Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Gruodžio » 3

Horoskopas šeštadienis, gruodžio 3 d., 2023: prognozės visiems zodiako ženklams

Horoskopas šeštadienis, gruodžio 3 d., 2023

Visi siekiame laimės ir harmonijos asmeniniame gyvenime, o kartais norime žinoti, kas laukia ateityje. Astrologija suteikia mums galimybę pažvelgti į ateitį ir gauti vertingų užuominų apie savo meilės likimą. Pažvelkime, ką žvaigždės mums žada 2023 m. gruodžio 3 d.

1. Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Avinai šiandien turėtų būti ypač atidūs savo jausmams. Galite sutikti žmogų, kuris gali įžiebti jumyse naują aistrą. Nebijokite atsiverti ir leisti meilei ateiti į jūsų gyvenimą.

2. Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Jaučiams šiandien - harmonijos ir stabilumo santykiuose metas. Jei jau esate poroje, galėsite pagilinti savo ryšį ir sustiprinti tarpusavio supratimą. Jei esate vieniši, gali būti, kad sutiksite žmogų, su kuriuo iš karto pajusite ypatingą ryšį.

3. Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniams artėja naujų pažinčių ir ryškių emocijų laikotarpis. Galite sutikti žmogų, kuris jus įkvėps ir įneš džiaugsmo į jūsų gyvenimą. Nepraleiskite progos pasimėgauti šiomis akimirkomis.

4. Vėžys (birželio 21 - liepos 22 d.)

Vėžiai turėtų atkreipti dėmesį į savo emocinius poreikius. Šiandien galite pajusti stiprią trauką kažkam ypatingam. Nebijokite išreikšti savo jausmų ir atsiverti naujoms galimybėms.

5. Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Liūtams šiandien - romantikos ir aistros metas. Galite atsidurti dėmesio centre ir sulaukti susižavėjimo. Nepamirškite savo troškimų ir aistrų, pirmyn ir mėgaukitės meilės nuotykiais.

6. Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms šiandien ateina harmonijos ir santarvės santykiuose laikotarpis. Su partneriu sugebėsite rasti bendrą kalbą ir sukurti abipusio supratimo atmosferą. Jei esate vieniši, gali būti, kad sutiksite žmogų, su kuriuo jus sies bendros vertybės ir interesai.

7. Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Svarstyklės turėtų būti pasirengusios naujoms galimybėms meilėje. Galite sutikti žmogų, kuris apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Nebijokite atsiverti naujoms emocijoms ir leiskite sau būti pažeidžiami.

8. Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionai turėtų atkreipti dėmesį į savo intuiciją. Šiandien galite pajusti ypatingą ryšį su žmogumi, kuris jus supras be žodžių. Pasitikėkite savo jausmais ir atsiverkite naujoms galimybėms.

9. Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams šiandien - aistros ir nuotykių laikotarpis. Galite atsidurti įvykių centre ir patraukti priešingos lyties dėmesį. Mėgaukitės šiuo laiku ir nebijokite parodyti savo individualumo.

10. Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiai turėtų atkreipti dėmesį į savo jausmus ir intuiciją. Šiandien galite sutikti žmogų, kuris jus įkvėps ir padės pasiekti užsibrėžtų tikslų. Nepraleisk šios galimybės.

11. Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vandeniams šiandien - harmonijos ir stabilumo santykiuose laikotarpis. Galėsite sustiprinti ryšį su partneriu ir sukurti abipusio supratimo atmosferą. Jei esate vienišas, gali būti, kad sutiksite žmogų, su kuriuo jus sies bendri interesai ir vertybės.

12. Žuvys (vasario 19 - kovo 20 d.)

Žuvys turėtų būti pasirengusios naujiems emociniams potyriams. Šiandien galite sutikti žmogų, kuris jus visiškai supras ir bus šalia sunkiausiomis akimirkomis. Nebijokite pasitikėti savo jausmais ir atsiverti naujoms galimybėms.

Juk meilės horoskopas tėra prognozė, o mūsų veiksmai ir pasirinkimai išlieka pagrindiniais veiksniais mūsų meilės gyvenime. Tačiau žinojimas, ką mums gali pasakyti žvaigždės, gali padėti priimti pagrįstus sprendimus ir sukurti harmoningus santykius.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.06.2019 laikas 10:47 Receptai | Patiekalai Purūs kotletukai vakarienei iš cukinijos
Tokį skanėstą iš cukinijos tu vargu ar kada ragavai! Purūs kotletukai vakarienei. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.07.2019 laikas 10:15 Receptai | Patiekalai Mėsos blyneliai, kuriuos gaminu daugelį metų vietoje bandelių
Toks receptas jus išgelbės, jei nemėgstate ilgai stovėti prie viryklės, tačiau tuo pačiu neatsisakant skanaus maisto. Blyneliai išeina labai sultingi, švelnūs ir labai skanūs!

Skaityti daugiau

08.11.2017 laikas 09:20 Receptai | Patiekalai Arbata slopinanti karščiavimą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: avietės vaisiai, liepos žiedai, triskiautis lakišius, raudonėlis, raktažolė, varnalėšos šaknys, juoduogio šeivamedžio žiedai

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
05.03.2024 laikas 10:42 Vienos žvakės šildomos vonios paslaptis. Isfahanas. Iranas
Pirtis buvo pastatyta vadovaujant šeichui Bahoi šacho Abaso Pirmojo dekretu 1025 m. pagal Mėnulio kalendorių. Šeichas Bahoi buvo žymus to meto mokslininkas, gerai išmanęs filosofiją, logiką ir matematiką.

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:23 Milžinai. Magelano ekspedicija 1520 m.
1520 m. Ferdinandas Magelanas žiemojo Patagonijoje ir, anot jo kronikininko Antonio Pigafetos, vietiniai gyventojai, su kuriais jie susidūrė, buvo itin aukšti - jo skaičiavimais, jų ūgis siekė nuo 2,8 iki 3,7 metro....

Skaityti daugiau

05.03.2024 laikas 08:15 «Smitsono institutą pribloškė urvuose aptiktos 2,2-2,5 metro aukščio mumijos»
Straipsnis paskelbtas 1935 m. gruodžio 31 d. laikraštyje "San Jose News". Panašių publikacijų apie milžiniško dydžio mumijų, skeletų ir kt. atradimus XVIII ir XIX a. spaudoje būta daug.

Skaityti daugiau