Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Gamtos Paslaptys » 2022 » Sausio » 19

Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo

Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje.

Apvalios formos ledo ratai atsiranda įvairiuose vandens telkiniuose. Dėka srovės jie gali suktis aplink savo ašį. Todėl šiuos apskritimus pradėta vadinti  ,,šokančiomis“ ledo lytimis.

Tokie reiškiniai buvo pastebėti ir seniau, tačiau ši anomalija dažnėja. Todėl ir susidomėjimas ja didėja. Tai naujas, paslaptingas reiškinys ar kažkieno išdaiga? Juk ratų laukuose, išsimėčiusių beveik po visą planetą, atsiradimas taip pat neturi įtikinamo įrodymo apie savo kilmę.

Kol kas viena logiškiausia paaiškinama šios anomalijos versija – metano dujų išsiskyrimas iš po žemės. Tačiau kitų nuomone, tai tas pats, besikartojantis braižas su geometrinėmis formomis ant laukų, tik šį kartą ant… ledo. Tai domina ir ufologus. Jų nuomone, paslaptingų apskritimų atsiradimą galima sieti su NSO veika.

paslaptingas reiškinys, ledo ratai, anomalijos, paslaptingas reiškinys

paslaptingas reiškinys, ledo ratai, anomalijos, paslaptingas reiškinys

Lediniai apskritimai yra įvairių dydžių, kai kur mažesnius papildo didesni ir visai dideli, sudarydami milžinišką spiralę. Tokį modelį sukurti nėra taip paprasta ir dar per trumpą laiką, – aptiktų ledo apskritimų kontūrai  paprastai būna ,,švieži“, neapnešti sniegu.

Apie vieną tokį apskritimą Baikalo ežere liudininkai pasakoja: ,,Iš vakaro virš ežero buvo pastebėtas keistas švytėjimas, o ryte žvejys jo paviršiuje aptiko ledinį diską. Jis buvo gana didelis, 15,5 metrų skersmens. Apvalios formos ledo lytis buvo atsiskyrusi nuo vientiso ežero paviršiaus ledo. Tarp apskritimo ir likusio ledo buvo mždaug 25-ių cm plyšys. Vanduo jame nebuvo užšalęs, nežiūrint to, kad šaltis siekė -15 laipsnių.

paslaptingas reiškinys, ledo ratai, anomalijos, paslaptingas reiškinys

Kas tai, technogeninis stebuklas? Matyt tie, kas ,,piešia“ laukus, ėmėsi ledo, tačiau dėl  apskritimų ant ledo sunkiau apkaltinti išdaigautojus klastote.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau