Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2021 » Rugsėjo » 21

Kas sukelia žemės drebėjimus, kurių oficialiai lyg ir nebuvo?

Vieni iš keisčiausių ir paslaptingiausių pastarojo meto reiškinių, kankinančių konspirologų protus, yra įvairios prigimties neaiškūs triukšmai danguje, kuriuos sąlyginai galima padalinti į tris kategorijas:

1. Garsai, kuriuos liudininkai dažniausiai vadina apokalipsės triūbomis.

2. Garsai, kurie liudininkams dažniausiai primena reaktyvinių variklių gausmą, nors tuo metu lėktuvų danguje nėra, o stebėjimo rajone lėktuvai visai neskraido.

3. Garsai, kuriuos liudininkai dažniausiai vadina “triukšmais danguje”, t.y. iš viršaus sklinda kažkokia artilerijos kanonada, nors netoliese linijinių laivų dvikovos nevyksta.

Tačiau galima įvardinti ir ketvirtą kategoriją - garsus, kurių žmonės negirdi. Štai ką pasakojo Niujorko valstijos gyventoja Pen Rok:

“Taigi, sėdėjau savo namo pirmame aukšte, kuriame buvo betoninės grindys. Žiūrėjau televizorių ir netikėtai pajutai, kad grindis kažkas drebina, nors buvo tylu. Vienu metu grindų judėjimas pasidarė toks stiprus, kad vos galėjau išstovėti. Ir tai vyko visur.

O aš niekur negalėjau rasti šaltinio. Paskui tarsi kažkas staigiai išjungė jungiklį, ir drebėjimas liovėsi. Gyvenu čia 36 metus. Čia - tai šiaurinėje Niujorko valstijos dalyje. Per savo 36 metus išgyvenau du nedidelius žemės drebėjimus, todėl žinau, kaip tai atrodo: žemės drebėjimas vyksta smūgiais, o čia buvo didėjančios vibracijos. Name niekas nesulaužyta. Gyvenu tyliame rajone, čia nėra jokių pašalinių pramoninių garsų. Kas tai buvo?”

Jei tai būtų buvęs vienintelis toks pranešimas, galima būtų pagalvoti, kad kažkur tolumoje pravažiavo karjero sunkvežimis, o mergina jo tiesiog nepastebėjo. Arba buvo kažkas panašaus į žemės drebėjimą, bet USGS patingėjo paskelbti ataskaitą savo interneto puslapyje. Arba kažkur po pamatu įtrūko polis, ir apkrovos persiskirstė. Žodžiu, gali būti visokių šio stebuklo paaiškinimų. Tačiau tai nebuvo vienkartinis atvejis, o gana dažnai pasikartojanti realybė.

Kaip ir dauguma sofos vulkanologų, mes daug laiko praleidžiame forumuose, kuriuose žmonės aptarinėja, kas ir kur trinktelėjo, kur trinktelės kitą kartą. Ir labai dažnai žmonės rašo: pas mus žemė pajudėjo, kokių keturių balų drebėjimas, tačiau seismologų pranešimų kažkodėl nėra. Tokių pranešimų gaunama iš įvairių vietų.

Todėl vis dažniau kilo klausimas: kas sudrebino Niujorko valstiją?

Vienas iš galimų ir gana logiškų paaiškinimų galėtų būti kažkokios karinės pratybos, pavyzdžiui, ryšio su povandeniniais laivais priemonių išbandymai. Tačiau tokios pat neaiškios pastatų vibracijos vyksta šalyse, kur povandeninių laivų niekada nebuvo, ten net jūros nėra. Todėl Pentagono ir jų kolegų išdykavimai atkrinta. Tai kas gi tai tada?

Pirmiausia reikia išsiaiškinti vietą, iš kur vyksta vibracijos pagal pojūčius - ar jos sklinda iš apačios ar kažkur iš viršaus, iš dangaus? Ar jas lydi kokie nors kiti neįprasti reiškiniai: elektromagnetiniai trukdžiai, garsai, šviesos danguje ir t.t.? Ir tada galima kelti versijas, ar šios vibracijos yra reakcija į artėjančius nematomus “marsiečių” laivus, o gal kalba eina apie kažkokį seisminį reiškinį.

Taip pat galbūt galima pabandyti bendromis jėgomis sukurti tokių anomalijų žemėlapį.

Jei paaiškės, kad vibracijos sklinda viena juosta, tai tada iš tikrųjų kalba galėtų eiti apie kariškių žaidimus - ne tik ryšiams, bet ir seisminės energijos perdavimui dideliais atstumais, t.y. kažkas panašaus į šaudymus seisminiais branduoliais arba kokiais nors požeminiais lazeriniais spinduliais. Trumpiau tariant, konspirologų bendruomenė dabar turi naują informacijos rinkimo kryptį, todėl lauksime naujų nuostabių atradimų.

paranormal.lt

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau