Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » 2020 » Vasario » 19

19.02.2020, 19:55
Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina
Jau net prieš tūkstančius metų, kuomet atrastos datulės, buvo neabejojama jų teikiama nauda ir gydomosiomis savybėmis. Manoma, kad datulės kilo iš dabartinės Irako teritorijos, taip pat yra šaltinių, rodančių, jog Senovės Egipte buvo gaminamas datulių vynas.
Sužinok daugiau ...
19.02.2020, 18:05
Medicinos Naujienos
Naujas mokslinis tyrimas atskleidė, kad tie, kurie kiekvieną dieną valgo graikinių riešutų, gali džiaugtis geresniu virškinimu ir mažesne širdies ligų rizika. Kaip rašo medicalnewstoday.com, riešutai – puikus maistingų medžiagų šaltinis ir organizmui labai naudingas sveikas užkandis. Graikiniuose riešutuose gausu baltymų, riebalų, taip pat šie riešutai yra puikus kalcio ir geležies šaltinis.
Sužinok daugiau ...
19.02.2020, 10:34
Pasaulio Įvairenybės
Pastaruosius 13 metų Chuana Munjes iš Kadiso Ispanijoje praleido gana priverstinėje izoliacijoje, kelių centimetrų atstumu nuo savo šeimos, kurios ji negali nei apkabinti, nei pabučiuoti. Jei moteris paliks slėptuvę, greitai mirs kankinančia mirtimi. Jos vaikai ir vyras sugaišta po kelias dienas sudėtingo pasiruošimo, kad vos du kartus per metus prisiliestų prie mylimo žmogaus.
Sužinok daugiau ...
19.02.2020, 08:31
Medicinos Naujienos
Po savaites trukusio spėliojimo mokslininkai pagaliau skelbia, kaip ilgai naujasis koronavirusas 2019-nCoV (dabar oficialiai vadinamas SARS-CoV-2), gali išgyventi ant paviršių ir ant negyvų objektų – laukdamas, kol užsikrės naujas šeimininkas.
Sužinok daugiau ...