Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Sausio » 30

Uždraustos Agartos žemės: Vidinė Žemė

Uždraustos Agartos žemės: Vidinė Žemė

1947 m. viceadmirolas Byrdas leidosi į drąsią kelionę per Šiaurės ašigalį, tačiau pasaulis dar nežinojo, kad jis netrukus atras paslaptį, kuri jaudins žmonių vaizduotę dar ne vieną dešimtmetį.

Prieš pat ekspediciją Byrdas padarė mįslingą pareiškimą, kuriame paskelbė norįs pamatyti žemę už ašigalio ir pavadino ją "didžiosios paslapties centru".

Skrisdamas virš Šiaurės ašigalio, Byrdas radijo ryšiu pranešė, kad už ledo lauko yra didžiuliai žemės plotai su kalnais, miškais, augmenija ir net ežerais bei upėmis, kuriose knibždėte knibžda į mamutus panašių būtybių. Šie teiginiai sukėlė diskusijų ir spekuliacijų bangą, paskatinusią daugelį tikėti, kad egzistuoja paslėptas pasaulis, esantis mūsų planetoje.

Įsivaizdavimas apie tuščiavidurę Žemę, į kurią galima patekti per Šiaurės ir Pietų ašigalius, žavėjo žmoniją per visą istoriją.

Senovės civilizacijos, tokios kaip babiloniečiai, graikai, egiptiečiai ir budistai, pasakojo apie požemines karalystes. Net garsus matematikas Leonhardas Euleris ir astronomas daktaras Edmundas Halley pritarė nuomonei, kad mūsų planeta yra tuščiavidurė ir apgyvendinta.

Vienas iš labiausiai intriguojančių šio paslėpto pasaulio egzistavimo įrodymų yra kartografo Heinricho C. Beranno sukurtas žemėlapis. Žemėlapyje pavaizduotas įėjimas į vidinį Žemės pasaulį, vadinamą Agartha, esantį Antarktidoje. Įdomu tai, kad žemėlapyje Antarktida pavaizduota be storo ledo sluoksnio, todėl galime matyti per žemyną besidriekiančius povandeninius koridorius, kurie susilieja prie numanomo įėjimo į tuščiavidurę Žemę.

Agartos sąvoka neapsiriboja vien admirolo Byrdo pasakojimais; apie jos egzistavimą tvirtino ir kiti tyrinėtojai iš viso pasaulio. Sakoma, kad tai uždrausta karalystė, užburtas žemynas Žemės gelmėse, kuriame gyvena kažkokia civilizacija. Ši idėja sužadino daugelio vaizduotę, o pasakojimai apie operaciją "Highjump" ir susidūrimus su pažangiais lėktuvais, kuriuos Byrdas patyrė keliaudamas, dar labiau sustiprino paslaptį.

Visai neseniai pasirodė Trečiojo reicho žemėlapis, kuriame parodyti slapti praėjimai, kuriais vokiečių povandeniniai laivai patekdavo į požemines vietoves. Šiame žemėlapyje taip pat išsamiai pavaizduoti abu pusrutuliai ir paslaptingoji Agartos karalystė. Ar tai gali būti įrodymas, kad egzistuoja paslėptas pasaulis, kuris nuo mūsų buvo slepiamas?

Nors skeptikai šias teorijas gali atmesti kaip paprastas fantazijas, svarbu atsižvelgti į daugybę istorinių ir mokslinių įrodymų, kurie patvirtina Žemės viduje esančio pasaulio egzistavimo galimybę. Susižavėjimas tuščiavidure Žeme ir toliau auga, o tyrėjai trokšta atskleisti tiesą, slypinčią už šios neblėstančios paslapties.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.11.2017 laikas 09:10 Receptai Arbatos receptas nuo karščiavimo
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: aviečių lapai, aviečių uogos, raudonėlis, šalpusnio lapai, vanduo.

Skaityti daugiau

03.06.2019 laikas 18:06 Receptai Kondensuoto pieno spurgos dingsta garso greičiu!
Mieli draugai, šiandiena norėčiau pasidalinti su vienu nuostabiu receptu – spurgos iš kondensuoto pieno. Mano vaikai tiesiog šias spurgas dieviena.

Skaityti daugiau

19.12.2017 laikas 13:22 Receptai Receptas lieknėjantiems (gervuogių, beržo, šalpusnio)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Organizmo valymas. Ingredientai: gervuogių lapų, beržo lapų, ankstyvojo šalpusnio lapų

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau