Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 20

Po ilgų metų pabandžiau pagyventi su vyru. Pagyvenome kartu vos 2 savaites

Po ilgų metų pabandžiau pagyventi su vyru. Pagyvenome kartu vos 2 sav.

Po ilgų metų pabandžiau pagyventi su vyru. Pagyvenome kartu vos 2 savaites. Aš susipažinau su vyriškiu, jis man pasiūlė pabandyti gyventi kartu. Man 59 metai, 15 iš kurių esu išsiskyrusi ir niekada su niekuo negyvenau. O čia pasiryžau, man pasirodė, kad vyras tvarkingas, teisingas ir padorus.

Nusprendėme gyventi mano teritorijoje, man taip buvo patogiau, o ir jis nelabai priešinosi.

Pradėjome mes gyventi, iš pradžių viskas buvo gerai, bet paskui prasidėjo siaubas. Aš dirbau gamyboje, mano grafikas buvo standartinis. O mano brangusis dirbo „ant savęs“, galėjo išeiti ir grįžti namo kada panorėjęs.

Aš gaminau paprastai per išeigines, tvarkiausi irgi. Kitomis dienomis tiesiog trūko laiko. Tai va, prigaminu aš savaitei, pareinu iš darbo namo, o ten, maža to, kad pilna kriauklė nešvarių indų, tai dar ir maisto nėra.

Jei aš ką nors pasakau, jis įsižeidžia. Pradėjau daugiau tylėti. Kartą paprašiau jo susitvarkyti, tai jis pasakė, kad čia moteriškas darbas ir nieko nedarė. Tiesa, kartą grįžau namo, o ten lyg ir sutvarkyta. Lyg ir, todėl kad sutvarkyta buvo tose vietose, kur matosi. Grindys išsiurbtos tik kambario viduryje, po sofa nesiteikta pasilenkti. Dulkes irgi išvalė aplink daiktus.

Kai kurie pasakys, kad boba per daug nori, vyrukas tvarkosi kaip moka, o ji dar kabinėjasi. O aš pastaruoju metu ėmiau svarstyti, kam jis man. Lekiu kaip voverė rate.

Į darbą eik, ten sutvarkyk, šen pavalyk, ką dar reikia padaryti. Kaip kokia vergė. Geriau jau vienai. Tapau nervinga, negalėjau jam nieko pasakyti. Ir štai kantrybės taurė persipildė ir aš pasiryžau jam viską išsakyti.

Ir kaip jūs manote, ką jis man atsakė. Pasakė, kad jis čia ne šeimininkas, o svečias. Į mano butą jis nieko neinvestuos, o aš privalau jį maitinti, girdyti ir popinti dabar kaip svečią viešbutyje.

Taip mes pragyvenome vos 2 savaites, tačiau man užteko visam likusiam gyvenimui, daugiau man nieko nereikia.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau