Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2023 » Gegužės » 6

Oficialus tyrimas: COVID Jabs sukelia aklumą ir akies obuolio krešulius

Oficialus tyrimas: COVID Jabs sukelia aklumą ir akies obuolio krešuliu

Viename svarbiausių mokslo žurnalų paskelbtas tyrimas, įrodantis, kad COVID skiepai gali sukelti kraujo krešulius akių obuoliuose ir aklumą.

Žurnale "Nature" paskelbtame straipsnyje surinkti 95 156 967 žmonių duomenys. Iš jų 7,3 mln. atitiko įtraukimo į tyrimą kriterijus.

Kontroliuojant klaidinančius kintamuosius, pavyzdžiui, žmones, vartojančius antikoaguliantus, tam tikrus kontraceptikus ir kitus vaistus, mokslininkams liko palyginti 745 041 paskiepytą ir 3,8 mln. nepaskiepytų žmonių. Jie nustatė, kad "praėjus dvejiems metams po skiepijimo, visų potipių tinklainės kraujagyslių okliuzijos tikimybė skiepytųjų grupėje gerokai padidėjo".

Thenationalpulse.com praneša: Klivlando klinikos duomenimis, tinklainės venų okliuzija, arba RVO, paprastai siejama su "žmonėmis, sergančiais cukriniu diabetu, galbūt aukštu kraujospūdžiu, dideliu cholesterolio kiekiu ar kitomis sveikatos problemomis, kurios turi įtakos kraujotakai".

Tai gali būti labai rimta būklė, kartais dėl jos gali susidaryti naujos nenormalios kraujagyslės, kurios gali "sukelti skausmą ir pavojingą spaudimo padidėjimą akies viduje" ar net aklumą.

Šiuo metu nėra jokio gydymo, galinčio atblokuoti tinklainės venas, o RVO simptomus galima gydyti, pavyzdžiui, švirkščiant vaistus nuo kraujagyslių endotelio augimo faktoriaus (VEGF) ir kortikosteroidus tiesiai į akies obuolį.

"Bendra tinklainės kraujagyslių okliuzijos rizika skiepytųjų grupėje buvo 2,19 karto didesnė nei neskiepytųjų grupėje po dvejų metų", - pastebima Nature straipsnyje, o "skirtumų tarp vakcinų prekės ženklo ir dozės nenustatyta".

Vis dėlto jie primygtinai teigė, kad "norint padaryti tvirtą išvadą dėl tinklainės kraujagyslių okliuzijos ir COVID-19 vakcinų ryšio, reikia atlikti papildomus tyrimus".

Henry Bair iš Byerso akių instituto, Stanfordo universiteto Medicinos mokyklos, kartu su Taivano mokslininkais iš tokių institucijų, kaip Chung Shan medicinos universiteto ligoninė ir Nacionalinio Taivano universiteto Klinikinių laboratorinių mokslų ir medicininės biotechnologijos institutas, buvo šio tyrimo autorius.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.08.2018 laikas 09:36 Receptai Prakaitavimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Prakaitavimą skatina liaudies medicinoje, Prakaitavimą skatinantys vaistažolių mišiniai, receptai skatinantis prakaitavimą, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydy...

Skaityti daugiau

23.06.2019 laikas 19:26 Receptai Bulviniai blynai

Bulvinių blynų receptas. 200 g varškės (skystesnės, pakeliuose) dėkite į dubenėlį, ištrinkite šakute ir atskieskite šlakeliu pieno. Pagardinkite druska ir gerai išmaišykite. Skanaus!

Skaityti daugiau

31.01.2018 laikas 19:09 Receptai Vaisingumui skatinti (Paprastoji takažolė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Džiovinta takažolė, Verdančio vandens

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 22:10 Astrofizikai mano, kad Žemė paėmė Mėnulį iš kitos planetos
Tradiciškai manoma, kad Mėnulis atsirado po didelio susidūrimo su Žeme, tačiau naujas tyrimas, atliktas Pensilvanijos universiteto mokslininkų, siūlo alternatyvų požiūrį. Jie teigia, kad Mėnulis galėjo kilti iš kitos Saulės sistemos vietos ir vėliau ...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 21:55 Gyvenamos planetos galėjo atsirasti anksčiau nei galaktikos, mano mokslininkai
Ilgą laiką astronomai buvo įsitikinę, kad galaktikos atsirado prieš formuojantis planetoms. Tačiau naujausi tyrimai, vadovaujami Danielio Valeno iš Portsmuto universiteto, atskleidžia, kad gyvybės galimybės galėjo egzistuoti ankstyvosios Visatos stad...

Skaityti daugiau

21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau