Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 7

Vyrai ir moterys: penki patarimai, kaip užmegzti santykius

Vyrai ir moterys: penki patarimai, kaip užmegzti santykius

Noriu papasakoti apie keletą įdomių vyrų ir moterų skirtumų. Tai padės jums suprasti vienas kitą ir pagerinti jūsų, kaip poros, santykius. Jie gali atrodyti kaip paprastos smulkmenos, bet iš tikrųjų nuo jų daug kas priklauso.

Dažnai net nesuvokiame, kokia tai problema. Ji gali būti pagrįsta ne konkrečiais įvykiais, o natūraliais vyro ir moters skirtumais. Tai ypač sunku žmonėms, užaugusiems šeimose, kuriose priešingos lyties tėvai mažai bendravo su vaiku.

Tokiems žmonėms sunkiau užmegzti santykius šeimoje.

Štai kokius vyrų ir moterų skirtumus pastebėjau:

1. Iškilus sudėtingai situacijai ar problemai, moteris dažnai pirmoji ją išsako. Daug kas priklauso nuo to, kaip ji tai padaro.

Moteris pirmiausia nori, kad ją apgintų, nuramintų arba išlydėtų.

Ji yra labiau emocionali, todėl šiuo metu jos protas beveik nulinis ir vargu ar ji pasakys ką nors logiško.

Vyrų smegenys veikia kitaip. Ji signalizuoja: "Pavojus!" Arba, kaip pasakytų jūreiviai, "Pusiau širdis! Švilpkite visi aukštyn!" 

Jo protas greitai mobilizuojasi problemai spręsti ir kliūčiai pašalinti. Štai kodėl galite išgirsti tokias frazes: "Trumpai tariant... Ką turėčiau daryti...? Ką aš turiu daryti?... Ko tu nori, kad aš daryčiau?".

Moterys, jei per pirmąsias kelias minutes nesugebėsite konkrečiai įvardyti, ko norite, toliau bus vis sunkiau. Nes jis pradės slopinti jūsų emocijas, kad gautų aiškumą. Vyras turi matyti problemą kaip visumą ir gauti iš jūsų konkrečius prašymus. Nedarykite iš jo "liemenės". Būtinai pirmiausia suformuluokite ir apgalvokite problemą, o tada pradėkite su juo kalbėtis.

2. Kitas įdomus skirtumas yra reakcija į situaciją.

Vyrai tikisi objektyvaus savo veiksmų įvertinimo. 

Priešingu atveju jiems sunkiau orientuotis šiame sudėtingame pasaulyje. Jis gavo signalą, ėmėsi veiksmų ir gavo rezultatą. Jam svarbu žinoti, kiek šis rezultatas atitinka prašymą. Tai turėtų būti objektyvus veiksmo įvertinimas. Tačiau kartu jis turi būti teigiamas. Priešingu atveju nebus noro tai pakartoti. Vyrui meilė yra labiau veiksmas nei jausmas. Taigi neleiskite jai nueiti perniek.

Moterys labiau vertina emocinius atsakus. 

Štai kodėl moterims svarbūs komplimentai. Jie nebūtinai turi būti gerai apgalvoti. Tačiau energetiškai turite pasistengti. Užtenka net vieno žodžio: "Puiku!... Nuostabu!" .... ". Tačiau įdėkite į tai emocijų.

3. Dabar pakalbėkime apie meilę:

Įsimylėjusiems vyrams reikia išsilaisvinimo. Tiesiogine prasme - įtampos išlaisvinimo fiziniu lygmeniu.

Juk gyvenimas vyrų pasaulyje - tai varžybos, užduočių sprendimas, intensyvi kova. Jei trūksta fizinės meilės, sekso - tai būtinai pasireiškia žodiniais ginčais ar net fiziniu smurtu.

Moterys svajoja būti absorbuotos išorinės jėgos, ištirpti be pėdsakų ir likti tame susiliejime. 

Taigi svarbus veiksnys čia: kartu praleistas laikas. Prisiglausti, prisiglausti, prisiglausti, prisiglausti vienas prie kito ir kurį laiką taip pabūti suteikia moteriai saugumo jausmą. Ir tada ji gali išreikšti save.

4. O dabar apie šiuos skirtingus vyrų ir moterų įpročius namuose.

Vyrai mėgsta skleisti savo įtaką, "pažymėti savo teritoriją" ir ją užimti.

Todėl kojinės, drabužiai ar įrankiai, išmėtyti po visą butą, yra neišvengiami. Tai apima ir paliktus gulėti puodelius su nebaigta gerti arbata ar kava.

Moterys mėgsta rinkti ir slėpti daiktus įvairiose dėžutėse ir dėžutėse, likusias nuo kremų, saldainių ir papuošalų. 

Į jas jos deda įvairiausias smulkmenas. Joms labai sunku išsiskirti su gražiais buteliukais. Štai kodėl moterys ilgai neišmeta visų tų "šampūnų", net jei jų turinys jau beveik išseko.

5. Vyrų ir moterų bendravimo būdai taip pat skiriasi:

Vyrai geriau supranta tiesmukus pareiškimus nei užslėptą, slaptą diplomatiją. 

Moterims skirta daug literatūros apie tai, kaip manipuliuoti vyrais. Moterys, jei norite būti laimingos, net nebandykite eiti šiuo keliu. Jei vyras supras, kad jį apgaudinėjate arba manipuliuojate, jis nustos jumis pasitikėti.

Moterys gerai moka priimti užuominas, skaityti gestus ir gaudyti žvilgsnius.

Tačiau jos taip pat nemėgsta būti apgaudinėjamos. Tai pasakytina apie įvairias vyrų viliojimo replikas ir kitas nesąmones. Normalūs žmonės neatleidžia apgaulės ir manipuliacijų. Jie daro išvadas. Ir niekada nekalba apie vienas kito už akių. Viskas, kas slapta, išeina į viešumą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 14:16 763 įžymybių mirtys po Covid vakcinacijos! Kiek gi tada tokių mirčių tarp gyventojų?!

763 įžymybių mirtys po „Covid“ vakcinacijos ir šimtai įžymybių, tapusių vakcinacijos aukomis - didžiulis vakcinacijos nusikaltimas išaiškėja dėka svarių įrodymų! Kla.TV surinko 17 valandų filmuotos medžiagos, kurioje užfiksuotos siaubi...

Skaityti daugiau