Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Gegužės » 2

Galima tik pavydėti: geriausios šeimininkės pagal Zodiako ženklą

Galima tik pavydėti: geriausios šeimininkės pagal Zodiako ženklą

Geriausių šeimininkų reitinge pirmąsias vietas užima Žemės stichijos ženklai.

Jie yra reiklūs kasdieniame gyvenime, netoleruoja netvarkos ir tinginystės, visada stengiasi palaikyti ir išorinę, ir vidinę švarą. Prie jų prisijungia ir vienas Vandens stichijos ženklas.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė mėgsta švarą ir tvarką. Tarp klasikinių šio Zodiako ženklo atstovų, tiek vyrų, tiek moterų, yra puikių verslo vadovų, kurie įveda tvarką savo ir partnerio gyvenime. Astrologine prasme Mergelė yra chaoso naikintoja. Užsiimdama tvarkymu ir valymu, ji pailsi, atsigauna. Toks darbas jai yra kaip meditacija. Mergelė kruopščiai išplaus kiekvieną savo namų kampelį, pasirūpins, kad buitinė technika būtų švari, o jei kažkas bus padėta ne tinkamoje vietoje, tai ji supyks.

Be to, šio Zodiako ženklo atstovai yra labai rūpestingi. Jie pasirūpins reikalingais namų daiktais ir paslaugomis. Tuo pačiu metu Mergelė ne tik pati kruopščiai rūpinasi švara ir tvarka, bet ir griežtai reikalauja, kad kiti laikytųsi jos nustatytų taisyklių

JAUTIS

(04 21–05 20)

Tipiško Jaučio namai yra jo šventovė. Šis Zodiako ženklas išsiskiria didele meile komfortui, švarai, natūralumui, taip pat stabilumui ir gerovei. Jautis, ypač moteriškos lyties, mėgsta leisti laiką tarp savo namų sienų, atlikti buities darbus, šurmuliuoti virtuvėje, gaminti maistą savo šeimai. Jautis apsupa save technologinėmis naujovėmis, kurios palengvina gyvenimą Kadangi Jautis mėgsta komfortą, sudėtingi buities darbai jam būtų varginantys, jeigu jis jų nepalengvintų naujomis technologijomis.

Jautis džiaugiasi kokybiškais buitiniais prietaisais – ypač tais, kuriuos gavo dovanų ir kurie jam nieko nekainavo. Palaimingoje namų atmosferoje Jautis atsipalaiduoja ir pailsi, todėl dažnai jį būna sunku ištraukti iš namų.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai dažnai apibūdinami kaip nepataisomi karjeristai. Galbūt manote, kad jiems nerūpi kasdienė buitis, bet taip nėra. Pavyzdžiui, Ožiaragio ženklo moteris yra nuostabi šeimininkė. Ji vertina komfortą, palaiko tvarką namuose, puikiai gamina maistą, yra labai svetinga. Jos šeimą supa meilė ir rūpestis. Dažnai darbštūs šio Zodiako ženklo žmonės gyvenimo prasmę randa šeimos ir namų ūkio valdyme. Tai dar vieni chaoso tvarkytojai.

Tačiau Ožiaragis, skirtingai nei Mergelė, yra atsakingas už tvarką didesniuose dalykuose, o ne smulkmenose. Namų švaros klausimas jam nėra toks skausmingas kaip Mergelei, bet Ožiaragis tvarkosi labai disciplinuotai. Atsakingumas yra vienas pagrindinių Ožiaragio bruožų. Jis stengiasi nepalikti nė vienos savo gyvenimo srities be priežiūros.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo moteris ne tik palaiko tvarką namuose – ji mėgsta eksperimentuoti ir mesti iššūkį savo taupumui. Būtent šio ženklo moteris nuolat seka kulinarines svetaines ieškodama beprotiško sudėtingumo receptų ir juos išrašo su mintimi „šiandien pabandysiu!“. Būtent jos namuose kruopščiai išlyginamos net užuolaidos ir apatiniai.

Vėžio ženklo vaikai savo bendraamžius pralenks šimtu taškų dėl gero būdo ir tvarkingumo. Vėžio moteriai dažnai pavyksta derinti buities darbus ir vaikų auginimą su karjera, tad jos vyrui tikrai pasisekė. Vėžio ženklo moteris savo virtuvėje priima sunkiausius iššūkius ir sugeba pagaminti tikrus kulinarinius šedevrus.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau