- 06.05.2023
- 0.0 Reitingas
- 505 Peržiūros
- Komentarai
Viename svarbiausių mokslo žurnalų paskelbtas tyrimas, įrodantis, kad COVID skiepai gali sukelti kraujo krešulius akių obuoliuose ir aklumą.
Žurnale "Nature" paskelbtame straipsnyje surinkti 95 156 967 žmonių duomenys. Iš jų 7,3 mln. atitiko įtraukimo į tyrimą kriterijus.
Kontroliuojant klaidinančius kintamuosius, pavyzdžiui, žmones, vartojančius antikoaguliantus, tam tikrus kontraceptikus ir kitus vaistus, mokslininkams liko palyginti 745 041 paskiepytą ir 3,8 mln. nepaskiepytų žmonių. Jie nustatė, kad "praėjus dvejiems metams po skiepijimo, visų potipių tinklainės kraujagyslių okliuzijos tikimybė skiepytųjų grupėje gerokai padidėjo".
Thenationalpulse.com praneša: Klivlando klinikos duomenimis, tinklainės venų okliuzija, arba RVO, paprastai siejama su "žmonėmis, sergančiais cukriniu diabetu, galbūt aukštu kraujospūdžiu, dideliu cholesterolio kiekiu ar kitomis sveikatos problemomis, kurios turi įtakos kraujotakai".
Tai gali būti labai rimta būklė, kartais dėl jos gali susidaryti naujos nenormalios kraujagyslės, kurios gali "sukelti skausmą ir pavojingą spaudimo padidėjimą akies viduje" ar net aklumą.
Šiuo metu nėra jokio gydymo, galinčio atblokuoti tinklainės venas, o RVO simptomus galima gydyti, pavyzdžiui, švirkščiant vaistus nuo kraujagyslių endotelio augimo faktoriaus (VEGF) ir kortikosteroidus tiesiai į akies obuolį.
"Bendra tinklainės kraujagyslių okliuzijos rizika skiepytųjų grupėje buvo 2,19 karto didesnė nei neskiepytųjų grupėje po dvejų metų", - pastebima Nature straipsnyje, o "skirtumų tarp vakcinų prekės ženklo ir dozės nenustatyta".
Vis dėlto jie primygtinai teigė, kad "norint padaryti tvirtą išvadą dėl tinklainės kraujagyslių okliuzijos ir COVID-19 vakcinų ryšio, reikia atlikti papildomus tyrimus".
Henry Bair iš Byerso akių instituto, Stanfordo universiteto Medicinos mokyklos, kartu su Taivano mokslininkais iš tokių institucijų, kaip Chung Shan medicinos universiteto ligoninė ir Nacionalinio Taivano universiteto Klinikinių laboratorinių mokslų ir medicininės biotechnologijos institutas, buvo šio tyrimo autorius.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau