Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Gegužės » 17

Kaip pagal gimimo datą nustatyti, kiek santuokų turėsite?

Kaip pagal gimimo datą nustatyti, kiek santuokų turėsite

Norint sužinoti galimų santuokų skaičių pagal numerologiją, pirmiausia reikia apskaičiuoti savo likimo skaičių...

Santuokų skaičius priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau numerologai sugalvojo būdą, kaip pagal savo gimimo datą sužinoti, kiek santuokų galite turėti.

Norėdami pasinaudoti numerologija tikėtinam santuokų skaičiui apskaičiuoti, pirmiausia turite apskaičiuoti savo likimo skaičių. Norėdami tai padaryti, paimkite visus savo gimimo datos skaitmenis ir sudėkite juos taip, kad susidarytų skaičius nuo 1 iki 9.

Pavyzdžiui: gimėte 1995 m. spalio 09 d. 9+1+1+9+9+5=34=3+4=7.

  1. Viengungiai niekada neabejoja savo pasirinkimu, todėl į santuoką jie įžengia lengva širdimi, be abejonių šešėlio. Jie taip pat kuria savo šeimos santykius - įgimtas visuomeniškumas leidžia jiems išlaikyti šeimos namus. Štai kodėl jie turės vieną santuoką.
  2. Žmonės, kurių likimus valdo dvejetukas, yra 100 % monogamiški. Todėl paprastai jų gyvenime būna tik viena santuoka. Ir ji visada grindžiama meilės jausmais partneriui.
  3. Ketvertukai yra labiausiai nenuspėjami iš visų. Iš prigimties šie žmonės - dinamiški, energingi, visada judantys ir ieškantys sau kažko naujo. Todėl nenuostabu, kad šių asmenų santuokų skaičių labai sunku prognozuoti. Jų gali būti net daugiau nei trys arba gali būti kelios, bet su tuo pačiu partneriu.
  4. Rinkdamiesi partnerį ketvertukai yra labai išrankūs, tačiau nuolat ieškodami tikrosios meilės yra net ir susituokę - perfekcionizmas ir atsargumas neleidžia jiems atsipalaiduoti su vienu žmogumi. Todėl jų laukia kelios sąjungos arba viena, bet tik tuo atveju, jei randa kantrų partnerį.
  5. Tie, kurių gyvenimą valdo skaičius penki, linkę tuoktis vėlai. Dėl to kalta romantiška prigimtis, kuriai reikia pasakiškos sąjungos, ir visiškas nesaugumas, kai kalbama apie santykius. Galiausiai penketukai vis dėlto atsikrato savo kompleksų ir randa vieną, vienintelį ir nepakartojamą partnerį visam gyvenimui.
  6. Tokie žmonės į santuoką paprastai įsivelia du kartus: pirmąjį galima laikyti išbandymu; antrasis būna laimingesnis, nes šešetukai, prieš vėl kuo nors pasitikėdami, kruopščiai išsiaiškina klaidas.
  7. Santuokos klausimais tie, kurių likimą valdo skaičius septyni, laikomi tikrais laimingaisiais - svajonių santykiai jiems klostosi gana lengvai, nes tokie žmonės iš prigimties yra įžvalgūs ir diplomatiški. Šios savybės, neįkainojamos šeimyniniame gyvenime, leidžia jiems sukurti tvirčiausias sąjungas - vieną visam gyvenimui.
  8. Aštuntokams santuoka pirmiausia reiškia stabilumą ir saugumą. Dėl šios priežasties jie dažnai sudaro fiktyvią santuoką. Tačiau jų šeimyninio gyvenimo negalima pavadinti nelaimingu - tokie žmonės yra ištikimi savo antrajai pusei ir laikui bėgant netgi išmoksta ją mylėti.
  9. Devintokams ankstyva santuoka nėra neįprasta. Jie visada siekia nepriklausomybės ir savarankiškumo, nes yra stiprūs ir susitvarkys patys. Deja, pirmoji santuoka būna ne smagus pasivažinėjimas, o problemų ir bergždžių bandymų neprarasti savęs šiuose santykiuose kalneliai. Tačiau tokie žmonės greitai mokosi.

Kuo tikėti, paliekame jums spręsti...

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
03.10.2023 laikas 23:20 Receptai | Patiekalai Skanus naminis vištienos troškinys
Nuo vištienos nuimkite odą, supjaustykite nedideliais gabalėliais, atskirkite mėsą nuo kaulų, sudėkite ją į puodą, pasūdykite, pagardinkite pipirais, naudokite bet kokius mėgstamus prieskonius. Puodą su mėsa apie 40 minučių padėki...

Skaityti daugiau

03.10.2023 laikas 08:23 Receptai | Patiekalai Paprastas mamos obuolių pyragas su grietinine tešla

Ganėtinai paprastas bei skanus pyragas; labiausiai čia tinka antaniniai obuoliai. Iš nurodyto kiekio iškepamas pyragas per visą didelę kepimo skardą. Jei norisi storesnio tešlos sluoksnio imame mažiau obuolių, tešlos plonai nek...

Skaityti daugiau

28.09.2023 laikas 10:19 Receptai | Patiekalai Traškūs avižiniai dribsniai su jogurtu ir keptais vaisiais
Itin skanus pasiūlymas Jūsų bene kiekvienos dienos pusryčiams - traškūs avižiniai dribsniais! Aš juos gaminu su šviežiais persikais ir abrikosais (tai mano kol kas labiausiai patikęs atrastas variantas), bet galite naudoti ir kons...

Skaityti daugiau

Įdomus pasaulis:

Taip pat skaitykite:
03.10.2023 laikas 22:42 Jei per lietų ar šaltį jus peršalote - skubios pagalbos receptas

Jums nebūtina iš karto griebtis tablečių. Yra natūralesnis ir skanesnis skubios pagalbos receptas jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

03.10.2023 laikas 10:20 Johno Kerry duktė įsakė vyriausybei iki 2030 m. masiškai eutanazuoti MILIJARDUS žmonių
Johno Kerio (John Kerry) dukra paragino pasaulio vyriausybes skubiai sustiprinti VŽV propagandą, kad visuomenės nariai būtų psichologiškai pasirengę stebėti milijardų žmonių mirtį, kurią pasaulinis elitas vykdys vykdydamas didįjį depopuliacijos vajų....

Skaityti daugiau

03.10.2023 laikas 09:04 Mirusių žmonių širdyse rastas mirtinas mRNA kiekis, rodo tyrimas
Naujame recenzuojamame tyrime nustatyta, kad mirusių žmonių, kurie mirė staiga sustojus širdžiai, širdyse aptinkamas mirtinai pavojingas mRNA kiekis.

Skaityti daugiau