Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2023 » Gegužės » 31

Kūdikiai, kuriuos krūtimi maitino mRNA vakcinas vartojusios motinos, miršta - gydytojai suglumę

Kūdikiai, kuriuos krūtimi maitino mRNA vakcinas vartojusios motinos

Kūdikiai, kuriuos žindo motinos, gavusios mRNA vakcinų, miršta neįprastai daug, todėl kai kurie gydytojai ir medicinos ekspertai yra suglumę.

Šį reiškinį atskleidžia kai kurie drąsūs medicinos ekspertai, kurie bando kelti aliarmą dėl kūdikių mirčių epidemijos, apėmusios pasaulį po skiepų įdiegimo. Kanadietis daktaras Viljamas Makis (William Makis), radiologijos, onkologijos ir imunologijos specialistas, daugiau nei 100 recenzuojamų medicinos straipsnių autorius, pradėjo skelbti atvejus, kai kūdikiai mirė dėl to, kad buvo maitinami krūtimi motinų, paskiepytų nuo COVID-19.

SVARBU: "Facebook" pripažino: ‘COVID vakcinos sukelia naują AIDS formą’

Naturalnews.com praneša: Vienas iš atvejų buvo susijęs su 36 metų motina iš Naujosios Meksikos, kuri rašė apie tai, kaip liepos 2021 m. mirė jos aštuonių savaičių kūdikis.

"Birželio 21 d., praėjus maždaug dviem savaitėms po to, kai gavau pirmąją "Pfizer" vakciną, jis labai stipriai susirgo ir karščiavo", - rašė ji. "Dvi savaites jis buvo gydomas intraveniniais antibiotikais dėl tariamos bakterinės infekcijos, tačiau jokių bakterijų taip ir nebuvo rasta."

"Po 14 dienų antibiotikų kurso jis savaitę buvo namuose, tačiau jam pasireiškė keistų simptomų", - tęsė ji, pažymėdama, kad jos vaikui patino akių vokas, atsirado keistų bėrimų ir jis nuolat vemdavo.

"Liepos 15 d. vėl nuvežiau jį į ligoninę, kur jam pasireiškė tai, ką jie pavadino netipine Kawasaki liga. Netrukus po to jis mirė nuo krešulių smarkiai uždegtose arterijose", - užbaigė ji.

Makis pristatė dar vieną atvejį - penkių mėnesių kūdikio, kuris mirė 2021 m. kovo 20 d., praėjus vos trims dienoms po to, kai kūdikio motina gavo antrąją "Pfizer" mRNA vakcinos dozę.

Praėjus vos vienai dienai po to, kai motina buvo visiškai paskiepyta, kūdikiui iš karto atsirado bėrimas, jis "tapo nevalgantis, atsisakė valgyti ir pradėjo karščiuoti", rašė Makis. "Kūdikis buvo atvežtas į greitąją medicinos pagalbą, atlikus kraujo tyrimus nustatyta padidėjęs kepenų fermentų kiekis, jis buvo hospitalizuotas, tačiau jo būklė toliau blogėjo ir 2021 m. kovo 20 d. mirė, diagnozavus TTP."

Trombozinė trombocitopeninė purpura (TTP) yra sutrikimas, kuriam būdingas staigus kraujo krešulių susidarymas smulkiose kraujagyslėse, galintis blokuoti kraujo tekėjimą į gyvybiškai svarbius organus, tokius kaip smegenys, inkstai ir širdis.

Gydytojai nuo pat pradžių įspėjo neskiepyti nėščiųjų ir krūtimi maitinančių motinų

Medicinos ekspertai beveik nuo pat COVID-19 vakcinų diegimo pradžios įspėjo vyriausybes, kad šių skiepų nereikėtų skiepyti nėščiosioms ir krūtimi maitinančioms moterims, nes kyla rimtų abejonių dėl jų saugumo.

Viena iš tokių grupių, kurią sudaro 66 gydytojai, mokslininkai ir kiti klinikinės praktikos specialistai, paskelbė savo atvirą laišką, kuriame įspėjo, kad susirūpinimą keliantys COVID-19 skiepų nėščiosioms saugumo klausimai yra pernelyg pavojingi, kad juos būtų galima ignoruoti.

Grupė, kuriai priklauso Jungtinės Karalystės akušeriai ir ginekologai, perspėjo dėl naujausių šalies medicinos organizacijų patarimų skiepyti nėščiąsias, teigdama, kad jie visiškai prieštarauja viskam, ko "ji pati ir akademinės institucijos moko apie įrodymais pagrįstą mediciną".

"Šis patarimas yra toks: COVID-19 vakcinos yra ne tik saugios, bet ir primygtinai rekomenduojamos nėščiosioms", - rašoma grupės laiške. "Toks patarimas nepagrįstas patikimais duomenimis, paremtais etiškai atliktais tyrimais - ir kiekvienas, kuris turi medicininį ir akademinį išsilavinimą, turėtų rimtai su tuo nesutikti."

Ekspertai pažymėjo, kad jiems kelia susirūpinimą ir "gilų nerimą" tai, kaip iškraipoma geriausia mokslinė praktika vien tam, kad naujai sukurtas farmacijos produktas būtų pateiktas rinkai.

"Mes turime kolektyvinę pareigą atkurti medicinos etikos principus mūsų praktikoje ir klinikiniuose tyrimuose, kad apsaugotume pažeidžiamiausias grupes nuo žalos, įskaitant nėščias moteris ir jų kūdikius", - užbaigė grupė.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.06.2019 laikas 12:39 Receptai Purūs amerikietiški blyneliai pusryčiams
Nuostabiausias receptas, kaip pasigaminti purius amerikietiškus blynelius pusryčiams sau ir savo šeimai. Receptas ir video medžiaga.

Skaityti daugiau

11.11.2019 laikas 23:22 Receptai Sočiam užkandžiui: česnakinės bandelės su sūriu
Į dubenį pilkite miltus, cukrų, druską, česnakų, kepimo miltelius ir viską išmaišykite. Dėkite gabaliukais supjaustytą sviestą ir surtinkite. Į tą patį dubenį pilkite pasukas, išmaišykite iki vientisos tešlos ir dėkite į šaldytuvą...

Skaityti daugiau

25.07.2019 laikas 12:25 Receptai Lietiniai su varške
Gaminame namuose. Lietiniai su varške. Prieš tiekiant lietinius iš abiejų pusių apkepiname aliejuje. Lietiniai su varške tiekiami su grietine, grietine ir mėgstama uogiene ar sviesto ir grietinės padažu. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau