Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2023 » Gruodžio » 31

Signalai, kuriuos gaunate, kai vyras galvoja apie jus

Tiesiog stebėkite save ir aplinkinius...

Signalai, kuriuos gaunate, kai vyras galvoja apie jus

Emociniai išgyvenimai ir mintys apie kitus žmones gali daryti įtaką mūsų elgesiui ir bendravimui, siųsdami aplinkiniams tam tikrus signalus...

Kai vyras galvoja apie moterį, jis siunčia savo minčių srautą į vadinamąjį žemės kvantinį lauką, moters pasąmonė atpažįsta šiuos srautus ir siunčia įvairius signalus į kūną. Žinodama šiuos signalus, moteris gali lengvai nustatyti, ar jos mėgstamas vyras galvoja apie ją, ar ne.

Visiškai atsitiktinai prisiminėte vyrą, visai apie jį negalvojote ir neįvyko nieko, kas galėtų jums jį priminti - vadinasi, būtent šią akimirką jis apie jus galvoja.

Staiga per labai trumpą laiką pradeda degti ausys - stipriai įsimylėjęs vyras galvoja apie jus.

Nepagrįstai pradedate žagsėti, pašaukite savo vyrą vardu ir tuoj pat viskas nurimsta, tai gali reikšti tik viena - vyras prisimena apie jus ir jo mintys yra labai aiškios.

Beveik kiekviena moteris turi muzikos, kuri jai primena mylimą žmogų, jei šią muziką įsijungėte ne pati ir išgirdote ne per televizorių, o kažkur visai atsitiktinai, vadinasi, jūsų vyras jaučia nostalgiją jums, šiuo metu jis klausosi savo muzikos, kuri jam primena jus.

Išgirsti kokią nors frazę ar žodį, pamatyti nuotrauką, kuri kažkodėl žaibiškai priminė tavo mėgstamą žmogų, reiškia, kad šiandien jis galvojo apie tave, bet neilgam.

Sapne matėte savo žmogų, bet iš vakaro apie jį neprisiminėte, vadinasi, jis prisiminė jus: prieš eidamas miegoti arba jį kamavo nemiga ir jis galvojo apie jus.

Nesate kartu su mylimuoju ir apie jį negalvojate, nes jūsų santykiai nesivysto, o prisiminimai kelia kančią, ir čia jūsų atmintis yra išjungta, viskas kontroliuojama, bet dieną prisiminimus apie mylimą žmogų rodo trumpi "blyksniai". Kiek "blyksnių" - tiek kartų jis tądien tave prisiminė.

Jūsų pažįstami ar draugai prisimena jūsų žmogų jūsų akivaizdoje (ir šie pokalbiai būna net šiek tiek ne į temą), nežinodami apie jūsų jausmus, tai ženklas iš aukščiau - jūs neturite jo pamiršti, jis prisimena apie jus ir jo jausmai tokie pat stiprūs kaip ir jūsų.

Jus apima džiaugsmo antplūdis, gyvenimas atrodo gražus, viskas aplinkui laiminga, ir šią akimirką prisiminėte savo vyrą - jis galvoja apie jus, prisimena jus, nori būti šalia jūsų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.07.2019 laikas 12:25 Receptai Lietiniai su varške
Gaminame namuose. Lietiniai su varške. Prieš tiekiant lietinius iš abiejų pusių apkepiname aliejuje. Lietiniai su varške tiekiami su grietine, grietine ir mėgstama uogiene ar sviesto ir grietinės padažu. Skanaus!

Skaityti daugiau

23.07.2019 laikas 20:14 Receptai Kepti varškėčiai
Gaminame namuose. Kepti varškėčiai. Varškėčius apvoliojame miltuose ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje, iš abiejų pusių. Kepti varškėčiai tiekiami su grietine ir/ar mėgstama uogiene. Skanaus!

Skaityti daugiau

13.08.2019 laikas 22:00 Receptai Absoliutus hitas ir naujiena – kepti viščiukų sparneliai aluje

Kepti viščiukų sparneliai aluje receptas. Sumaišome kari, druska, pipirą, sutraiškytą česnaką. Nuplauname ir nusausiname vištienos sparnelius. Įtriname sparnelius prieskoniais ir paliekame marinuotis valandai.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau