Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Balandžio » 30

Kodėl nereikėtų palikti rakto durų spynoje: svarbiausi patarimai

Kodėl nereikėtų palikti rakto durų spynoje: svarbiausi patarimai

Durys, spynos ir raktai saugo mus nuo išorinio pasaulio, kuriame slypi rūpesčiai ir problemos. Štai kodėl mūsų protėviai pirmiausia uždėjo ant jų užkeikimą, kad atbaidytų nuo viso pikto...

Pasak padavimo, rakto palikimas spynoje gali atnešti nesėkmę jūsų namams. Ne tik įsilaužimus, bet ir potvynius, gaisrus ir dideles avarijas.

Žinomas posakis, kad pamiršus raktą šeimai nesiseka. Toks užmiršimas gali sukelti didelį įsimylėjėlių kivirčą.

Rakto palikimas spynoje taip pat žada bėdas, susijusias su neigiamų emocijų skverbimusi į namus. Toks butas ar namas tampa pažeidžiamas piktos akies ar sugadinimo, taip pat nepageidaujamo pavyduolių dėmesio.

Raktas, paliktas duryse, yra finansinių nuostolių ženklas. Jei raktas paliekamas būsto pusėje, pinigai atiteks netikėtoms reikmėms, tačiau jei lauke, reikėtų saugotis sukčių ar piniginės pagrobimo žmonių minioje.

Kitas ženklas sako, kad jei šeimininkas paliko raktą rakto skylutėje, bet prisimena ir grįžta, šeimininkė išgelbėjo jį nuo nelaimės kelyje.

Palikti raktą spynoje ir eiti miegoti reiškia sapną. Jį būtinai reikia prisiminti, kad gautum vertingų užuominų ir išvengtum problemų.

Žadinimai padės jums laiku įveikti problemas, išvengti bėdų ir atneš į jūsų gyvenimą laimę.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau