Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paslapčių ir Žinių Pasaulis » Liaudies medicina, Sveikata » 2023 » Gruodžio » 22

Vaistingieji augalai nuo klimakterinių negalavimų. Ką daryti?

Vaistingieji augalai nuo klimakterinių negalavimų (patarimai)

- 2 valgomieji šaukštai vaistinės veronikos žolės užpilami 600 ml verdančio vandens, atvėsinus perkošiama. Maždaug 3/4 stiklinės antpilo išgeriama prieš pusryčius, o likusi dalis suvartojama per dieną, tarp valgymų. Jis malšina galvos skausmą ir mažina jos svaigimą.

- 2 valgomieji šaukštai ramunėlių žiedų ir kraujažolės bei žąsinės sidabražolės žolės užpilami 2 stiklinėmis verdančio vandens, po valandos perkošiama ir po truputį išgeriama per dieną.

- 1 dalis rūtos žolės sulčių užpilama 6 dalimis ekstrahento, 10 dienų palaikoma tamsioje vietoje. Vartojama 3 kartus per dieną po 15 lašų (su šaukštu vandens).

- Kamuojant kraujo samplūdžiams arba sutrikus širdies veiklai, vartojamas gudobelės žiedų ir vaisių etanolinis antpilas: po 40 lašų 3 kartus per dieną. Jo galima nusipirkti vaistinėje arba pasigaminti savarankiškai: 1 dalį išspaustų sulčių sumaišyti su 2 dalimis 90 proc. ekstrahento ir palaikyti 14 dienų.

- Labai padidėjus nervingumui, kamuojant isterijai: sumaišoma po lygiai gervuogių lapų, gudobelės žiedų, sukatžolės bei katpėdės žolės, įprastu būdu pagaminama antpilą, kuris geriamas kaip arbata. Savijauta pagerėja jau po 10 dienų reguliaraus jo vartojimo.

- 3 valgomieji šaukštai gudobelės žiedų termose užpilami 3 stiklinėmis verdančio vandens, po keleto valandų perkošiama ir geriama po 1 stiklinę 3 kartus per dieną.

- Labai pagausėjus prakaitavimui, rekomenduojama vartoti juozažolės antpilą: 2 arbatinius šaukštelius smulkintos žolės užpilti 2 stiklinėmis verdančio vandens, po valandos perkošti ir gerti po 0,5 stiklinės 3 kartus per dieną, prieš valgį.
Tinka ir etanolio antpilas: 2 valgomieji šaukštai žaliavos užpilami stikline etanolio tirpalo, 14 dienų palaukus perkošiama ir vartojama po 30 lašų 3 kartus per dieną.

- Kamuojant klimakterinei neurozei, geriausia vartoti mėtos antpilą - po 1 stiklinę rytais ir vakarais.
Galima mėtos lapus sumaišyti su pelyno žole, pankolio sėklomis ir liepžiedžiais (visų po lygiai) ir vartoti šio mišinio antpilą (2 valgomuosius šaukštus užpilama 200 ml verdančio vandens ir truputį pakaitinama vandens vonelėje).

- Klimakterinę neurozę, nemigą efektyviai gydo apynių spurgų antpilas. Jis rekomenduojamas ir dažnai kartojantis cistitams.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
2020-03-20 laikas 16:49 Receptai Atskleistas skaniausias žemaičių blynų receptas

Šiuos blynus galite kepti orkaitėje - skardą pabarstoma miltais. Tiesiog kitiems taip skaniau. Šiuos blynus galite kepti orkaitėje - skardą pabarstoma miltais. Tiesiog kitiems taip skaniau.

Skaityti daugiau

2019-06-13 laikas 12:17 Receptai Gardūs keksiukai su šokoladu ir aguonomis

Gardžių keksiukų receptas su šokoladu ir aguonomis. Skanaus!

Skaityti daugiau

2018-08-31 laikas 09:26 Receptai Plaukų slinkimas. Liaudiški patarimai plaukų gydymui
Plaukų slinkimas liaudies medicinoje, Plaukų slinkimas, receptai nuo plaukų slinkimo, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
2025-07-24 laikas 11:43 Kodėl SSRS geležinkelių konduktoriai į arbatą dėjo sodos? Moksliniai paaiškinimai
Kodėl SSRS laikais į arbatą buvo dedama soda? Sužinokite mokslinius paaiškinimus ir praktines priežastis, kurios formavo šią unikalią tradiciją.

Skaityti daugiau

2025-07-24 laikas 11:25 Tiesa ar melas: Kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja mūsų santykius
Sužinokite, kaip savivertė ir asmeninės ribos formuoja jūsų santykius. Praktiniai patarimai ir moksliniai paaiškinimai padės pakeisti toksiškų santykių ciklą. Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip mūsų vidiniai įsitikinimai ir elgesio modeliai formuoja...

Skaityti daugiau

2025-07-22 laikas 21:11 Tiesa ar melas: Kaip sąmoningai kurti laimingus santykius?
Sužinokite, kaip sąmoningai kurti laimingus santykius! Praktiniai žingsniai ir moksliniai patarimai padės atrasti harmoniją ir meilę. Šiame straipsnyje atskleisime, kaip mokslas ir psichologija padeda suprasti santykių kūrimo procesą, ir pateiksime p...

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:21 Jungtinės Karalystės migrantų viešbutyje kilo protestai po to, kai prieglobsčio prašytojas buvo apkaltintas seksualiniais nusikaltimais
Demonstracija virto smurtiniais neramumais prie „The Bell Hotel“ viešbučio po to, kai buvo suimtas Etiopijos prieglobsčio prašytojas, apkaltintas seksualine prievarta prieš moksleivę ir moterį Eppingo miesto centre....

Skaityti daugiau

2025-07-21 laikas 08:02 Ką apie jus pasakoja jūsų akių spalva? Moksliniai faktai ir hipotezės
Švedijos Erebro universiteto studijos, rodo, kad genai, lemiantys rainelės spalvą, taip pat daro įtaką smegenų priekinės dalies formavimuisi, kuri atsakinga už mūsų elgesį ir asmenybės bruožus. Šiame straipsnyje gilinsimės į tai, kaip akių spalva sie...

Skaityti daugiau