Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 24

Turtingas vyriškis siūlo tapti meiluže. Bjauru, o pinigų norisi

Turtingas vyriškis siūlo tapti meiluže. Bjauru, o pinigų norisi

Man 31 metai, išsiskyrusi, auginu du vaikus, 8 ir 4 m. Profesija – slaugytoja-fizioterapeutė, dirbu prabangioje sanatorijoje.

Šią vasarą pas mus ilsėjosi kokių 60-ies vyriškis, toks malonus, pagarbus. Iš pradžių gėles dovanojo, saldainius, žarstė komplimentus – na, šiaip daugelis taip elgiasi, aš jau įpratau.

Išoriškai mažai kuo skiriasi nuo kitų – man visi pacientai vienodi. O kai jis išvyko, sužinojau, kad tai labai įtakingas ir pasiturintis žmogus. Mes su mergaitėmis pasijuokėme, kad aš paleidau savo laimę, o neseniai jis vėl pasirodė – atvyko specialiai pas mane.

Dovanojo brangius kvepalus, pasveikino su artėjančiomis šventėmis ir nedaugžodžiaudamas pasiūlė tapti jo meiluže.

Jis žino, kad aš vieniša motina, todėl iškart užsiminė, kad labai padės finansiškai. Iš manęs reikalaujama periodiškai su juo susitikinėti, galbūt net važiuoti poilsiauti, na ir, žinoma, visa kita.

Tiesiai pasakysiu, nuo šio pasiūlymo aš kaip nesava. Aš, žinoma, ne kokia vienuolė, bet šito, mano manymu, jau per daug. Maža to, kad žmogus man tinka į tėvus, tai dar ir perka mane be ceremonijų lyg kokį daiktą.

Bet ar aš turiu teisę atimti iš savo vaikų galimybes, kurių pati niekada negalėsiu jiems suteikti? Tai ir kita mokykla, ir visokios įmanomos lavinamosios programos, įdomus poilsis ir sveikatinimas, galų gale.

Dėdulė viską nupasakojo labai viliojančiai – žino, ant kokios skaudžios nuospaudos užminti vienišai motinai. Žodžiu, pažadėjau jam pagalvoti ir dabar nerandu sau vietos.

Galva ištino, negaliu užmigti – vis galvoju, ar verta taip žemintis netgi dėl vaikų, o gal užkišti savo išdidumą kuo giliau ir tapti turtingo gašlaus senio išlaikytine. Pasmerkite arba patarkite…

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.07.2019 laikas 18:36 Receptai Skanus ir purus omletas “su paslaptim”
Bandžiau gaminti pagal įvairiausius receptus – kartais rezultatas džiugindavo, kartais nelabai. Ir štai pagaliau aš sugalvojau savo puikaus, puraus omleto receptą! Išeina tiesiog burnoj tirpstantis, nessmenga aušdamas, nebėga, sk...

Skaityti daugiau

07.06.2019 laikas 17:47 Receptai Tokio niekur negirdėjau. Dabar „Napoleoną“ gaminu tik ant keptuvės

Šuo receptu su manimi pasidalino mano draugo mama! Iki to karto bandžiau įvairius receptus, kaip pasigaminti nuostabų „Napoleoną“ , bet visada grįžtu prie šio recepto! Tuoj suprasite kodėl!

Skaityti daugiau

04.12.2017 laikas 11:14 Receptai Nuovirai skrandžio darbui palengvinti (vyšnios; mėlynės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: Vyšnių, Mėlynių

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau