Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Spalio » 4

Dėl potvynių Vakarų Bengalijoje, Indijoje, evakuota 500 000 žmonių

Nelaimių valdymo institucijos praneša, kad daugiau kaip 500 000 žmonių evakuoti iš savo namų po didelių potvynių Vakarų Bengalijos valstijoje Indijos rytuose.

2021 m. spalio 2 d. Indijos nacionalinio reagavimo į ekstremalias situacijas centro (NERC) duomenimis, nuo potvynio nukentėjo daugiau kaip 2,6 mln. žmonių Purba Medinipuro, Pietų 24 Parganaso, Šiaurės 24 Parganaso, Džhargramo, Bankuros, Purulijos, Paščim Bardhamano, Purba Baddhamano, Hooghly, Howros, Kalkutos ir Birbhumo rajonuose.

Daugelis nukentėjusiųjų evakuoti iš savo namų. NERC pranešė, kad mažiausiai 500 000 žmonių buvo priversti palikti savo namus ir buvo įkurta 1 100 nepaprastosios pagalbos stovyklų. Vietos žiniasklaida pranešė, kad nuo rugsėjo 30 d. žuvo 11 žmonių, iš jų trys Hooghlyje ir penki Bankuroje. Potvynis taip pat padarė didelę žalą pasėliams, ypač ryžiams.

Nuo rugsėjo vidurio kai kuriose valstijos dalyse lijo smarkios liūtys. Dėl žemo slėgio srities pastarosiomis dienomis kritulių intensyvumas padidėjo. Asansolo mieste Pašimo Bardhamano rajone per 24 valandas iki spalio 1 d. iškrito 340 mm kritulių, o kaimyniniame Ranigandžo mieste - 400 mm.

Vakarų Bengalijos drėkinimo ir vandens kelių departamentas pranešė, kad vandens lygis upėse, įskaitant Ajojaus, Dvaraksvaro ir Damodaro, 21 vietoje viršijo "itin pavojingą lygį". Vandens išleidimas iš valstijos ir kaimyninės Džarkhando valstijos užtvankų ir užtvankų dar labiau pakėlė upių lygį.

Spalio 02 d. NERC duomenimis, vandens išleidimas iš užtvankų vis dar tęsiasi, todėl užtvindoma daugiau Howrah, Hooghly, Bankura, Birbhum, Pashim Bardhaman, Purba Baddhaman ir Pashim Medinipur rajonų teritorijų.

Tai jau ketvirtas potvynis valstijoje šiais metais. Gegužės mėn. dėl ciklono Yass sukeltų smarkių liūčių kilo potvynių ir griuvėsių. Vyriausioji valstijos ministrė Mamata Banerjee žurnalistams sakė, kad apgadinta apie 20 000 molinių namų ir laikinų prieglaudų.

2021 m. rugpjūčio 02 d. užtvindytose valstijos teritorijose buvo dislokuoti oro pajėgų sraigtasparniai ir Indijos kariuomenės gelbėtojų komandos. Nuo 2021 m. rugsėjo 14 d. po kelias dienas trukusių liūčių žuvo keturiolika žmonių.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau