm lietaus, kuris užtvindė kelius ir trumpam uždarė didelę 40-ojo greitkelio atkarpą. Nešvilio nacionalinė meteorologijos tarnyba pranešė, kad Piney upėje taip pat buvo užfiksuotas rekordinis vandens lygis.

Pirmieji uragano "Henri" smūgiai atnešė rekordinį kritulių kiekį. Likus kelioms valandoms iki sekmadienio popietės, kai buvo tikimasi, kad jis pasieks sausumą, "Henri" jau atnešė rekordinį kritulių kiekį ir plataus masto potvynius. 

Šeštadienio naktį Niujorke ir Naujajame Džersyje dėl smarkaus lietaus išsiliejo lietaus kanalizacija, o vairuotojai keliose vietose braidė po gilų vandenį.

Šiuo metu "Henri" yra tropinė audra, tačiau prognozuojama, kad sekmadienį, sistemai judant virš Long Ailendo ir Naujosios Anglijos, gali iškristi dar nuo trijų iki šešių colių lietaus.

Nuo šeštadienio vakaro iki sekmadienio ryto penkiuose miesto rajonuose ir šiaurinėje Naujojo Džersio dalyje paskelbtas perspėjimas dėl staigaus potvynio.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau