Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Vasario » 4

Taisyklės, kurių laikosi nenuspėjamo amžiaus moterys

Taisyklės, kurių laikosi nenuspėjamo amžiaus moterys

Moters požiūris į gyvenimą atsispindi tame, kaip ji atrodo, ir tame, kokią ją mato kiti. Jaunystė būna puiki ir savaime patraukli. Tačiau jaunos merginos dažniausiai tik traukia susižavėjusius žvilgsnius, bet nesukelia nuoširdžios kitų žmonių simpatijos.

Egzistuoja ir visai kitoks magnetizmas, kai moteris žadina visų aplinkinių simpatijas. Ir tai nepriklauso nuo jos amžiaus.

Įžengdama į vidutinį amžių, moteris įgauna veidą, kuris atspindi jos gyvenimišką patirtį. Išgyventos emocijos nusėda ant jo plonomis raukšlelėmis. Jas stengiamės kruopščiai paslėpti įvairiomis gudrybėmis ir kosmetikos priemonėmis. Bet to, kas yra viduje, pakeisti neįmanoma.

Brandžiame amžiuje išorinės priemonės jau nepadovanos mums jaunatviškos ir žydinčios išorės. O žvilgsnis? Kiek daug jis gali papasakoti apie savo šeimininkę.

Kai kurios moterys nuleidžia rankas ir sako, kad jos yra senos, būdamos 45 ar net 39 metų. O kitos stengiasi gyventi turiningą ir ryškų gyvenimą, nepaisydamos to, kokia gimimo data įrašyta jų asmens dokumentuose.

Kur slypi patrauklių brandžių damų, kuriomis žavisi visi, paslaptis? Jos laikosi tam tikrų taisyklių.

4 brandžių moterų taisyklės, kurios ištrina amžių

1. Saugo save

Šiais laikais įprasta orientuoti savo gyvenimą tik į sėkmę. Mes triūsiame kasdien nuo ankstaus ryto iki vėlumos, gyvename nuolatiniame strese. Todėl organizmas dėl tokio beprotiško tempo ir kovos už vietą po saule susidėvi greičiau. Su metais naudinga nustatyti protingą pusiausvyrą tarp „noriu“ ir „galiu“. Brandi moteris neims dirbti iki išsekimo dėl kokio nors pripažinimo ar socialinio statuso. Ji saugos savo resursus.

2. Kontroliuoja tai, ką kalba

Įprasta manyti, kad visos moterys, be išimties, priima senėjimą kaip negatyvią blogybę.

Tačiau brandi dama turi daug privalumų, lyginant su jauniklėmis. Ji racionaliau mąsto, yra išmintinga ir patyrusi. Ir niekada nekalbės kitiems apie save kritiškai.

3. Besąlygiškai myli savo kūną.

Tam tikrame amžiuje kūnas nustoja būti jaunatviškai standus, lankstus. Nuo fiziologijos niekur nepabėgsime. Ir mes pradedame pastebėti nelabai patrauklius, neraminančius pokyčius ir raukšleles, riebalų sankaupas tam tikrose vietose.

Tačiau per didelis dėmesio kreipimas į amžiaus pokyčius gali pabloginti požiūrį į save, Svarbu priimti savo fizinį senėjimą ir stengtis pagal galimybę palaikyti kūno tonusą. Tada vizualūs pokyčiai praras savo svarbą. Jie nebebus tokie dramatiški. Svarbus susikoncentruoti į tai, kaip suteikti savo organizmui malonumą ir džiaugsmą. Galima pradėti lankytis baseine, užsiimti joga ar kvėpavimo pratimais. Ir tada kūnas džiugins jus.

4. Sveikas smalsumas ir asmeninis vystymasis

Pasaulyje yra tiek daug įdomių ir dar nepažintų dalykų. Su metais smegenys tampa ne tokio imlios naujoms žinios ir informacijai kaip jaunystėje, bet jos dar gali sudaryti naujus nervinius ryšius.

Patrauklios moterys būna godžios gyvenimui, atviros visokioms naujovėms ir įdomybėms. Jos stengiasi nuolat vystytis ir nesustoti vietoje. Čia ir yra svarbiausia jų paslaptis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.07.2019 laikas 13:18 Receptai Sūrio paplotėliai su kefyru keptuvėje
Sūrio paplotėliai su kefyru receptas. Pašildytą iki 38 laipsnių kefyrą supilti į dubenį, dėti cukrų, druską ir sodą, permaišyti, palikti 5 min. Sudėti smulkiai sutarkuotą sūrį kartu su miltais į kefyro masę, užminkyti tešlą, iš pr...

Skaityti daugiau

16.09.2018 laikas 10:58 Receptai Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, profilaktikai
Katarakta liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, kataraktos gydymas, receptai kataraktai, profilaktikai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip ...

Skaityti daugiau

02.09.2019 laikas 11:19 Receptai Rudeninis trupininis pyragas iš moliūgų. Moliūgų pyragas

Sotaus pyrago gaminimas iš moliūgo.. Paruošas pyragas yra minkštas, trupininis, šiek tiek drėgnas. Ir labai skanus.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau