Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Lapkričio » 19

Pasirinkite mėgstamiausią gėlę ir sužinokite, kada susituoksite: testas

Pasirinkite mėgstamiausią gėlę ir sužinokite, kada susituoksite

Esmė paprasta: pažvelkite į toliau pateiktą paveikslėlį, 5 sekundes palaikykite žvilgsnį ir pasirinkite mėgstamiausią gėlę.

Nesusituokusios merginos nuo seno naudojosi burtais, kad nustatytų savo vestuvių datą. Išbandykite šią paprastą gėlių viktoriną ir atsakykite į puoselėjamą klausimą.

Ši viktorina su gėlėmis apeliuoja į jūsų pasąmonę. O ji niekada nemeluoja ir tiksliai žino, kuriuo gyvenimo momentu būsite pasiruošusi tokiam svarbiam žingsniui. Esmė paprasta: pažvelkite į žemiau esantį paveikslėlį, 5 sekundes palaikykite žvilgsnį ir pasirinkite mėgstamiausią gėlę.

Pasirinkite mėgstamiausią gėlę ir sužinokite, kada susituoksite

Tulpė

Ši gėlė puikiai tinka vėjavaikiškai, romantiškai merginai, ramiai gyvenančiai savo gyvenimą. Paprastai tokios gražuolės tuokiasi gana anksti - sulaukusios 20-23 metų. Jos mėgsta gauti dovanų ir komplimentų iš savo vyrų, taip pat dovanoti jiems savo meilę. Svarbiausiu dalyku gyvenime jos laiko šeimos jaukumą.

Gerbera

Dažniau šią gėlę renkasi atsargios moterys, kurios neskuba ištekėti ir dažnai gali manyti, kad yra gimusios ne santuokai. Savo požiūrį į santuoką jos dažniausiai pakeičia sulaukusios 35-40 metų, kai tuokiasi ir dažnai iš didelės ir abipusės meilės.

Kinrožė

Šią gėlę renkasi tikri keliautojai ir nuotykių ieškotojai. Jaunystėje tokios merginos nesidomi santuoka, nes pasaulyje tiek daug paslaptingų dalykų. Todėl jos paprastai tuokiasi sulaukusios 30-35 metų, kai randa sau tinkamą partnerį.

Saulėgrąža

Tokioms gėlėms patinka veiklios, energingos ir aktyvios moterys, kurios gali ištekėti nuo 25 iki 30 metų. Anksčiau jos neturi laiko ištekėti, gali kurti savo verslą arba įgyti aukštąjį išsilavinimą. O gal ir ne vieną. Gyvenimo palydovus dažniausiai renkasi tokius pat gyvybingus ir darbščius.

Rožė

Tai romantiškų natūrų, mėgstančių patį įsimylėjimo jausmą, pasirinkimas. Gali ištekėti labai anksti - nuo 18 iki 22 metų. Tačiau santuokos su tokiomis merginomis būna gana sėkmingos. Viskas dėl to, kad gražuolės sugeba iš karto suprasti, ar joms tinka šis žmogus, ar ne.

Sakura

Simbolizuoja išorinio trapumo ir dvasios stiprybės derinį. Šių gėlių gerbėjai sugeba derinti tradicinį požiūrį į bet kokį reikalą su savarankišku jo vertinimu. Susituokia sulaukę 25-27 metų, nors gyvenimo partnerį gali sutikti ir gerokai anksčiau. Tiesiog po vestuvių jos eina tik tada, kai to nori.

Puokštė

Paprastai merginos, kurios renkasi puokštę, netiki meile, trunkančia visą gyvenimą. Jos eina gyvenimo keliu be didelio romantizmo, todėl jų santuokos gali būti trumpalaikės. Tačiau moterys dėl to nesijaudina. Joms bet kokie santykiai yra naudinga pamoka.

Nuvytusi rožė

Moterys, kurios savo gyvenimo kelyje jau ne kartą nudegė, visada renkasi šią gėlę. Tvirta santuoka jų laukia po 40 metų, tačiau joje jos būna daug laimingesnės, nes tikrai yra laiko rasti "savo" žmogų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
05.08.2019 laikas 13:01 Receptai Varškėčiai be kiaušinių receptas
Turbūt visi vaikučiai mėgsta saldžius varškėčius. Bet ką ten vaikučiai, juos dievina net suaugę! Pradžiuginkite savo šeimą skaniais, sočiais, ir naudingais pusryčiais, paruošę aromatingus varškėčius be kiaušinių. Jie ir jums išeis...

Skaityti daugiau

04.06.2019 laikas 12:56 Receptai Tinginiai virtinukai su bulvėmis

Tiesiogiai per 10 minučių paruošiame tikrą gardumyną! Ingredientai: 400 g bulvių; 150 g miltų; 1 a. š. druskos; 2-3 v. šaukštai augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

11.09.2018 laikas 08:01 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo nemigos

Nemiga liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo nemigos, nemiga, receptai nuo nemigos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vai...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:47 Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…
Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:31 Siuntimai pas gydytojus specialistus: ką reikia žinoti?
Valstybinė ligonių kasa (VLK) gyventojams primena šiais metais įsigaliojusias siuntimų pas gydytojus specialistus išdavimo naujoves: prasiplėtė siuntimus išduodančių gydytojų ir kitų specialistų ratas, daugėja išimčių, kai siuntimo konsultacijai nebe...

Skaityti daugiau

13.06.2024 laikas 07:24 Miško įveisimas ne miško žemėje: ką svarbu žinoti?
Keletą pastarųjų metų yra pastebima, kad vis daugiau žmonių savo privačioje žemėje nori įveisti mišką. Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) atkreipia dėmesį, kad asmenys, norintys įveisti mišką savo turimoje ne miškų ūkio žemėje (pvz., žemės ūkio žemėje, ...

Skaityti daugiau