Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2023 » Gruodžio » 14

Virškinamojo trakto ligos. Ką daryti?

Virškinamojo trakto ligos

- Sergant skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opalige, rekomenduojama 1,5 mėnesio vartoti pušų sakus. Baigiantis antrajai gydymo savaitei, per parą jau galima suvartoti iki 5 g sakų. Tokia dozė išlieka iki gydymo pabaigos. Tuo metu galima gerti tik tirpsmo vandenį.  

- Sergant skrandžio opalige, 50 g beržo pumpurų užpilama 0,5 l ekstrahento ir 2 savaites palaikoma tamsioje vietoje periodiškai suplakant. Po to antpilą perkošiama ir vartojama po 20 lašų 3 kartus per dieną, 15-20 minučių prieš valgį.

- 100 g džiovintos smulkintos citrinos žievelės užpilama 0,5 l etanolio tirpalo ir 3 savaites palaikoma tamsioje vietoje, periodiškai suplakant. Po to perkošiama ir vartojama po 25-30 lašų 3 kartus per dieną, prieš valgį, pablogėjus apetitui, vemiant, padidėjus nervingumui.

- Po 1 kg džiovintų abrikosų, razinų bei graikinių riešutų ir 5 neluptas (bet be sėklų) citrinas sumalama, sumaišoma su 1 kg medaus ir laikoma šaldytuve. Prieš vartojimą sumaišoma. Sergant skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige, vartojama po 1 valgomąjį šaukštą 3 kartus per dieną, 30 minučių prieš valgį.

- 0,5 kg medaus sumaišoma su 0,5 l alyvų aliejaus ir 2 citrinų sultimis (arba 50-100 ml obuolių acto). Mišinį laikoma šaldytuve sandariai uždengtame inde. Prieš vartojimą pamaišoma mediniu šaukštu. Vartojama sergant skrandžio arba dvylikapirštės žarnos opa ir kepenų ligomis: po 1 valgomąjį šaukštą 3 kartus per dieną, 30-40 minučių prieš valgį; tuo pačiu metu suvalgoma po 5-6 graikinius riešutus. Gydymą galima pakartoti po 3-4 savaičių pertraukos.

- Išsivysčius lėtiniam vidurių užkietėjimui arba sergant gastritu, reikia 2 kartus per dieną prieš valgį suvartoti po 50 g linų sėmenų miltelių, užgeriant juos vandeniu.

- Sergant žarnyno infekcija, vemiant, reikia per dieną suvalgyti keletą rūgščių obuolių.

- Kai dėl padidėjusio skrandžio sekreto rūgštingumo išsivysto gastritas, reikia per dieną suvalgyti po 2 arbatinius šaukštelius kiaušinių lukštų miltelių. Gydymo kursas - 1 savaitė. Po savaitės pertraukos jį galima pakartoti.

- Sumažėjusį skrandžio sekreto rūgštingumą gydo šviežios kopūstų sultys: geriama kasdien po 1/2-1 stiklinės.

- Padidėjus skrandžio sekreto rūgštingumui, reikia visiškai atsisakyti saldaus maisto ir 2 mėnesius likus 40 minučių iki valgio suvalgyti po 1 valgomąjį šaukštą medaus.

- Padidėjusį rūgštingumą gydo ir morkų sultys: kasdien prieš valgį reikia išgerti po 1 stiklinę ką tik išspaustų sulčių.

- Citrinos sultys malšina vėmimą, gydo viduriavimą, avitaminozę, gerina apetitą.

- Opaligę ir dėl padidėjusio skrandžio sekreto išsiskyrimo išsivysčiusį gastritą gydo bulvių sultys: gerti rytais po 1/2 stiklinės, likus valandai iki valgio. Išgėrus šių sulčių, būtina 30 minučių pagulėti. Gydymo kursas - 10 dienų. Galima atlikti 2-3 gydymo kursus, tarp jų reikia daryti 10 dienų pertraukas.

- Sergant opalige, naudinga 3 kartus per dieną (20 minučių prieš valgį) gerti nesūdytą bulvių nuovirą. Gydymo kursas - 1 mėnuo.

- Meteorizmą gydo morkų sėklų milteliai: vartoti po 1 g 3 kartus per dieną, prieš valgį.

- Lėtinį vidurių užkietėjimą gydo moliūgų sultys: vartoti 1-2 mėnesius.

- Sergant lėtiniu enterokolitu, reikia į 1 l obuolių sulčių įdėti 100 g medaus ir gerti po 1 stiklinę 3-4 kartus per dieną, prieš valgį. Gydymo kursas - 1-1,5 mėnesio. Per metus rekomenduotini 3-4 gydomieji kursai.

- 100 g džiovintų smulkintų melisos lapų užpilama 1 l etanolio tirpalo ir 2 savaites palaukiama, periodiškai suplakant. Po to perkošiama, tirščius nuspaudžiama ir vartojama po 1 arbatinį šaukštelį 3 kartus per dieną, 30 minučių prieš valgį, užgeriant vandeniu. Šis antpilas gydo tuomet, kai po didelių stresų pradeda stipriai skaudėti skrandį. Jis naudingas ir išsivysčius meteorizmui, skaudant galvai, padažnėjus širdies plakimui.

- Sergant opalige, reikia 14-20 dienų 2 kartus per dieną (prieš valgį) išgerti po šaukštelį šaltalankio aliejaus.

- Norint nuslopinti pykinimą, reikia 2-3 kartus per dieną prieš valgį sukramtyti po 5-10 g trintų kmyno sėklų.

- Kmyno sėklų nuoviras pagerina apetitą.

- Užkietėjus viduriams, naudinga prieš naktį suvalgyti po 10-20 džiovintų slyvų arba prieš valgį suvalgyti 2-3 neluptus obuolius.

- Trešnės uogos gydo opaligę, gastritą, žarnyno atoniją, kolitą.

- Vėmimą ir pilvo raumenų spazmus malšina pelyno sėklos. 1 dalį sėklų užpilama 4 dalimis augalinio aliejaus, 1 parą palaukiama, periodiškai suplakant, ir vartojama po 1-2 lašus (užlašinti ant cukraus).

- Pablogėjus virškinimui, reikia bambos sritį patepti kiaulės taukais ir ant jos uždėti česnakų košelės. Procedūrą daryti vieną kartą per dieną.

- Virškinimą gali pagerinti ir svogūnų sriuba.

- 60 g cinamono miltelių užpilama 0,5 l ekstrahento ir 8 dienas palaukiama, periodiškai suplakant. Po to perkošiama ir vartojama po 25-30 lašų 3 kartus per dieną, prieš valgį, užgeriant vandeniu. Šis antpilas gydo meteorizmą, gerina virškinimą, mažina vėmimą, viduriavimą.

- Labai stipriai pykinant, sveika pakramtyti džiovintos smulkintos žaliosios arbatos arba išgerti šalto vandens su ledukais.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.09.2018 laikas 07:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo dantų skausmo

Dantų skausmas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo dantų skausmo, dantų skausmas, receptai dantims, vaistažolės dantų skausmui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistaž...

Skaityti daugiau

22.08.2018 laikas 09:35 Receptai Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui

Vočių, furunkulų gydymas liaudies medicinoje, Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui, receptai votims gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

02.09.2019 laikas 11:19 Receptai Rudeninis trupininis pyragas iš moliūgų. Moliūgų pyragas

Sotaus pyrago gaminimas iš moliūgo.. Paruošas pyragas yra minkštas, trupininis, šiek tiek drėgnas. Ir labai skanus.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau