Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2024 » Sausio » 19

Ką reiškia jūsų buto numeris: likimo ženklų atpažinimas pagal numerologiją

Ką reiškia jūsų buto numeris

Pažiūrėkime, kaip numerologija veikia žmonių gyvenimus.

Daugelis tiki, kad buto skaičius ir likimas yra neatsiejamai susiję. Pagal tokią doktriną, kaip numerologija, plokščiasis skaičius turėtų būti privestas prie vienaženklio skaičiaus. Pavyzdžiui, jei jis yra 123, jį laikome taip: 1+2+3=6. Jei jis yra 247, tai 2+4+7=13, o toliau 1+3=4. Būtent nuo šio skaičiaus reikia pradėti aiškintis visatos kalbą.

Buto skaičius - reikšmė numerologijoje

Jei grįžtame prie puoselėjamo skaitmens reikšmės, tai apie plokščiojo skaičių numerologija sako štai ką:

 • Skaičius 1 - pradžia, originalumas, lyderystė ir valios jėga;
 • skaičius 2 - harmonija, bendradarbiavimas, diplomatija ir pusiausvyra;
 • skaičius 3 - kūrybiškumą, bendravimą, optimizmą ir jausmų raišką;
 • skaičius 4 - stabilumas, patikimumas, darbštumas ir sistemingumas;
 • skaičius 5 - laisvę, pokyčius, energiją ir nuotykius;
 • skaičius 6 - harmoniją, šeimą, rūpestį ir tarnystę kitiems;
 • skaičius 7 - išmintis, dvasingumas, tyrinėjimas ir vidinė intuicija;
 • skaičius 8 - finansinė sėkmė, sėkmė versle, ambicijos ir magnetizmas;
 • skaičius 9 - užbaigtumas, atleidimas, dvasingumas ir užuojauta.

Skaičius ant buto durų taip pat galite analizuoti remdamiesi Rytų mokymais.

Fenshui ir buto numeris

Fengšui - tai tūkstantmečių senumo mokymas, plačiai paplitęs Azijos kultūroje, pagrįstas harmonijos ir pusiausvyros principais. Jis atspindi meną organizuoti erdvę, išdėstyti joje daiktus ir žmones.

Apie jūsų buto numerį fengšui sako štai ką:

 1. Skaičius 1 - turėsite nepriklausomą gyvenimą, kupiną naujų pradžių ir savęs tobulinimo. Vienetas palankus svarbiems sprendimams ir stiprina intuiciją.
 2. Skaičius 2 - idealiai tinka sutuoktinių būstui, nes užtikrina Yin ir Yang harmoniją. Tokiuose namuose žmonės ieškos kompromisų ir užmegs santykius.
 3. Skaičius 3 - padeda atskleisti vidinius talentus, tačiau gali trūkti pinigų. Ypač sėkmingai seksis viešajame sektoriuje dirbantiems žmonėms.
 4. Skaičius 4 - tapatinamas su saugumu, produktyvumu ir organizuotumu. Keturių elementų pusiausvyra atneš ramybę tiems, kurie kenčia dėl stabilumo stokos gyvenime - atneš patikimų draugų, sustiprins karjerą ir padidins saugumą.
 5. Skaičius 5 suteiks džiaugsmo laisvę mėgstantiems, impulsyviems žmonėms. Jis skatins keliauti, keisti gyvenimą ir tobulinti įgūdžius.
 6. Skaičius 6 pasižymi pusiausvyros, užuojautos energija. Puiki vieta auginti vaikus ir kurti tvirtą šeimą.
 7. Skaičius 7 nurodo septynias čakras. Jis turės ypatingą įtaką tiesos ieškojimui ir savęs pažinimui, dvasiniam tobulėjimui, ypač religijos srityje, tačiau finansinės naudos geriau nesitikėti.
 8. Skaičius 8 priešingai - neša materialių dalykų kūrimą. Apverstas aštuonetas yra galimybių begalybės visose srityse simbolis.
 9. Skaičius 9 pripildys jūsų širdis labdaros, altruizmo ir humanizmo. Žmonės, gyvenantys būste po šiuo skaičiumi, dažniau ateina į pagalbą kitiems ir pasižymi išmintimi.

Numerologijos ir fengšui derinimas gali būti labai įdomus ir naudingas metodas. Atsižvelgdami į skaičių reikšmę numerologijoje ir aplinkos energijos reikšmę fengšui, galite pasinaudoti šiais dviem mokslais, kad susikurtumėte harmoningą ir sėkmingą gyvenimo kelią.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

20.11.2019 laikas 15:39 Receptai Paprasti, bet ne prasti naminiai sausainiai
Gaminame. Naminiai sausainiai. Sviestą ir grietinę išimame iš šaldytuvo ir palaikome kambario temperatūroje 2-3 valandas. Orkaitę įjungiame kaisti iki 180 laipsnių. Skardą išklojame kepimo popieriumi.

Skaityti daugiau

16.07.2019 laikas 07:17 Receptai Tortas iš sausainių su vyšniomis
Kartais labai norisi tortuko, bet visiškai nėra laiko jo kepti. Būtent tokiais atvejais pravers šis receptas. Gaminame namuose. Tortas iš sausainių receptas. Štai ko mums prireiks

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau