Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2021 » Rugpjūčio » 30

JAV Minesotos valstijoje atsirado didžiulis 8 metrų gylio plyšys

Dėl įtrūkimo žemėje Klimaxo mieste, Minesotos valstijoje, 500 metrų gylyje esantis žemės ūkio paskirties žemės plotas įgriuvo aštuonis metrus į žemę. Mažai kas yra matęs ką nors panašaus, o patys ūkininkai ir mokslininkai stebisi tuo, kas įvyko.

Wayne'ui Ericksonui vis dar sunku suvokti, kas nutiko jo ūkyje. Paprasčiau tariant, jo juodųjų pupelių lauko dalis nukrito dviem aukštais žemyn (paranormal.lt).

anomalijos, gamta, nelaimės, stichinės nelaimės, JAV

"Kai čia atvykau, tai buvo tarsi Didysis kanjonas. Nebuvo jokio nusėdimo, o paskui visas laukas tiesiog griuvo žemyn", - sakė Ericksonas.

Wayne'as ir Erlene Ericksonai yra jau ketvirtoji šeimos ūkio karta, ir jie niekada nėra matę nieko panašaus. Niekas tiksliai nežino, kas sukėlė didžiulę griūtį.

"Tai šiek tiek baugina. Baisu tai matyti, - sakė Erlene Erickson, apžiūrinėdama nuniokotą lauką. "Motina gamta daro, ką nori."

Šiaurės Dakotos universiteto geologai teigia, kad sausas oras, krentantis vandens lygis Raudonojoje upėje ir neseniai prasidėję lietūs gali sudaryti idealias sąlygas tokiems reiškiniams atsirasti, tačiau tai tik hipotezė. "Tai geologinis stebuklas...", - sako mokslininkai.

Šioje vietovėje, nufilmavus medžiagą iš drono, paaiškėjo, kad, gruntui toliau judant, atsiranda naujų įtrūkimų.

Į įvykio vietą atvyks dirvožemio mokslo ekspertai, kurie bandys išsiaiškinti, kas čia vyksta.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau