- 13.12.2023
- 0.0 Reitingas
- 391 Peržiūr
- Komentarai
Varnalėšų aliejus ir nuoviras: skystas tepalas naudojamas kaip analgetikas, esant nudegimams ir nušalimams, išopėjimams, sergant odos ligomis. Juo gydomos ilgai negyjančios opos ir žaizdos.
Varnalėšų šaknis ruošti rugsėjo mėnesį, kai jos būna mėsingos ir sultingos. Tuščia šaknis be šerdies tepalui netinka. Nuvalytas nuo žemės ir nuo šiurkščios žievės, gerai nuplautas šaknis supjaustyti, padžiovinti pavėsyje, skersvėjyje. Tai žaliava nuovirui, kuris ruošiamas taip: 4 valgomuosius šaukštus šaknų (40-50 g) užpilti 1 l verdančio vandens, pavirti 30 min. Tada nuovirą galima praskiesti ir plauti galvą be šampūno.
Varnalėšų aliejaus ruošimas: pusę indo pridėti varnalėšų šaknų, iki viršaus užpilti saulėgrąžų aliejumi. Uždengti ir parą laikyti šiltoje, tamsioje vietoje. Paskui mišinį 15 minučių pavirti ant silpnos ugnies, nuspausti ir perkošti. Šį aliejų galima ilgai laikyti šaldytuve. Varnalėšų aliejų taip pat galima įtrinti į galvos odą ir taip pamaitinti plaukus.
Žąsų taukuose virtas salierų šaknis dėti ant nušalusių vietų.
Tankiažiedės rūgštynės prieš podagrą
50 g susmulkintų tankiažiedžių rūgštynių šaknų užpilti 1 l degtines ir 12 dienų laikyti šiltoje vietoje, kasdien supurtyti. Vartoti po 1 valgomąjį šaukštą 2 kartus per dieną: ryte - tuščiu skrandžiu, likus 30 minučių iki valgio, vakare - prieš miegą, praėjus 2 valandoms po valgio. Taip pat galima vartoti nuo reumato.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau