Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Lapkričio » 15

Potvyniai Sardinijoje, Italijoje

Sardinijoje, Italijos saloje Viduržemio jūroje, dėl smarkaus lietaus, kurio per 4 valandas iškrito daugiau kaip 100 mm, kilo potvynis. Mažiausiai vienas žmogus žuvo ir keli buvo sužeisti.

Nuo 2021 m. lapkričio 15 d. didžiausi potvyniai kilo salos pietuose, įskaitant sostinę Kaljarį ir Villa San Pietro bei Sant'Anna Arresi komunas. Šiaurinėje salos dalyje taip pat buvo uždaryti kai kurie keliai.

Italijos priešgaisrinės tarnybos "Vigili del Fuoco" ekipažai Kaljaryje atliko 85 operacijas, daugiausia nukreipdami potvynio vandenį, valydami nuo kelių nuolaužas ir gelbėdami įstrigusius žmones. Meras Paolo Truzzu sakė, kad per keturias valandas iškrito 104 mm kritulių. Buvo uždarytos visos mokyklos, parkai, sporto įstaigos, bibliotekos ir muziejai, taip pat keli keliai.

"Vigili del Fuoco" pasitelkė sraigtasparnius, kad išgelbėtų penkis žmones, įstrigusius dėl potvynio Villa San Pietro vietovėje. Keturi medžiotojai, kurie buvo laikomi dingusiais be žinios Sarroče, buvo surasti ir išgelbėti. Dar du žmonės buvo išgelbėti iš Kapoterros mieste įstrigusios transporto priemonės. Deja, Sant'Anna Arresi mieste vienas žmogus žuvo, kai jį nuplovė potvynio vanduo. Iš sugriuvusio namo Sant'Anna Arresi mieste išgelbėti trys žmonės.

Smarkios liūtys Sicilijos salą užklupo lapkričio 10 d., ypač Agridžento ir Trapanio provincijose, kur "Vigili del Fuoco" surengė daugiau kaip 100 operacijų. Mazara del Vallo mieste iš užlietų namų buvo išgelbėti keli žmonės. Šalia gyvenamojo namo Šjakos mieste sugriuvo siena ir dalis kelio, užgriuvo keli automobiliai ir buvo evakuoti žmonės.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau