Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Vasario » 19

Sunku patikėti. Motina gyvena stikliniame narve ir tik dukart metuose gali apkabinti savo vaikus

Pastaruosius 13 metų Chuana Munjes iš Kadiso Ispanijoje praleido gana priverstinėje izoliacijoje, kelių centimetrų atstumu nuo savo šeimos, kurios ji negali nei apkabinti, nei pabučiuoti. Jei moteris paliks slėptuvę, greitai mirs kankinančia mirtimi. Jos vaikai ir vyras sugaišta po kelias dienas sudėtingo pasiruošimo, kad vos du kartus per metus prisiliestų prie mylimo žmogaus.

Ispanės, kuri ką tik tapo jauna mama, gyvenimas tragiškai pasikeitė prieš 29 metus. Tais metais vyras jų daržiuke pasodino naują bulvių veislę, ir kai Chuana ėmė ravėti lysves, ją ištiko stipriausias alerginis priepuolis. Į ligoninę nuvežė „monstrą“ – sutinusį visur, kur tik įmanoma, išsekusį nuo skausmo kūną.

Ispanija, Alergija, Ligos Mutacijos

Chuana ėmė silpti akyse ir dabar bet koks kontaktas su pačiais paprasčiausiais dalykais jai gali tapti trauma. Po kelių metų kančių ir klaidų jai galiausiai nustatė diagnozę, o tiksliau – nuosprendį. 40-metei moteriai daugybinis cheminis jautrumas (MCS), fibromialgija, chroniško nuovargio sindromas ir jautrumas elektrai. Tai yra, kiekviena jos egzistavimo sekundė pripildyta skausmo ir gyventi be rizikos ji gali tik neutralioje, sterilioje aplinkoje. Tada Munjes šeima pastatė šį izoliuotą namelį-slėptuvę, kur Chuana ir gyvena pastaruosius 13 savo „gyvenimo“ metų.

Ispanija, Alergija, Ligos Mutacijos

Kartą per kelis metus Chuaną reikia nuvežti į ligoninę planinei apžiūrai pagal specialų protokolą ir kaskart tai ruletė su mirtimi, kadangi automobilio negalima pilnai sterilizuoti. Jos vyras ir vaikai kelias dienas laikosi specialios dietos, valo kūną ir drabužius, kad įeitų į slėptuvę ir apkabintų žmoną ir motiną, nerizikuodami jos nužudyti.

Juana Muñoz, afectada por sensibilidad química múltiple, en Andalucía Directo

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 07:34 Akupresūros Taškas LR3 padės Išvengti Daugelį Ligų

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodu...

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 21:28 Šis kokteilis gydo širdies ligas ir pašalina trombas
Liaudies medicina siūlo universalų kokteilį nuo daugelio ligų. Kokteilis tiesiog išgelbsti nuo triukšmo ausyse ir galvoje, padeda nuo galvos skausmo, ypač, kai skauda galvą dėl oro pokyčio. Ši tinktūra apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Šiuo vaistu gydomos visos širdies ir kraujagyslių ligos....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 16:52 Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0
2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo. Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 12:20 Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Skaityti daugiau