Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Gegužės » 21

Kodėl moterys išteka už žmogaus, kurio nemyli?

Kodėl moterys išteka už žmogaus, kurio nemyli?

Žinoma, vyro ir moters sąjunga turi būti nuoširdi. Kiekvienas partneris turi mylėti ir gerbti kitą, tačiau kiekvienai taisyklei yra išimčių. Tad kodėl moterys nusprendžia ištekėti už vyro, kurio nemyli, užuot pasirinkusios laukti savo gyvenimo meilės?

Dažnai tokį moterų požiūrį lemia visuomenėje jau įsišakniję stereotipai. Jei vyras ilgai nevedęs, jis tiesiog nori ilgiau "pakovoti", o moteris neturėtų "delsti". Todėl ji išteka už to, kuris pirmas pasisiūlys, naudodamasi gerai žinoma patarle: "Jūs vienas kitam pataikaukite". Taip yra todėl, kad kiekviena moteris pagal visas "taisykles" turi būti mylinti motina, todėl daugelis jų nusprendžia ištekėti už to, kurio nemyli.

Tačiau moterys tokiam žingsniui ryžtasi ir dėl kitų priežasčių:

Vienatvė. Kai kurios moterys katastrofiškai bijo likti vienos. Todėl jos pasirengusios ištekėti už bet kurio, kad tik sukurtų šeimos idilės regimybę ne tik aplinkiniams, bet ir sau.

Tėvai. Moraliniai tėvo ar motinos pamokymai verčia moteris ištekėti už bet kokio vyro, net nesusimąstant, ką jos jam jaučia. Dažnai taip nutinka todėl, kad mergina nuo mažens įsisavina tėvų "patarimus", todėl mano, kad santuoka pirmiausia yra antspaudas pase, o ne meilė. O kartais mergina tiesiog nori nustoti klausytis nuolatinių pamokymų ir susiranda "kvailį", už kurio gali greitai ištekėti.

Žema savivertė. Kai kurios merginos rimtai mano, kad jos nevertos abipusės meilės. Jos tiesiog susiranda vyrą, su kuriuo gali susilaukti vaiko ir gyventi kaip kaimynės. Jei moteris nemyli savęs, ji nesugebės mylėti ir vyro, kad ir koks padorus ir geras jis būtų.

Godumas. Ne kiekviena moteris yra tyrumo ir gerumo simbolis. Kai kurias iš jų valdo pelno jausmas ir godumas, todėl santuokoje jos ieško ne meilės, o pinigų. Šios jaunos moterys nori gyventi patogiai, todėl jausmai joms nesvarbūs.

Prasti santykiai su šeima. Apie tėvus jau buvo kalbėta straipsnyje, bet visi ateina iš vaikystės, todėl tai nestebina. Jei merginą menkina tėvai, ji norės, kad vyras ją mylėtų. Tai jai bus svarbiausias kriterijus. Bet ar ji jį mylės... Didelis klausimas, į kurį atsakymo nežino net pati moteris.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau