Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Lapkričio » 19

Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Ekstremaliųjų situacijų pareigūnai pranešė apie žemės nuošliaužas ir potvynius po smarkaus lietaus 2021 m. lapkričio 11 d. Pereiroje, Risaraldos departamente. Danubio rajone nuošliauža sugriovė keturis namus ir pražudė 3 žmones.

Maždaug tuo pačiu metu potvyniai ir nuošliaužos paveikė Antiokvijos departamento teritorijas. Nepaprastųjų situacijų pareigūnai pranešė, kad nuo lapkričio 11 d. Buritikos, Kanasgordaso ir Amagos savivaldybėse įvyko kelios nuošliaužos. Be geriamojo vandens liko apie 1473 šeimos 19 Buritikos rajonų. Lapkričio 14 d. Medeljine, Antiokvijos sostinėje, užliejo potvynis, kuris apgadino namus ir nuo jo nukentėjo apie 100 žmonių.

2021 m. lapkričio 12 d. nuo potvynių nukentėjo daugiau kaip 1 000 šeimų Kaloto, El Tambo ir López de Micay savivaldybėse Kaukos departamente. Žiniasklaida pranešė, kad smarkios liūtys sukėlė nuošliaužas, staigius potvynius ir užtvindė Micajos upę bei jos intakus. Nukentėjo pasėliai ir namai.

Lapkričio 13 d. Kalarkos mieste, Kindio departamente, nuslinkus nuošliaužai, žuvo vienas žmogus ir buvo evakuota apie 15 šeimų.

Nuo liūčių sezono pradžios nuo nepalankių oro sąlygų nukentėjo 35 000 žmonių

Kolumbijos nacionalinio nelaimių mažinimo skyriaus (UNGRD) duomenimis, nuo rugsėjo 15 d. iki lapkričio 12 d. dėl nepalankių oro sąlygų visoje šalyje žuvo 34 žmonės, 4 dingo be žinios ir 37 buvo sužeisti. Tai paveikė daugiau nei 35 000 žmonių 27 departamentuose.

Be to, buvo apgadinta arba sugriauta 7250 namų, 180 kelių ruožų ir 58 tiltai.

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.12.2021 laikas 21:28 Inkstų ir šlapimtakių susirgimai
Vaistinių gelsvių šaknys - 10 g, petražolių vaisiai - 10 g, beržų lapai - 25 g, kadagių uogos - 25 g. 1 valgomąjį šaukštą mišinio užpilti stikline šalto vandens, laikyti 6 valandas, virti 15 min. ir perkošti. Gautą antpilą išgerti dienos bėgyje per kelis kartus, sergant šlapimo pūslės ligomis....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 20:33 Kompleksinio prostatito ir adenomos gydymo metodika
Prostatitas - tai priešinės liaukos uždegimas, kurį sukelia peršalimas arba venerinė infekcija. O adenoma - tai priešinės liaukos išvešėjimas su amžiumi, todėl ja serga dauguma pagyvenusių vyrų.

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:39 Pirmoji FDA paskelbtų FOIA dokumentų apie "Pfizer" kovidų vakcinas partija rodo, kad 2021 m. vasario pradžioje jau pranešta apie 1223 MIRTIS
Pirmoji dokumentų, atskleistų gavus Informacijos laisvės akto (FOIA) prašymą, partija rodo, kad JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) dar sausio mėn. žinojo, kad Pfizer Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" žudo tūkstančius žmonių, tačiau vis tiek leido jas naudoti skubos tvarka....

Skaityti daugiau

05.12.2021 laikas 19:16 8 dažniausios ir rimčiausios nepageidaujamos reakcijos į "Covid" vakcinas

Jungtinėse Valstijose vakcinos ilgą laiką buvo laikomos šventuoju medicinos graliu, nes taip buvo parduodamos. Kapitalistinėje šalyje, sukurtoje remiantis prekių, paslaugų ir vaistų reklama bei rinkodara, dauguma amerikiečių tiki viskuo, ką išgirsta per televiziją, perskaito internete, pamato žur...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 21:09 Liaudies medicina: Imuninės sistemos mišinys!
Imbiero mišinys su citrinomis ir medumi gali padėti palaikyti jūsų imuninę sistemą, ypač tuo metu, kai visi aplinkui pradeda sirgti peršalimo ligomis.

Skaityti daugiau

Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
04.12.2021 laikas 13:28 Receptai | Patiekalai Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video)
Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Gardūs sausainiai su džemu ir riešutais (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:18 Receptai | Patiekalai Naminis lydytas varškės sūris
Pirma kartą kai gaminau pagal šį receptą, pagalvojau kad gausis kažkas panašaus į užtepėlę, bet gavosi daug skaniau ir visiškai panašu į tik naminį lydytą varškės sūrį. Ir aš Jums pasakysiu kodėl taip gavosi - reikia rinktis birią varškę, joje mažai drėgmės, todėl sustingta ir gaunasi sūris, kuris p...

Skaityti daugiau

04.12.2021 laikas 10:11 Receptai | Patiekalai Paprastas varškės pyragas su obuoliene

Šį kartą noriu Jums pasiūlyti labai skanų desertą, kuris itin tinka prie kavos ar arbatos. Mano metų atradimas varškės pyragas su obuoliene. Aš šį kartą naudojau savo virtą obuolienę su avietėmis.

Skaityti daugiau