Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2020 » Vasario » 6

Ką pranašauja Žemėje girdimi paslaptingi garsai?

Pastaruoju metu visame pasaulyje pastebimas fenomenalus reiškinys – neįprasti garsai, kurie, atrodo, sklinda iš niekur, tačiau taip aiškiai girdimi, kad daug kam kelia baimę. Netgi mokslininkai negali paaiškinti, kaip ir kodėl atsirado toks reiškinys. Mistikai kalba apie artėjančią pasaulio pabaigą… Aišku tik viena – Žemėje tikrai vyksta keisti dalykai.

Paslaptingų garsų atsiradimas

Nuo 2011-ųjų vasaros viso pasaulio žmonės pradėjo pranešinėti apie neįprastus garsus. Kartais jie pasigirsta Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Ukrainoje, Čekijoje, Australijoje… Pasak mokslininkų, šie garsai patenka įinfragarsų diapazoną, kurio paprastai žmogus negirdi. Tai, ką girdi žmogus, tėra šių garsų padariniai – gravitacinės bangos.

Įvairiuose atmosferos sluoksniuose sklindančios bangos girdimos ir po ugnikalnių išsiveržimų, žemės drebėjimų, cunamių, uraganų arba audrų. Tačiau, pasak specialistų, šie paslaptingi garsai yra kitokie ir neatitinka gamtos stichijų sukeliamų garso bangų. Taigi mistiniai garsai kelia vis daugiau nerimo…

Racionalus paaiškinimas

Pasak kai kurių mokslininkų, paslaptingus garsus sukelia padidėjęs Saulės aktyvumas. Galingi Saulės blyksniai yra lydimi milžiniškos energijos, kuri pasiekia Žemę ir sukelia smūgio bangas. Elektromagnetinė spinduliuotė, anot mokslininkų, gali sukelti skirtingose vietose pasigirstančius neįprastus garsus.

Kitų mokslininkų teigimu, Žemėje vyksta tam tikri procesai. Specialistai jau seniai pastebėjo, kad šiaurinis magnetinis laukas tapo aktyvesnis, tai nulėmė ir aktyvesnius energetinius procesus. Girdimi keisti garsai siejami su išlaisvinančia energija iš Žemės branduolio. Mokslininkai mano, kad toks reiškinys įspėja apie besikeičiantį Žemės vidinės energijos aktyvumą.

Kitos prielaidos

Kai kurie tyrėjai mano, kad keistus garsus sukelia nedideli žemės drebėjimai ir nuo jų sklindančios garso bangos. Šiai prielaidai pritaria ir Žemės branduolio aktyvumo teorija. Mokslininkai tikina, kad didėjantis planetos plutos aktyvumas sukels ir daugiau žmonėms neįprastų reiškinių.

Kosmoso tyrėjai mano, kad paslaptingus garsus sukelia meteoritų lietūs. Žemė kasmet patiria meteoritų atakas. Visi jie sudega atmosferoje ir didesnės žalos nepadaro. Tačiau kaip ir dauguma kitų reiškinių, meteoritų lietūs intensyvėja. Todėl astronomai tikina, kad gausiai krintantys ir degantys meteorai sukelia negirdėtus garsus.

Mistikų pranašystės

Pasibaigiantis majų kalendorius – viena labiausiai aptarinėjamų temų. Todėl pranašaujama pasaulio pabaiga siejama ir su girdimais keistais garsais. Kai kurie įsitikinę, kad taip Žemė įspėja žmones apie artėjančią katastrofą.

Kita mistinė teorija grindžiama ateivių apsilankymu Žemėje. Tokios prielaidos šalininkai mano, kad tuo metu, kai pasigirsta paslaptingi garsai, danguje yra NSO. Nors mistinių garsų liudytojai tvirtina, jog skraidančių objektų nematė, tikintieji ateivių egzistavimu teigia, kad jų laivai žmogaus akiai gali būti nematomi.

Neatmetamos ir sąmokslo teorijos. Yra manančiųjų, kad paslaptingus garsus sukelia tam tikros technologijos, kurios paprastiems žmonėms nežinomos, gal net nesuvokiamos. O didžiosios pasaulio valstybės nėra linkusios dalytis su visais informacija ir naujais išradimais…

Liudininkų pasakojimai

Nors paslaptingus garsus girdėjo skirtingų šalių ir tautybių žmonės, tačiau jie visi beveik vienodai apibūdina tai, ką tuo metu girdėjo ir jautė. Vieni mistinius garsus vadino dūzgimu – tarsi girdėtų milžinišką spiečių bičių ar širšių. Kiti teigė, kad tai buvo garsas, primenantis traukinio važiavimą ar trimito pūtimą.

Fenomenalus reiškinys daugeliui kelia baimę dėl to, kad neaišku, kas jį sukelia. Kraupus garsas, atsirandantis iš niekur, stebina žmones. O mokslininkų ir kitų specialistų paaiškinimai kelia tik dar daugiau abejonių.

Tai įdomu

  • Anot specialistų, pasaulyje egzistuoja labai daug žmogaus ausiai neįprastų garsų – tiesiog jie yra per aukšti arba per žemi, kad būtų išgirsti. Tam reikia specialių prietaisų.
  • Kai kuriuose šaltiniuose teigiama, kad yra žmonių, girdėjusių paslaptingus garsus ir Lietuvoje.
  • Šiaurės Karolinoje, Belgijos pakrantėje, Bengalijos įlankoje, Gango deltoje ir dar keliuose regionuose panašūs garsai girdimi gana dažnai. Pasak mokslininkų, tai žemės drebėjimų, jūros bangų ar audrų sukeltos garso bangos.
  • Žemės drebėjimų teoriją bandoma patvirtinti atliekant eksperimentus – vykstant žemės drebėjimui matuojami ir fiksuojami ne tik seisminiai, bet ir akustiniai duomenys.
  • Mokslininkai tikina, kad Žemėje vyksta daug drebėjimų, kurių dažniausiai žmogus nejaučia, tačiau girdi jų sukeltus garsus.

Rašo priekavos.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
21.01.2022 laikas 00:19 Kaip išmokti niekada nepykti – 3 neurobiologų patarimai
Įsivaizduokite situaciją: stovite šalia žmogaus, kuris tiesiog verda iš pykčio ir ant jūsų šaukia; viskas, ko norite, – atsakyti jam tuo pačiu… Problema tik tai, kad atsakydami šaukimu situacijos tikrai nepagerinsite. Kaip susiimti ir susilaikyti? Yra du būdai ir tik vienas iš jų teisingas....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:09 Antarktidos anomalijos. Ką slepia Antarktida?
Kokias paslaptis slepia po dideliu ledo ir sniego sluoksniu atšiauri ir šalta Antarktida? Prarastą civilizaciją, nežinomą gyvybės formą, portalus į kitus pasaulius ar užslaptintas eksperimentines, karines ar ateivių bazes? Tikimasi kažkokių atsakymų rasti ir kai bus ištirtas ežeras Vostok....

Skaityti daugiau

21.01.2022 laikas 00:01 Neatpažinti povandeniniai objektai arba ką slepia jūros gelmės

Daugelis mano, kad Sovietų karinis laivynas turėjo didžiulius archyvus, kuriuose buvo sukaupta informacija apie susitikimus su neatpažintais objektais, pagal techninius terminus žymiai pranašesniais už žemiškuosius.

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. 

...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau