Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Kovo » 20

Kodėl dabar, kai anyta susirgo, aš nenoriu jai net vandens stiklinės paduoti

aš nenoriu jai net vandens stiklinės paduoti

Jūs turbūt girdėjote daug istorijų apie piktas anytas, bet mano anyta – tai pykčio ir šmeižto viršūnė! Eina jau 18-ieji mano santuokos metai, ir per tiek laiko aš nė karto negalėjau atsipalaiduoti, ji neleisdavo…

Toji moteris tokia pikta, kad į mūsų vestuves atsitempė buvusią mano vyro merginą! Įsivaizduojate tai? O mano vaikams ji pastoviai kaldavo į galvą, kad kai tik tėtis ras geresnę moterį, iškart mane mes…

Dabar ji susirgo.

Manęs laukia nelinksmi laikai. Aš turėčiau palikti savo darbą, kad sėdėčiau šalia žmogaus, kuris man sugadino beveik visą gyvenimą, dėl kurio aš verkdavau naktimis. Negaliu prisiminti nė vienos atkarpos iš savo gyvenimo, kur nebūtų jokių blogų prisiminimų, susijusių su ja.

Dukra nenori ja rūpintis, o kam…Juk motina neturi nieko, ką galėtų jai palikti. Dabar, matote, aš privalau maitinti ją šaukšteliu, vedžioti ją į tualetą ir vos ne lopšines dainuoti, kol ji užmigs.

Aš bandžiau kelis kartus prisiskambinti jos dukrai ir pakviesti prižiūrėti savo mylimos motinos, bet ji net neatsakė, nors puikiai žino, kad motiną neseniai ištiko insultas.

Mano svainė gyvena su vyru, vaikai seniai užaugo ir išsivažinėjo, o pas mane namie du mažyliai. Aš nenoriu, kad mano vaikučiai kasdien matytų sergančią moterį, maudytųsi toje pačioje vonioje kaip ir ji ir valgytų iš tos pačios lėkštės.

Gal dauguma kaltins mane dėl mano žodžių, tačiau patikėkite, jei jūs būtumėte išgyvenę visa tai, ką aš išgyvenau dėl jos, net jei ji jums paliktų milijoną ir išeitų, jūs tiesiog suplėšytumėte tuos pinigus į skutelius!

Be to, manęs dabar laukia paaukštinimas darbe! Ji man sako, kad aš tiesiog privalau sėdėti su ja, juk ji padėjo auginti mano vaikus. Na, kaip jums papasakoti…Jei ta pagalba susideda iš to, kad ji paprasčiausiai stovėjo šalia ir šaukė, kol vaikas verkė, keikė mane, kad vaikui užkietėjo viduriai, tada taip – ji man padėjo!

Aš maniau, kad nors dabar vyras bus mano pusėje, tačiau motina sugebėjo jį įkalbėti, kaip visada ir būdavo.

Jis ėmė grasinti man skyrybomis, jei aš neišeisiu iš darbo ir netapsiu jo motinos slauge.

Dabar aš net nežinau, ką daryti. Mano motina sako, kad viską reikia daryti taip, kaip nori jie. Bet aš negaliu! Net jei aš išeisiu iš darbo ir būsiu visą dieną namuose su ja, aš tiesiog išpilsiu sriubą jai ant galvos , kadangi aš įsitikinusi, kad ji vėl man aiškins…

O pabaigai norėčiau pasakyti visoms anytoms!

Prašau jūsų, būkite žmonėmis! Marti – tai tokia pat moteris, kaip ir jūsų dukra. Kai jūs sekantį kartą jai ką nors aiškinsite, paprasčiausiai pagalvokite apie tai, kad jums greitai gali prireikti prašyti jos vandens stiklinės…

Sketis.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.08.2018 laikas 17:55 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti
Sumušimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti, receptai sumušimams gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

04.06.2019 laikas 21:34 Receptai – Patiekalai Varškės pyragaičiai «Varškėčiai»

Manau, kad kiekviena mama savo vaikui gamina varškėčius, bet jie ne visada būna purūs ir minkšti. Aš jums pasakysiu, kaip greitai ir labai skaniai pasigaminti varškėčius. Labai svarbu, įtikti savo vaikams skaniais patiekalais.<...

Skaityti daugiau

02.09.2019 laikas 11:19 Receptai – Patiekalai Rudeninis trupininis pyragas iš moliūgų. Moliūgų pyragas

Sotaus pyrago gaminimas iš moliūgo.. Paruošas pyragas yra minkštas, trupininis, šiek tiek drėgnas. Ir labai skanus.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau