Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2021 » Spalio » 13

Paslaptingas "sprogimas" gąsdina žmones Naujajame Hampšyre, Naujojoje Anglijoje

Galingas "sprogimas", kurį girdėjo ir jautė daugelis Naujojo Hampšyro ir Masačusetso gyventojų, privertė žmones pasimesti, o valdžios institucijos bando išsiaiškinti jo priežastį.

Sekmadienio rytą gyventojai pranešė, kad išgirdo garsą, panašų į sprogimą, ir pajuto stiprų smūgį. Daugelis manė, kad tai buvo žemės drebėjimas.

Tačiau Nacionalinio žemės drebėjimų informacijos centro, priklausančio JAV geologijos tarnybai, atstovas spaudai teigė, kad per pastarąją savaitę Naujosios Anglijos regione žemės drebėjimų požymių nepastebėta.

"Tai buvo tarsi garsus sprogimas, kuris sudrebino visą mūsų namą", - laikraščiui "Times" pasakojo vienas Naujojo Hampšyro gyventojas Danas Bryanas. "Tai buvo tarsi garsinis sprogimas. Tai buvo labai keista. Iš pradžių visi manė, kad tai buvo sprogimas."

Naujojo Bostono (Naujasis Hampšyras) ugniagesių vadas Danas Makdonaldas (Dan MacDonald) sakė, kad girdėjo "dundesį" ir jautė "nedidelę pastato vibraciją".

Netrukus po to jo priešgaisrinė tarnyba sulaukė daugybės skambučių dėl sprogimo.

Liudininkai:

"Pasigirdo garsus sprogimas, panašus į sprogimą, kuris aidėjo visoje apylinkėje. Buvo juntamas lengvas drebėjimas - tarsi garso bangos, sklindančios nuo triukšmo, būtų atsitrenkusios į namą."

"Žemė sudrebėjo. Garsas buvo panašus į didžiulį sprogimą, sklindantį iš toli. Galėjai jį pajusti giliai krūtinėje. Beveik kaip didžiulės bombos sprogimas. Tai mus labai išgąsdino."

"Lauke išgirdau stiprų trenksmą, o paskui griaustinį, panašų į griaustinio trenksmą. Tai truko apie 20 sekundžių."

"Garsus sprogimo garsas, po kurio tuoj pat seka tylesni garsiniai dūžiai"

"Pagrindinis garsas: aštrus ir labai garsus sprogimo garsas, po kurio tuoj pat pasigirsta griaustinio garsas."""

Garsus sprogimas, po kurio dvi sekundes pasigirdo dundėjimas. Maniau, kad ant mano namo nukrito medis, bet drebėjimas truko per ilgai, kad tai būtų paprastas smūgis."

Galimos sprogimo priežastys

Internete žmonės dalijosi įspūdžiais apie sprogimą ir spėliojo apie galimas jo priežastis, tačiau niekas tiksliai nežino, kas tai buvo ir kur tai įvyko.

Daugelis regiono gyventojų spėliojo, kad tai galėjo būti bet kas, pradedant žemės drebėjimu ir baigiant meteorito kritimu. Bet jei tiesa egzistuoja, ji dar nežinoma.

Sekmadienį JAV geologijos tarnybos rodmenys nerodė jokių žemės drebėjimo požymių.

Sekmadienį virš regiono nebuvo karinių skrydžių, todėl viršgarsinio orlaivio sukelto garso smūgio tikimybė atmesta.

"Ieškočiau natūralaus reiškinio, kažko, kas į atmosferą pateko didesniu nei garso greičiu", - sakė Vestono observatorijos mokslininkas Džonas Ebelas. "Meteoras, meteoritas, galbūt sukėlęs tokį energijos pliūpsnį, kad žmonės galėtų jį išgirsti čia, Žemėje."

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau