Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Hipotezės » 2022 » Sausio » 24

Paslaptingi ratai laukuose gamtos mistika?

Įvairiose pasaulio vietose atsirandančios piktogramos jau nieko nebestebina ir lyg įprasta, kad staiga, dažniausiai iš po nakties, atsiranda šie unikalūs, nepaaiškinami kūriniai.

2013 metų birželio 2-os dienos pranešimas apie naują ženklą Anglijos Viltšyro (Wiltshire) grafystėje, netoli Alton Priors, vėl priminė apie paslaptingąjį reiškinį – keistų įvairių formų ,,piešinių“ atsiradimus laukuose. Aišku, yra žinomas ne vienas atvejis, kai ,,piešėjai-grafikai“ buvo demaskuoti, tačiau tai tik mažas procentas šitos mįslės painiavoje.

Ratai laukuose, ,,susidarę-sudaryti“ iš suguldytų augalų – viena iš svarbiausių pasaulio paslapčių, kurią atskleisti stengiamasi jau ne vieną dešimtmetį. Pirmosios užuominos apie juos pasirodė viešai dar 17-ame amžiuje Jungtinėje Karalystėje, tačiau tikra sensacija tokie apskritimai tapo nuo 1990-ųjų pradžios, kai jie masiškai pradėjo atsirasti šimtais ir tūkstančiais visame pasaulyje. Nuo tada užfiksuota apie 10.000 ratų įvairiose pasaulio vietose: nuo Japonijos iki Kinijos, JAV ir Brazilijos, tačiau apie 90% visų paslaptingų ratų atsiranda pietinėje Anglijoje, Viltšyro grafystėje. Daugiausia piešinių aptinkama netoli senųjų šventų vietų, Stounhendže (Stonehenge), Avebury ir Silbury Hill bei kitose žinomose padidintos energetikos zonose.

mistika, anomalijos, ratai laukuose

Pirmieji ,,apskritimai” išties buvo tik apskritimai, tačiau, laikui bėgant, jie tampa vis įvairesni ir sudėtingesni. Dabar tai sudėtingos geometrinės konfigūracijos, kurios susideda į simbolius ir į paslaptingus ženklus-pranešimus, kurių taip ir nepavyko iššifruoti …

Atsirado mokslas, tiriantis paslaptingus ratus laukuose – cereology. Piktogramų iššifravimu domisi daug mokslininkų, ypač tuo užsiima astrofizikas Mike Reed iš Šiaurės Karolinos.

mistika, anomalijos, ratai laukuose

Jis teigia, kad nepriklausomai nuo to, kas palieka šiuos ,,piešinius“, daugelyje  iš jų yra gili kosminė prasmė. Analizuojant skirtingų metų nuotraukas, pastebima atsiradusių ženklų laukuose augantis sudėtingumas. Dažnėja sudėtingos kvadratų, linijų, elipsės, rombų, formos. Jose galima įžvelgti geometrijos ir matematikos dėsningumus.

Vienos iš įdomiausių piktogramų – 2001 metų radinys Anglijos laukuose, netoli Čilboltono (Chilbolton) observatorijos, įsikūrusios čia 1965 metais. Manoma, kad atsiradęs vaizdo modelis – atsakymas į Žemės pranešimą. Jis buvo išsiųstas į kosmosą 1974 metais iš JAV Nacionalinės Astronomijos ir Jonosferos centro ,,Arecibo observatorija“, kuri yra įsikūrusi Puerto Rike, 15 km nuo Arecibo miesto. Arecibo radijo teleskopai – šiuo metu didžiausi pasaulyje (naudojant vieną diafragmą).

Ir taip, 2001 metais, Pietų Anglijos Hampšyro grafystėje esančiame kviečių lauke, netoli Čilboltono observatorijos, buvo aptikos kelios įdomios piktogramos. Viena iš jų – 2001 m. rugpjūčio 14 d. su ,,veido“ atvaizdu, kita – 2001 m. rugpjūčio 20 d. – su vaizdu, labai panašiu į grafinį žemiečių atvaizdą, pasiųstą 1974 m. iš Aresibo.

mistika, anomalijos, ratai laukuose

Įdomu, kad ir šią piktogramą sudarė 73 eilutės. Kiekvieną jų sudarė 23 nedideli stačiakampiai iš suguldytų kviečių stiebų, žyminčių dvejetainio kodo vienetus, o iš stovinčių kviečių – žyminčių nuliukus. Lyginant su žemiečių pasiųstu vaizdu 1974 m., atvaizde yra keletas skirtumų:

Planetų sistemoje išskirta ne viena, o trys planetos, kurių viena, matyt, turi 4 palydovus;

DNR sudaro trys spiralės;

Vietoj keturių pagrindinių cheminių elementų yra penktasis – silicis;

Piktogramoje pavaizduota į žmogų panaši figūra su didele galva, didelėmis akimis, smulkiu kūnu, rankomis ilgesnėmis nei kojos, o vidutinis ūgis nurodytas 108 cm;

Net nurodytas gyventojų skaičius – 21,3 mlrd.;

Vietoje radijo teleskopo pavaizduotas nesuprantamos konstrukcijos įrenginys.

mistika, anomalijos, ratai laukuose

Kas palieka paslaptingus ratus laukuose? Nežinomos civilizacijos? Dauguma tuo tiki. Eksperimentuotojai, pasitelkę pažangias technologijas? Bet vėlgi, reikia manyti, kad jie būtų išaiškinti, kad nekeltų bereikalingos sumaišties mūsų gyvenime ir atsakytų į klausimus.

Įdomi dar viena versija:

Gyvos Žemės planetos energija

Paslaptingų apskritimų atsiradimo šaltinis yra pati mūsų Žemė, apie kurios giluminę vidinę struktūrą mes dar mažai žinome. Egzistuoja prielaida, kad planeta kuria energiją, apie kurią pasaulis dar nežino. Panašiai kaip elektromagnetinę, kuri ateina iš žemės gelmių, ir to rezultate atsiranda šie apskritimai.

Mokslininkai nustatė, kad atsiradusių piktogramų vidinėje dalyje ir už jos ribų yra stiprus magnetinis laukas, kur kompaso rodyklė veikia netiksliai, o dauguma žmonių, čia pabuvoję, jaučia spengimą ausyse. Galbūt, laukų apskritimai – tai mūsų planetos ,,protingų energijų“ rezultatas (kaip energijos kamuoliai ir ,,informaciniai laukai”). Tokia teorija taip pat turi teisę egzistuoti.

Tai kas yra iš tikrųjų paslaptingi piešiniai laukuose: žmonių kūriniai ar ateivių darbas? Mokslininkai sutinka, kad kai kurie iš šių vaizdinių iš tiesų priklauso žmogaus rankoms. O dėl kitų prielaidų, tai ekspertai įsitikinę, kad yra keli šaltiniai ir tikrai įmanoma, kad kažkas programuoja šiuos kūrinius, tačiau niekas negali atsakyti į klausimą: kas tai daro?

Piešiniai laukuose – savotiška mistika, nes jų kol kas niekas negali galutinai paaiškinti. Šiuose vaizdiniuose slypi begalė informacijos, pateiktos matematine ir geometrine forma. Atsirandantys apskritimai atveda prie minties, kad mes gyvename ne tiek fiziniame, materialiame pasaulyje, kiek daugiau mąstymo, metafizikos, dvasinėje visatoje.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau