Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Sausio » 22

83-ejų metų močiutė parašė savo draugei laišką, kurį būtina perskaityti kiekvienam iš mūsų, ypač jeigu esame kuo nors nepatenkinti

83-ejų metų močiutė parašė savo draugei laišką

Šiuolaikinis gyvenimas – tai tarsi nesibaigiančios lenktynės siekiant naujų pareigų, tobulos figūros, kažkieno dėmesio, naujamečio išpardavimo. Ir šiame beprotiškame bėgime daugelis kartais pamiršta tiesiog gyventi ir jaustis laimingu.

Minutei sustoti ir susimąstyti priverčia 83-ejų metų močiutės laiškas, kurį ji parašė savo draugei ir kuris išvakarėse buvo publikuotas internete. Jį tikrai galima pavadinti įkvepiančiu. Pagyvenusios moters parašyti žodžiai bus artimi kiekvienam iš mūsų, ypač artėjant Naujiesiems metams.

Brangioji Berta,

aš daugiau nebeskaitau ir vis rečiau valau dulkes. Aš sėdžiu kieme ir mėgaujuosi vaizdu užuot rūpindamasi, kad sode auga piktžolės. Daugiau laiko praleidžiu su šeima ir draugais bei mažiau dirbu.

Esant galimybei, gyvenimu reikia mėgautis, o ne jį kentėti. Dabar aš bandau tai suvokti ir pradėti vertinti.

Daugiau sau netaupau. Kiekvieną dieną naudoju savo porceliano puodelius ir krištolo servizus, tam visada randu ypatingų priežasčių, pavyzdžiui, prarastas euras, sutvarkyta vonia arba pirmasis amarilio žiedas.

Eidama į turgų rengiuosi gražiausiais rūbais. Galvoju, kad jeigu atrodysiu sėkminga, man bus paprasčiau išleisti pinigus.


Nelaukiu svarbios priežasties pasipurkšti mėgstamiausiais kvepalais. Kvepėdama einu į banką arba polikliniką.

Daugiau nebevartoju frazių „kada nors“ arba „šiomis dienomis“. Jeigu kažką reikia pažiūrėti, pamatyti ar padaryti, aš noriu matyti, girdėti ir daryti tai dabar.

Nežinau, ką darytų kiti, jeigu žinotų, kad rytoj jų čia nebus. Juk mes priimame gyvenimą kaip kažką savaime aiškų. Manau, kad jie pasikviestų šeimos narius ir kelis artimiausius draugus. Galbūt jie kam nors paskambintų ir atsiprašytų už savo praeities poelgius ir žodžius. Man patinka įsivaizduoti, kad jie nueis į gerą restoraną, kuriame gaminami jų mėgstamiausi patiekalai. Aš įtariu. Aš niekada to nesužinosiu.

Tai tos smulkmenos, kurių nepabaigiau daryti. Aš labai gailėčiausi, kad neparašiau artimiesiems visų svarbių žodžių, kuriuos norėjau jiems pasakyti. Ir aš labai pergyvenu, kad retai sakiau tėvams ir vyrui, kaip juos myliu.

Stengiuosi netaupyti ir neatidėti tai, kas galėtų pripildyti mano gyvenimą daugiau juoko ir laimės.

Ir kiekvieną dieną atmerkdama akis pasakau sau, kad ši diena yra ypatinga. Kiekviena diena, kiekviena minutė, kiekvienas įkvėpimas iš tikrųjų yra dovana.

Galbūt gyvenimas nebuvo toks, kokio tikėjomės. Bet kol esame čia, galime šokti.

Vmarkus.LT

Atpalaiduojantys Gamtos Garsai. Paukščių Čiulbėjimas Su Upelio Čiurlenimu:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.11.2019 laikas 20:53 Receptai – Patiekalai Keistos formos pyragas be kepimo nustebins kiekvieną!
Tai yra paprasčiausias ir greičiausias pyragas be kepimo, kurį visada galite gaminti su savo šeimos nariais. Keistos formos pyragas nustebins kiekvieną!

Skaityti daugiau

31.01.2018 laikas 19:09 Receptai – Patiekalai Vaisingumui skatinti (Paprastoji takažolė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Džiovinta takažolė, Verdančio vandens

Skaityti daugiau

24.09.2019 laikas 07:21 Receptai – Patiekalai Obuolių ir varškės suflė be miltų
Suflė iš obuolių ir varškės be miltų tiems, kas skaičiuoja kalorijas! Pasigaminkite namuose suflė kurie mėgsta skaičiuoti kalorijas. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau