Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, IT » 2021 » Rugsėjo » 5

Atskleista naujų detalių, padedančių įminti Bermudų trikampio paslaptį

(Paranormal) Jūrų biologui ir narui Mike'ui Barnettui ir jo komandai pavyko aptikti Antrojo pasaulinio karo lėktuvo nuolaužas. Tikėtina, kad tai galėtų būti vienas iš dingusių 19-ojo reiso lėktuvų.

Tai pasakojimas apie incidentą, kai penki JAV kariniai lėktuvai, žinomi kaip 19-asis reisas, įskrido į Bermudų trikampio teritoriją ir dingo iš radarų ekranų.

"Iš pradžių ant jūros dugno matėme tik sujaukto metalo krūvą. Tai galėjo būti bet kas, pavyzdžiui, sudužusio laivo nuolaužos", - paaiškino mokslininkas.

Jo žodžiai buvo paskelbti "History Channel", kuriančio dokumentinį filmą apie Bermudų trikampio paslaptį, "YouTube" puslapyje.

Barnetas sakė, kad narai šalia nuolaužų taip pat rado sraigtą. Tolesnis nuolaužų tyrimas padėjo nustatyti, kad metalinės detalės priklauso XX a. ketvirtojo dešimtmečio kariniam lėktuvui.

Istorijos kanalo "History Channel" paskelbtame pasakojime nenurodoma, ar mokslininkams iš tikrųjų pavyko rasti vieną iš dingusių 19-ojo reiso lėktuvų. Tačiau naujos detalės, kaip nurodo programos autoriai, gali padėti atskleisti Bermudų trikampio katastrofą.

1945 m. gruodį penki USS Evenger torpediniai bombonešiai, kuriems vadovavo leitenantas Charlesas Tayloras, pakilo iš oro bazės Floridoje į mokomąjį skrydį ir dingo be žinios.

Po kelių valandų buvo prarastas ryšys su paieškos ir gelbėjimo lėktuvu, pasiųstu padėti evangeliečiams. Manoma, kad pilotai dingo liūdnai pagarsėjusiame Bermudų trikampyje. Tragiškos 27 vyrų žūties detalės lieka nežinomos net ir po 75 metų.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau