Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2023 » Gruodžio » 22

Vaistingieji augalai nuo klimakterinių negalavimų. Ką daryti?

Vaistingieji augalai nuo klimakterinių negalavimų (patarimai)

- 2 valgomieji šaukštai vaistinės veronikos žolės užpilami 600 ml verdančio vandens, atvėsinus perkošiama. Maždaug 3/4 stiklinės antpilo išgeriama prieš pusryčius, o likusi dalis suvartojama per dieną, tarp valgymų. Jis malšina galvos skausmą ir mažina jos svaigimą.

- 2 valgomieji šaukštai ramunėlių žiedų ir kraujažolės bei žąsinės sidabražolės žolės užpilami 2 stiklinėmis verdančio vandens, po valandos perkošiama ir po truputį išgeriama per dieną.

- 1 dalis rūtos žolės sulčių užpilama 6 dalimis ekstrahento, 10 dienų palaikoma tamsioje vietoje. Vartojama 3 kartus per dieną po 15 lašų (su šaukštu vandens).

- Kamuojant kraujo samplūdžiams arba sutrikus širdies veiklai, vartojamas gudobelės žiedų ir vaisių etanolinis antpilas: po 40 lašų 3 kartus per dieną. Jo galima nusipirkti vaistinėje arba pasigaminti savarankiškai: 1 dalį išspaustų sulčių sumaišyti su 2 dalimis 90 proc. ekstrahento ir palaikyti 14 dienų.

- Labai padidėjus nervingumui, kamuojant isterijai: sumaišoma po lygiai gervuogių lapų, gudobelės žiedų, sukatžolės bei katpėdės žolės, įprastu būdu pagaminama antpilą, kuris geriamas kaip arbata. Savijauta pagerėja jau po 10 dienų reguliaraus jo vartojimo.

- 3 valgomieji šaukštai gudobelės žiedų termose užpilami 3 stiklinėmis verdančio vandens, po keleto valandų perkošiama ir geriama po 1 stiklinę 3 kartus per dieną.

- Labai pagausėjus prakaitavimui, rekomenduojama vartoti juozažolės antpilą: 2 arbatinius šaukštelius smulkintos žolės užpilti 2 stiklinėmis verdančio vandens, po valandos perkošti ir gerti po 0,5 stiklinės 3 kartus per dieną, prieš valgį.
Tinka ir etanolio antpilas: 2 valgomieji šaukštai žaliavos užpilami stikline etanolio tirpalo, 14 dienų palaukus perkošiama ir vartojama po 30 lašų 3 kartus per dieną.

- Kamuojant klimakterinei neurozei, geriausia vartoti mėtos antpilą - po 1 stiklinę rytais ir vakarais.
Galima mėtos lapus sumaišyti su pelyno žole, pankolio sėklomis ir liepžiedžiais (visų po lygiai) ir vartoti šio mišinio antpilą (2 valgomuosius šaukštus užpilama 200 ml verdančio vandens ir truputį pakaitinama vandens vonelėje).

- Klimakterinę neurozę, nemigą efektyviai gydo apynių spurgų antpilas. Jis rekomenduojamas ir dažnai kartojantis cistitams.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.09.2019 laikas 19:23 Receptai – Patiekalai Pyragaičiai su mėsa ir sūriu. Labai skanus užkandis!
Pasigaminkime namuose skanius pyragaičius su mėsa ir sūrių. Daugiau galite sužinoti žiūrėdami vaizdo įrašą. Skanaus!

Skaityti daugiau

05.07.2019 laikas 19:28 Receptai – Patiekalai Įdaryti pievagrybiai su vištiena
Gaminame. Įdaryti pievagrybiai su vištiena. Pievagrybių galvutes pridedame įdaro, dedame į kepimui skirtą indą ir kepame vidutinio karštumo orkaitėje 30-35 minutes. Prieš baigiant kepti apibarstome kapotomis petražolėmis bei tarku...

Skaityti daugiau

12.07.2019 laikas 18:36 Receptai – Patiekalai Skanus ir purus omletas “su paslaptim”
Bandžiau gaminti pagal įvairiausius receptus – kartais rezultatas džiugindavo, kartais nelabai. Ir štai pagaliau aš sugalvojau savo puikaus, puraus omleto receptą! Išeina tiesiog burnoj tirpstantis, nessmenga aušdamas, nebėga, sk...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
06.05.2024 laikas 19:42 Visiems pasiekiamos vaistingosios piktžolės - dilgėlės
Pavasaris ir vasara - tinkamas laikas rinkti ir ruošti vaistinius augalus, kuriuos galėsite naudingai panaudoti ištisus metus. Ir ne vien tik ruošdami gydomuosius preparatus, bet ir gamindami salotas, ragu ir kitus patiekalus bei arbatas...

Skaityti daugiau

06.05.2024 laikas 19:22 Visiems pasiekiamos vaistingosios piktžolės - kiaulpienės
Pavasaris ir vasara - tinkamas laikas rinkti ir ruošti vaistinius augalus, kuriuos galėsite naudingai panaudoti ištisus metus. Ir ne vien tik ruošdami gydomuosius preparatus, bet ir gamindami salotas, ragu ir kitus patiekalus bei arbatas....

Skaityti daugiau

06.05.2024 laikas 14:29 Kaip atsikratyti amarų ant augalų: veiksminga liaudiška priemonė
Lapiniai amarai greitai susilpnina jaunus augalus, čiulpdami jų sultis ir išskirdami nuodus, todėl lapai susisuka, deformuojasi ir žūsta. Lapiniai amarai yra maži žali (juodi, oranžiniai, pilki) vabaliukai, kurie čiulpia sultis iš minkštųjų augalo da...

Skaityti daugiau