Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Liepos » 22

Didžiosios farmacijos vadovo duktė mirė "staiga" po COVID vakcinos

Didžiosios farmacijos vadovo duktė mirė "staiga" po COVID vakcinos

Vakcinos "Johnson & Johnson Covid-19" vadovo dukra "staiga mirė" šio mėnesio pradžioje po to, kai buvo priversta vartoti skiepą, kurį jos tėvas padėjo gaminti.

Pasak jos šeimos, 10-metė Kelsey Corinne Morand patyrė mirtiną smegenų traumą po priepuolio liepos 3 d., netrukus po to, kai jai buvo suleista vakcina.

 "Mūsų 10-metė dukra Kelsey Morand netikėtai mirė 2023 m. liepos 3 d.", - rašoma Kelsey atminimui skirtame lėšų rinkimo pranešime. "Ji patyrė smegenų traumą, kurią sukėlė priepuolis, o pasekmės buvo per sunkios".

Remiantis pranešimais: Šeimos draugas "Facebook" žinutėje rašė, kad mergaitė buvo "vaikų intensyviosios terapijos skyriuje po vakar įvykusio ekstremalaus priepuolio, dėl kurio ji 20 minučių buvo be sąmonės. Ji buvo intubuota ir toliau patiria priepuolius.

Socialiniuose tinkluose pasklidusios "Facebook" ekrano nuotraukos atskleidžia, kad Mike'as, Kelsey tėvas, užėmė aukštas pareigas bendrovėje "Johnson & Johnson" ir prisidėjo prie vakcinos "Covid-19" kūrimo.

"Draugai - norėjau pasidalyti trupučiu dėkingumo", - rašoma vienoje 2020 m. spalio 16 d. žinutėje. "Ką tik pradėjau eiti naujas pareigas bendrovėje "Johnson & Johnson" - vakcinų kanalų strategijos direktoriaus pareigas. Pirmasis tikslas - paremti sėkmingą mūsų COVID vakcinos paleidimą, ir labai didžiuojuosi galėdamas atlikti nedidelį vaidmenį šiame precedento neturinčiame iššūkyje."

Didžiosios farmacijos vadovo duktė mirė "staiga" po COVID vakcinos

Tragiškame Morando "Facebook" atnaujinime tik šio mėnesio pradžioje buvo pažymėta, kad Kelsey "netikėtai mirė".

Būdama vadovo, padėjusio gaminti pavojingas vakcinas, dukra, labai tikėtina, kad jauna mergina būtų buvusi priversta pati pasiskiepyti.

2021 m. spalio mėn. bendrovė "Johnson & Johnson" pradėjo vykdyti "Covid" skiepų, skirtų 12-17 metų paaugliams, 2a fazės tyrimus, tačiau praėjusį mėnesį FDA atšaukė bendrovės "J&J" skubaus naudojimo leidimą, iš esmės sustabdydama bendrovės "Covid" vakcinų programą.

Nors ši vakcina nebuvo pagrįsta mRNA, "J&J" vienos dozės "Covid" skiepas tapo kruopštaus patikrinimo objektu po to, kai buvo pranešta, kad pacientams sukelia kraujo krešulių susidarymą.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. X(twitter) kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Įdomus pasaulis:
Skanaus:
28.11.2023 laikas 09:15 Receptai | Patiekalai Obuolių traškučiai su cinamonu: kaip paruošti paprastą ir sveiką patiekalą namuose
Vieną sveikiausių užkandžių - obuolių traškučius - iš tiesų labai lengva pasigaminti patiems. Jums tereikia obuolių, cinamono, cukraus ir orkaitės.

Skaityti daugiau

10.11.2023 laikas 22:54 Receptai | Patiekalai Ir nereikia jokio pyrago. Trupininis pyragas arbatai
Lengvas ir labai skanus kepinys "kiekvienai dienai". Greitai, paprastai ir be rūpesčių. Į dubenį sudėkite šviežias mėlynes ar kitas uogas. Suberkite cukrų ir išmaišykite.

Skaityti daugiau

09.11.2023 laikas 22:35 Receptai | Patiekalai Iš stiklinės kefyro - visas kalnas skanumo. Sluoksniukai su įdaru
Parduotuvėje jų nerasite, bet juos lengva pasigaminti. Sluoksniukai su įdaru "Legendiniai".

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.11.2023 laikas 21:07 Tavo gimimo valanda – tavo likimas

Jei esi lankęsis pas profesionalų būrėją ar tau buvo sudarinėjamas asmeninis horoskopas, tikriausiai buvai paprašytas nurodyti savo gimimo datą minučių tikslumu. Kodėl ji yra tokia svarbi?

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:06 Pasakėčia apie tai, kaip nekurti sau problemų

Kartą nutiko taip, kad po vestuvių vienai merginai vis tekdavo klausyti nepagrįstų uošvės priekaištų. Visiškai praradusi viltį, ji nusprendė ja atsikratyti. Mergina nuėjo pas tėvo draugą -žolininką ir pasiskundė jam...

...

Skaityti daugiau

29.11.2023 laikas 15:02 Pasakėčia apie mokytoją
Mokslų metų pradžioje šeštos klasės auklėtoja stovėjo prieš savo buvusius penktokus. Ji apžiūrėjo vaikus ir pasakė, kad visus vienodai myli ir džiaugiasi matydama. Tai buvo didžiulis melas, nes viename iš priekinių suolų sėdėjo susigūžęs berniukas, k...

Skaityti daugiau