Pagrindinis » Kategorija: Mistinės vietovės, Anomalinės zonos » Peržiūrų: (287) Komentarų: (0) (05.08.2018 - 08:42)

«Bangos-žudikės»: Atskleista Bermudų trikampio paslaptis

Bermudų trikampis, be abejonės, yra viena įdomiausių ir paslaptingiausių vietų pasaulyje. Daugybę metų žmonės spėliojo, kodėl būtent toje vietoje dingsta laivai bei lėktuvai, buvo sugalvota daugybė teorijų.

Nors Bermudų trikampį gaubia daug paslapčių, o kai kurie net galvoja, jog vieta mįslingai susijusi su kelionėmis laiku ar ateiviais, mokslininkai turi kiek realistiškesnį paaiškinimą. Jie tiki, kad visus dingimus sukelia natūralus fenomenas.

mokslas, mistika, bermudų trikampis, bangos, teorijos

Mokslininkų teigimu, toje vietoje, vandenyne, gali egzistuoti ypatingai didelės bangos, pasiglemžiančios laivus, lėktuvus ir pražudančios daugybę gyvybių. Sukūrę milžiniškų bangų prototipą, tyrėjai nustatė, kad jų dydis priklauso nuo potvynių, vėjo ir dar kitų gamtos reiškinių. Jų teigimu, bangos Bermudų trikampyje gali pakilti aukščiau, nei 30 metrų.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose!


ŽYMĖS: teorijos, Mokslas, bangos, Bermudų trikampis, mistika
Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų apie:

Leidžiamas medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo su sąlyga, kad tekste bus patalpinta privaloma nuoroda į paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip. Interneto leidiniams privaloma tiesioginė, paieškos sistemoms atvira hipernuoroda į cituojamus straipsnius ne žemiau, kaip antroje teksto pastraipoje. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar