Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Spalio » 13

Kur veda po prekybos centrais įrengtų tunelių tinklas?

Kilus COVID-19 pandemijai ir dėl to kilus bet ko ir visko tiekimo problemoms, trūkumas paveikė ir tokią didžiulę pasaulinę bendrovę kaip "Walmart", kuria intensyviai domisi tiek sąmokslo teorijų šalininkai, tiek ir sąmokslu paversti buvę darbuotojai, kurie per pastaruosius 10-15 metų darbe susidūrė su dalykais, kurių negali paaiškinti

Pirmas dalykas, kurį pastebėjo sąmokslo teorijų šalininkai, buvo keistas bendrovės erdvinis augimas, prasidėjęs dešimtajame dešimtmetyje.  "Wal-Mart Stores, Inc." buvo įkurta 1962 m. ir pavadinta vieno iš jos įkūrėjų vardu - "Wal" reiškia "Walton", o "Mart" - "market". Bendrovė nesipuikavo žvaigždėmis iš dangaus ir vystėsi kaip ir bet kuri kita - iki 1980 m. pastatė apie 300 prekybos centrų, o tai yra įprasta 20 metų tendencija. Tačiau iki 1990 m. bendrovė turėjo 1500 parduotuvių, o po to pradėjo vystyti pasaulinę rinką ir dabar "Walmart" parduotuvių yra įvairių rūšių ir dešimtys tūkstančių.

Viena vertus, tai, žinoma, labai gerai - visi labai džiaugiasi dėl įmonės, kita vertus, tai labai keista. Ką, pasaulyje atsirado 1000 kartų daugiau žmonių? O gal žmonės tapo 1000 kartų labiau linkę valgyti? Kur dingo likusieji iš rinkos?  Akivaizdu, kad galima padaryti taip, kad viena parduotuvė dirbtų geriau, pavyzdžiui, kad savininkas vaikščiotų su beisbolo lazda ir stumdytų pardavėjus. Galiausiai parduotuvė dirbs geriau nei konkurentai. Tačiau jei kalbame apie tinklą, tai jau yra tam tikra sistema, kurią kiti tuoj pat nukopijuos, nes vogti ir kopijuoti yra banditų kraujyje, o pasaulyje yra bent 80 % banditų. Būtent todėl neįmanoma sistemingai laimėti konkurso, net ir slaptas naikintuvas negali būti pagamintas slapta. 

Nesuprantamas ir regioninės rinkos šeimininkų pozicijų atsisakymas. Kad ir kokie protingi vyrukai vadovautų "Walmart", persikėlę į kitą šalį, ypač jei ta šalis keliasi nuo "žemės", jie susidurs su neišsprendžiama problema - tos šalies viršininkų dalyvavimu jų versle. Tai reiškia, kad bet kuris didelis parduotuvių tinklas yra vienaip ar kitaip susietas su vietos viršininkais, todėl jie nesuteiks konkurentams galimybės ir vienaip ar kitaip juos sutriuškins. Tačiau "Walmart" išsprendė ir šią problemą, tarsi ji nebūtų įmonė, kažkokia superherojų gauja. Stebuklas, nors stebuklų niekada nebūna. 

Tuo tarpu prasidėjo kiti stebuklai. Pavyzdžiui, sunkvežimių vairuotojai, kurie ką nors nuveža ar pasiima iš "Walmart", pastebėjo, kad kai kurie prekybos centrai stovi ant gerai prižiūrimos tunelių sistemos, kurią nežinia kas ir nežinia kada pastatė ir kuri veda nežinia kur:

Sakyti, kad tokia infrastruktūra yra po kiekvienu prekybos centru, neįmanoma, tačiau yra nemažai tokių, pavyzdžiui, nufilmuotų įvažiavimų į sandėlius.

Kai šių vaizdo įrašų buvo padaryta pakankamai, sąmokslo teorijų šalininkai pastebėjo, kad "Walmart" parduotuvių sistema keistai sutampa su hipotetinių Pentagono požeminių tunelių žemėlapiu:

Kur veda po prekybos centrais įrengtų tunelių tinklas?

Galiausiai tai, kas labiausiai žudė sąmokslo teorijų šalininkus - egzistuoja neabejotinas ryšys tarp karinių pratybų konkrečioje valstybėje ir "Walmart" grandinės veikimo. Taigi viskas kažkaip sutampa, kad kai tik prasideda gręžimo darbai, "Walmart" arba pradeda remontą, arba generalinį valymą toje teritorijoje, arba užsidaro, atleisdama visus darbuotojus, ir tik tada spontaniškai vėl atsidaro arba niekada nebeatsidaro:

Analizuodami visus šiuos stebuklus sąmokslo teorijų šalininkai teigia, kad "Walmart" iš tikrųjų yra Pentagono projektas, o maisto produktų pardavimas šalims ir tautoms tėra tam tikra tam tikro megaprojekto priedanga, nes po kiekviena parduotuve įrengta požeminė karinė bazė. 

Kai kurie mano, kad tai tinklas karo atveju - kad būtų galima slapta perkelti karius, vienoje vietoje laikyti strategines atsargas ir iš ten jas paskirstyti. Kiti spėlioja, kad infiltraciją surengė net ne Pentagonas, o apskritai ateiviai - niekas nežiūri, kiek žmonių įėjo į parduotuvę, kiek išėjo ir ar jie yra žmonės?

Netgi pagal sąmokslo tyrinėtojų standartus egzistuoja radikalus požiūris į situaciją: požemiuose sėdintys ateiviai gamina iš žmonių,  tarsi bekoną ir vištieną, o paskui pardavinėja juos viršuje kaip mėsą.

Nors dauguma šių teorijų greičiausiai yra spekuliacijos, negalima pamiršti, kad prekybos centrai neabejotinai yra dvejopos paskirties pastatai, o ekstremalios situacijos atveju juose galima be didelių pertvarkymų apgyvendinti žmones. Pavyzdžiui, evakuacijos centras, skiepijimo centras, jame gali būti karantinuojami žmonės, kas dažnai daroma migrantų antplūdžio metu, po uraganų ir pan. 

Jautruoliai taip pat negražiai atsiliepia apie šiuos prekybos centrus ir prognozuoja, kad per susidorojimą į prekybos centrus bus išvaryti nebaudžiami asmenys. Nors pasaulyje yra nemažai prekybos tinklų parduotuvių, "Walmart" dažniausiai figūruoja vizijose.

Taip pat pasitaiko keistų reiškinių, pavyzdžiui, nepaaiškinamų dūzgiančių garsų po žeme, kažkokios įrangos skleidžiamo triukšmo arba spragsėjimo danguje ar kažkur po žeme. Paskutinis toks incidentas įvyko prieš porą dienų Masačusetse:

Darant prielaidą, kad pastaraisiais metais po žeme iš tikrųjų buvo statomas kažkoks tinklas, tai viską paaiškina, ir jei metro yra ventiliacijos šachtos ir į viršų kylančios stotys, tai naujojo tinklo stotys yra prekybos centrai, nes tinklas yra didesnis. 

Atsižvelgiant į tai, kas išdėstyta pirmiau, galime grįžti prie tiekimo problemų parduotuvėse. Visuomenei teigiama, kad taip yra todėl, kad sunkvežimių vairuotojai protestuoja prieš skiepus:

Tai gali būti tiesa. Tačiau prisiminus "Walmart" uždarymo ir (arba) remonto bei karinių pratybų sąsajas, galima manyti, kad "Walmart" asortimento problemos yra labiau susijusios su karine sritimi.

Pavyzdžiui, maistas į parduotuves atvežamas kaip įprasta, bet ne padedamas ant prekystalio, o paslepiamas giliau, jei įvyktų koks nors kataklizmas ar atominis karas. Arba vietoj maisto produktų tuneliais pradedama vežti kažkas kita, o kadangi net didžiausio tunelio talpa yra ribota, prasideda problemos dėl lentynų užpildymo. 

Kaip jau minėjome, didžiųjų parduotuvių darbuotojai sako, kad jų viršininkai kartais nusileidžia į dideles slaptavietes, paslėptas nuo jaunesniųjų darbuotojų akių, tačiau kiek šie pranešimai yra patikimi, nežinome.  Nepaisant to, bet kuriuo atveju yra akivaizdus faktas - šiandieniniai didieji maisto prekių parduotuvių tinklai yra kažkokie labai keistoki.

Pavyzdžiui, Vokietijos parduotuvėse daug maisto produktų importuojama iš Ispanijos - kartais beveik visos prekės atvežamos iš šios šalies. Tuo pat metu Ispanijoje visi maisto produktai, išskyrus datules, yra tik vokiški, o vietiniai gamintojai, kaip sakoma, net pamiršo, kaip gaminti makaronus.  Amerikoje apskritai viskas atrodo importuojama iš Kinijos, ir neretai kai kurių prekių gabenimo per vandenyną terminas yra akivaizdžiai pasibaigęs. O Rusijoje, kaip pranešė mūsų skaitytojai, parduodami karvių pieno stebuklai, kurių realiame gyvenime nėra. 

Kaip ir kodėl visa tai vyksta - atviras klausimas, tačiau visiškai aišku tai, kad konspirologai turėtų atkreipti dėmesį į dideles parduotuves, didelių maisto kiekių migraciją. Šis procesas žada daug nuostabių atradimų, todėl būkite su mumis. 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau