Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 10

Kokias pagrindines klaidas daro poros?

Kokias pagrindines klaidas daro poros?

Paprastai daugumai porų saldainių vėrimo laikotarpis būna tobulas. Romantiški pasimatymai, dovanos, bučiniai ir pažadai po mėnuliu... O tada prasideda tikrasis gyvenimas. Gal net gyvenimas kartu, kai be romantikos tenka spręsti ir žemiškesnius klausimus. Remiantis statistika, pirmieji gyvenimo po vienu stogu metai poroms yra labai sunkūs. Maždaug 30 proc. jų išyra, darydamos banalias klaidas. Toliau apžvelkime kai kurias iš jų.

Idealai žlunga

Jei abu pirmiausia kruopščiai ruošiatės pasimatymams, o paskui atsipalaiduojate bendrame gyvenime, neapsieinama be nusivylimų. Įsivaizduokite, jūs staiga iškeičiate savo subtilią gėlėtą suknelę į išskalbtą namų paltą, o jis vietoj jūsų mėgstamų kvepalų ima kvepėti savo dievinamais česnakais, valgomais pietums ir vakarienei.

Namuose taip pat nereikia būti budriai: plaunant indus į kojines, suknelę ir vakarinį makiažą. Tačiau svarbu visada stengtis stebėti savo patrauklumą.

Namuose verta įsigyti gražių drabužių, taip pat nepamirškite retkarčiais išeiti į pasimatymą mėgstamose vietose.

Atsiranda draudimų.

Pasibaigus pasimatymų laikotarpiui, abu partneriai mano, kad turi daugiau teisių vienas kito atžvilgiu. Prasideda draudimų, apribojimų ir pavydo laikotarpis.

Jam gali tekti pasakyti "fi" prieš tavo įprastus šeštadieninius pasimatymus ir įspūdingas išlaidas kosmetikai. O jūs galite pradėti jį išstumti iš pramoginio gyvenimo, pavyzdžiui, vakarų prie televizoriaus su alumi ir futbolu, kompiuterinių žaidimų.

Kad šie draudimai neprivestų prie išsiskyrimo, turite juos sušvelninti arba visai panaikinti. Ir būtinai išmokite ieškoti kompromisų. Be šio gebėjimo sukurti darnius ir laimingus santykius yra sunku.

Įpročių skirtumai

Buitinės smulkmenos gali labai erzinti ir daryti neigiamą poveikį santykiams. Jūs galbūt tiesiog mėtote drabužius ant pakabų spintose, o jis įpratęs viską tobulai išdėlioti lentynose. Taip, kad neatsirastų nė vienos raukšlelės.

Visus svarbius buitinius klausimus pravartu aptarti santykių pradžioje. Ir pagalvoti, kaip padaryti, kad gyvenimas kartu būtų patogus abiem.

Bandymas padaryti savo partnerį "patogų"

Visos tos populiarios frazės, pavyzdžiui, "reikia perauklėti vyrą, ir tada jis bus tobulas" - daro neigiamą poveikį santykiams. Tiesą sakant, bandyti pakeisti suaugusį žmogų yra nuostolinga. Ir nėra jokios prasmės tai daryti. Juk įsimylėjote jį tokį, koks jis yra: nors ir su tam tikrais trūkumais, ypatumais.

Leiskite vienas kitam būti savimi. Pašalinkite iš savo santykių kritiką, abipusį priekabiavimą, norą padaryti kitą pusę tokią, kokią norite matyti. Vietoj to geriau pasirūpinkite savimi: savo tobulėjimu, savęs tobulinimu. Jums tai bus daug naudingesnis procesas.

Telepatijos lūkesčiai

Ši klaida būdinga dailiosios lyties atstovėms. Užuot pasakiusi partneriui, kas jai nepatinka, ji laukia ir tikisi, kad vaikinas pats viską supras. Kartais ji ne tik laukia, bet ir įsižeidžia, žaidžia tylos žaidimą ir kitais panašiais būdais apsunkina bendrą gyvenimą.

Užuot tyliai kentėjusi, o paskui staiga kilus skandalui, geriau tiesiog atvirai su juo pasikalbėti. Išmokite išsakyti skundus ir nuoskaudas ramiu, subalansuotu pokalbiu, be šauksmų ir skandalų.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 16:08 Tai liečia VISUS: aukščiausio rango JT pareigūnas atskleidžia tamsias šios organizacijos paslaptis
Šiuo metu Jungtinės Tautos visame pasaulyje įgyvendina „Agenda 2030“, kuria siekiama sukurti vieną pasaulio vyriausybę su nerinktais vadovais. Apie tai, kas daro įtaką visiems žmonėms, visi žmonės turėtų žinoti ir turėti galimybę pareikšti savo nuomo...

Skaityti daugiau