- 30.07.2023
- 0.0 Reitingas
- 806 Peržiūros
- Komentarai
Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjo Klauso Schwabo dukra pasigyrė, kad artėja nuolatiniai klimato apribojimai, nesvarbu, ar žmonėms tai patinka, ar ne.
Pasak Nicole Schwab, COVID pandemija buvo "puiki proga" patikrinti, kaip visuomenė laikysis WEF planų įgyvendinti savo Didžiojo persitvarkymo darbotvarkę.
WEF, skatindamas pasakojimą apie "nepaprastąją klimato padėtį", siekia "sukurti pokyčius, kurie nebūtų laipsniški..., kad gamta taptų ekonomikos pagrindu", teigia N. Schwab atžala.
Nicole Schwab prisipažino naujai atrastame vaizdo įraše, kuris buvo įrašytas dar 2020 m. per WEF diskusiją.
WEF sąraše Nicole Schwab įvardijama kaip WEF "Vykdomojo komiteto narė", kuri taip pat yra viena iš platformos "Platform to Accelerate Nature-Based Solutions & 1t.org" vadovių.
Grupė WEF dalyvių diskutavo, kaip netikrą "neatidėliotinos ekstremalios situacijos" grėsmę galima panaudoti siekiant toliau plėtoti WEF "Didžiojo persitvarkymo" planą žmonijai.
"Ši [COVID] krizė mums parodė, kad visų pirma viskas gali labai greitai pasikeisti, kai į tai atsižvelgiame ir kai pajuntame neatidėliotiną kritinę situaciją mūsų pragyvenimo šaltiniams", - pareiškė Nicole Schwab.
"Antra, akivaizdu, kad sistema, kurią turėjome anksčiau, nėra tvari."
"Todėl manau, kad tai yra didžiulė galimybė iš tikrųjų įvykdyti šį didįjį persitvarkymą ir panaudoti šiuos didžiulius pinigų srautus - panaudoti didesnius svertus, kuriuos šiandien turi politikos formuotojai, - taip, kaip anksčiau nebuvo įmanoma, kad sukurtume pokyčius, kurie būtų ne laipsniški, bet kad galėtume atsigręžti atgal ir pasakyti, jog tai yra momentas, kai iš tikrųjų pradėjome laikyti gamtą ekonomikos pagrindu."
"Žvelgiant iš verslo ir ekonomikos pozicijų ir svarstant, kur yra galimybių kurti darbo vietas ir atkurti gamtą?"
"Yra daugybė galimybių, ir tai vėlgi yra mąstysena, kad inovacijos technologijos ir verslo augimas gali vykti su teigiamu poveikiu gamtai, ir tai yra tam tikri pavyzdžiai."
"Atkuriamasis žemės ūkis, žinoma, taip pat yra didžiulė to dalis, - tęsė A. Schwabas.
"Ir vienas iš pagrindinių apmąstymų čia taip pat susijęs su jaunimo įtraukimu, ir man tai vėlgi grįžta prie šio atkūrimo kartos mąstysenos pokyčio, ar galime suvokti save kaip žmones?"
"Turiu omenyje, jūs kalbėjote apie naująją žmoniją, manau, kad minėjote, tiesa?"
"Ar galime suvokti save kaip atkūrimo kartą?"
"Manau, kad mums reikia eiti būtent šiuo keliu."
"Aš taip pat tikiuosi, kad tai įmanoma, bet manau, kad reikės daug valios, tiek politinės, tiek verslo subjektų valios, kad nutrauktume įprastą veiklą, bet labai rimtai ir pasakytume, kad turime priimti labai sunkius sprendimus."
"Yra kompromisų, bet tai yra mūsų šansas ir kita, ir tai susiję su rizika, ir tai susiję su atsparumu, nes ateinantys sukrėtimai bus dar didesni, jei to nepadarysime dabar."
ŽIŪRĖKITE:
Slaynews.com praneša: WEF stumia "klimato užraktų" idėją nuo tada, kai pirmą kartą pasirodė Covid.
WEF paskelbtame straipsnyje organizacija giria, kaip "milijardai" žmonių laikėsi "Covid" "apribojimų".
Toliau nerinkta organizacija teigia, kad visuomenė darytų tą patį, prisidengdama "anglies dioksido išmetimo mažinimu".
Leidinys pavadintas "Mano anglis: Straipsnyje teigiama, kad ta pati baimės taktika galėtų būti naudojama siekiant visuomenei taikyti tolesnius "apribojimus".
Straipsnio tema - kaip įtikinti žmones priimti "asmenines anglies dioksido leidimų programas".
Švabo grupė pažymi, kad patobulėjusios sekimo ir stebėjimo technologijos padeda įveikti "politinį pasipriešinimą" tokioms programoms.
Straipsnyje pažymima, kad "COVID-19 buvo socialinės atsakomybės išbandymas".
Toliau jame giriama, kaip "milijardai piliečių visame pasaulyje priėmė daugybę neįsivaizduojamų visuomenės sveikatos apribojimų".
"Pasaulyje buvo daugybė pavyzdžių, kaip išlaikyti socialinį atstumą, dėvėti kaukes, masiškai skiepytis ir pritarti kontaktų sekimo programoms visuomenės sveikatos labui, o tai parodė individualios socialinės atsakomybės esmę", - priduria WEF.
Toliau organizacija cituoja, kaip daugybė žmonių laikėsi uždarymo įpareigojimų, nors buvo gausu įrodymų apie žalingas tokių apribojimų pasekmes visuomenei.
WEF daro prielaidą, kad visuomenė panašiai paklusniai elgsis ir kitose gyvenimo srityse.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau