Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Gruodžio » 6

Kenijoje potvynis nusinešė autobusą su choro atlikėjais, žuvo mažiausiai 23 žmonės

Kenijoje autobusas, kuriuo važiavo choro nariai, buvo nuplautas, kai bandė važiuoti per sraunią upę.

Daugiau nei 23 žmonės nuskendo, kai dešimtys keleivių karštligiškai bandė išlipti iš autobuso, kuris greitai nugrimzdo į drumzliną vandenį.

Geltonasis mokyklinis autobusas buvo pasamdytas šeštadienį vežti bažnyčios chorą į vestuvių ceremoniją, kai jis atsidūrė ant užlieto kelio, kuriuo greitai tekėjo vanduo.

Autobusas bandė persikelti į kitą upės pusę, apvirto ant šono ir ėmė sparčiai grimzti.

Per kelias sekundes didžioji autobuso dalis atsidūrė po vandeniu, keleiviai ir praeiviai šaukėsi pagalbos, o žmonės skubėjo traukti žmones.

Iš autobuso buvo išgelbėta dešimt keleivių, tačiau narai jau ištraukė 23 nuskendusiųjų kūnus, todėl manoma, kad žuvusiųjų bus dar daugiau.

Incidentas įvyko Enziu upėje, maždaug už 125 mylių į rytus nuo Kenijos sostinės Nairobio.

Kitui apygardos, kurioje įvyko incidentas, gubernatorė Charity Ngilu sakė: "Šeštadienio rytą čia įvyko baisi, siaubinga avarija.

Iki šiol jau rasti daugiau kaip 23 kūnai. Autobuse yra daugiau kūnų."

Prezidento pavaduotojas Williamas Ruto pareiškė užuojautą ir taip pat paragino vairuotojus būti itin atsargiems keliuose, nes daugelyje Kenijos dalių smarkiai lyja.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau