Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Vasario » 6

Ką pranašauja Žemėje girdimi paslaptingi garsai?

Pastaruoju metu visame pasaulyje pastebimas fenomenalus reiškinys – neįprasti garsai, kurie, atrodo, sklinda iš niekur, tačiau taip aiškiai girdimi, kad daug kam kelia baimę. Netgi mokslininkai negali paaiškinti, kaip ir kodėl atsirado toks reiškinys. Mistikai kalba apie artėjančią pasaulio pabaigą… Aišku tik viena – Žemėje tikrai vyksta keisti dalykai.

Paslaptingų garsų atsiradimas

Nuo 2011-ųjų vasaros viso pasaulio žmonės pradėjo pranešinėti apie neįprastus garsus. Kartais jie pasigirsta Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje, Ukrainoje, Čekijoje, Australijoje… Pasak mokslininkų, šie garsai patenka įinfragarsų diapazoną, kurio paprastai žmogus negirdi. Tai, ką girdi žmogus, tėra šių garsų padariniai – gravitacinės bangos.

Įvairiuose atmosferos sluoksniuose sklindančios bangos girdimos ir po ugnikalnių išsiveržimų, žemės drebėjimų, cunamių, uraganų arba audrų. Tačiau, pasak specialistų, šie paslaptingi garsai yra kitokie ir neatitinka gamtos stichijų sukeliamų garso bangų. Taigi mistiniai garsai kelia vis daugiau nerimo…

Racionalus paaiškinimas

Pasak kai kurių mokslininkų, paslaptingus garsus sukelia padidėjęs Saulės aktyvumas. Galingi Saulės blyksniai yra lydimi milžiniškos energijos, kuri pasiekia Žemę ir sukelia smūgio bangas. Elektromagnetinė spinduliuotė, anot mokslininkų, gali sukelti skirtingose vietose pasigirstančius neįprastus garsus.

Kitų mokslininkų teigimu, Žemėje vyksta tam tikri procesai. Specialistai jau seniai pastebėjo, kad šiaurinis magnetinis laukas tapo aktyvesnis, tai nulėmė ir aktyvesnius energetinius procesus. Girdimi keisti garsai siejami su išlaisvinančia energija iš Žemės branduolio. Mokslininkai mano, kad toks reiškinys įspėja apie besikeičiantį Žemės vidinės energijos aktyvumą.

Kitos prielaidos

Kai kurie tyrėjai mano, kad keistus garsus sukelia nedideli žemės drebėjimai ir nuo jų sklindančios garso bangos. Šiai prielaidai pritaria ir Žemės branduolio aktyvumo teorija. Mokslininkai tikina, kad didėjantis planetos plutos aktyvumas sukels ir daugiau žmonėms neįprastų reiškinių.

Kosmoso tyrėjai mano, kad paslaptingus garsus sukelia meteoritų lietūs. Žemė kasmet patiria meteoritų atakas. Visi jie sudega atmosferoje ir didesnės žalos nepadaro. Tačiau kaip ir dauguma kitų reiškinių, meteoritų lietūs intensyvėja. Todėl astronomai tikina, kad gausiai krintantys ir degantys meteorai sukelia negirdėtus garsus.

Mistikų pranašystės

Pasibaigiantis majų kalendorius – viena labiausiai aptarinėjamų temų. Todėl pranašaujama pasaulio pabaiga siejama ir su girdimais keistais garsais. Kai kurie įsitikinę, kad taip Žemė įspėja žmones apie artėjančią katastrofą.

Kita mistinė teorija grindžiama ateivių apsilankymu Žemėje. Tokios prielaidos šalininkai mano, kad tuo metu, kai pasigirsta paslaptingi garsai, danguje yra NSO. Nors mistinių garsų liudytojai tvirtina, jog skraidančių objektų nematė, tikintieji ateivių egzistavimu teigia, kad jų laivai žmogaus akiai gali būti nematomi.

Neatmetamos ir sąmokslo teorijos. Yra manančiųjų, kad paslaptingus garsus sukelia tam tikros technologijos, kurios paprastiems žmonėms nežinomos, gal net nesuvokiamos. O didžiosios pasaulio valstybės nėra linkusios dalytis su visais informacija ir naujais išradimais…

Liudininkų pasakojimai

Nors paslaptingus garsus girdėjo skirtingų šalių ir tautybių žmonės, tačiau jie visi beveik vienodai apibūdina tai, ką tuo metu girdėjo ir jautė. Vieni mistinius garsus vadino dūzgimu – tarsi girdėtų milžinišką spiečių bičių ar širšių. Kiti teigė, kad tai buvo garsas, primenantis traukinio važiavimą ar trimito pūtimą.

Fenomenalus reiškinys daugeliui kelia baimę dėl to, kad neaišku, kas jį sukelia. Kraupus garsas, atsirandantis iš niekur, stebina žmones. O mokslininkų ir kitų specialistų paaiškinimai kelia tik dar daugiau abejonių.

Tai įdomu

  • Anot specialistų, pasaulyje egzistuoja labai daug žmogaus ausiai neįprastų garsų – tiesiog jie yra per aukšti arba per žemi, kad būtų išgirsti. Tam reikia specialių prietaisų.
  • Kai kuriuose šaltiniuose teigiama, kad yra žmonių, girdėjusių paslaptingus garsus ir Lietuvoje.
  • Šiaurės Karolinoje, Belgijos pakrantėje, Bengalijos įlankoje, Gango deltoje ir dar keliuose regionuose panašūs garsai girdimi gana dažnai. Pasak mokslininkų, tai žemės drebėjimų, jūros bangų ar audrų sukeltos garso bangos.
  • Žemės drebėjimų teoriją bandoma patvirtinti atliekant eksperimentus – vykstant žemės drebėjimui matuojami ir fiksuojami ne tik seisminiai, bet ir akustiniai duomenys.
  • Mokslininkai tikina, kad Žemėje vyksta daug drebėjimų, kurių dažniausiai žmogus nejaučia, tačiau girdi jų sukeltus garsus.

Rašo priekavos.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.02.2020 laikas 18:50 Ką daryti, jei partneris yra egoistiškas lovoje?
Greičiausiai daugelis yra pakliuvę į tokią situaciją, kai partneris mylėdamasis labiausiai galvoja apie save, pamiršdamas, kad šis procesas turėtų būti malonus abiem. Blogiausia, kai šis žmogus yra tikrai jums brangus, bet su tuo, kad jis tingi ir rūpinasi tik savimi lovoje, negalite susitaikyti....

Skaityti daugiau

21.02.2020 laikas 17:41 Mokslininkai galbūt aptiko Nefertitės kapą

Nefertitės palaidojimo teorija pirmą kartą buvo išplėtota 2015 m. – britų egiptologas Nicholas Reevesas teigė, kad už faraono Tutanchamono kapo gali egzistuoti slaptos kameros. Tais pačiais metais teorija buvo paremta preliminariais tyrimais.

...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 21:24 51-a zona. Pati paslaptingiausia bazė pasaulyje

“Tokios zonos nėra!“ – bus pasakyta JAV valstybės departamente, Pentagone, CŽV. Tačiau ji egzistuoja, ir manoma, kad būtent joje yra bazė, kurioje leidžiasi NSO, išbandomi naujausių modelių ypač slapti žvalgybiniai lėktuvai... Ar tai tiesa? Rasti atsakymą į šį klausymą pabandė r...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 20:14 Kaukolės trepanacija naudinga sveikatai?

1975-ais m. Paryžiuje įvyko Tarptautinis plastinės chirurgijos kongresas. Jame pirmą kartą pranešta apie kaukolių operacijas, kurias atlikdavo didžiosios inkų imperijos gydytojai. Peru mokslininkas Z. Apiani ištyrė 150 preparuotų kaukolių iš Kusko ir Limos antropologijos muziejų ir nustatė, kad s...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 18:16 Valgymas vakare yra prasta mintis: aiškėja, kas nutinka organizmui
Naujas tyrimas rodo, kad moterys užkirsti kelią širdies ligoms gali atsisakiusios dalies vakarienės. Mokslininkai nustatė, kad moterų, kurios didelę dalį dienos kalorijų suvartoja vakare, širdies sveikata yra blogesnė. Tyrimas atliktas su moterimis, tačiau gali būti, kad jo rezultatai pritaikomi ir...

Skaityti daugiau

20.02.2020 laikas 08:44 Mokslininkai žiogus pavertė biorobotais, kurie galėtų ieškoti sprogmenis

Vašingtono universiteto mokslininkų komanda, pasinaudodama unikalia vabzdžių uoslės sistema, biologiškai patobulino žiogus, kad jie galėtų aptikti sprogmenis, skelbia universitetas.

Skaityti daugiau