Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina » 2024 » Vasario » 14

Kaip efektyviai KRAUJYJE SUMAŽINTI ŽALINGOJO cholesterolio lygį?

Kaip efektyviai KRAUJYJE SUMAŽINTI ŽALINGOJO cholesterolio lygį?

Kraujyje padidėjus cholesterolio lygiui, sutrinka daugelio organizmo sistemų veikla. Tačiau ar pablogėjus savijautai mes dažnai kreipiamės į terapeutą ir atliekame būtinus tyrimus? Šiuolaikinio gyvenimo tempe - kažin ar. Tačiau mes visada galime kraujyje sumažinti žalingojo cholesterolio lygį ar bent neleisti, kad jis didėtų. Kaip tai padaryti?

KAIP LIAUDIŠKOMIS PRIEMONĖMIS MAŽINTI PADIDĖJUSĮ KRAUJOSPŪDĮ? 

Dauguma sergančiųjų pradine hipertenzijos stadija nei neįtaria, kad jų kraujospūdis nuolat yra padidėjęs. 

Jei kraujospūdis yra nežymiai pakilęs, jokių nemalonių pojūčių neatsiranda, todėl liga nustatoma tik profilaktiškai pasitikrinus sveikatą.

Dėmesio! Jei kraujas kreši pernelyg greitai, jo krešėjimą padeda stabdyti citrinos. 
Susirgus antrąja hipertenzijos stadija, kraujospūdis nuolat būna padidėjęs, dažnai skauda galvą, ji dažnai svaigsta, greitai pavargstama. Skundžiamasi nemiga, prieš akis matosi „muselės“ ir t. t. 

Todėl sergantys II hipertenzijos stadija dažnai patys kreipiasi į gydytojus. 

Stipriai susijaudinus, padidėjus įtampai ir susidarius kitoms blogoms sąlygoms, kraujospūdis gali staiga pakilti ir ištikti taip vadinama hipertenzinė krizė. 

Sergant II hipertenzijos stadija padidėjusį kraujospūdį palyginti nesunku sumažinti vaistais, tačiau, ištikus hipertenzinei krizei, padidėja pavojus patirti miokardo infarkto ar insulto priepuolį. 

Šiems ligoniams būtina laikytis dietos bei vartoti gydytojo paskirtų vaistų. 

NEVALYTI GRŪDAI - GEROS KRAUJOTAKOS GARANTAS

Daugelis didmiesčių gyventojų ne tik užkandžiauja, bet ir neretai pusryčiauja ne namuose. 

Dažniausiai greitai užkandant suvalgome ne tai, kas yra naudinga. 

Tokia skubi mityba gali pakenkti sveikatai. 

Pusryčiaujant geriausiai valgyti nevalytų grūdų košių, kurios organizmą aprūpina jam reikiamomis maistinėmis skaidulomis, bet ir kraujyje sumažina žalingojo cholesterolio lygį. Pusryčiaujant ar valgant priešpiečius ypač naudinga valgyti miežių ir rusvųjų ryžių bei rupaus malimo grūdų duonos.

PUPOS VIETOJE BULVIŲ

Nepaisant, kad gausūs angliavandenių kiekiai gali sutrikdyti virškinamojo trakto darbą, šiek tiek šių medžiagų organizmui reikia. 

Pupose ir kitose ankštinėse kultūrose, kaip ir nevalytuose grūduose, gausu maistinių skaidulų. Be to, pupomis galima pakeisti visų mėgiamas bulves.

Svarbu pažymėti, kad bulvės kraujyje nesumažina, o atvirkščiai, net ir gali padidinti žalingojo cholesterolio lygį. 

Atminkite, kad net ir virtos ar keptos orkaitėje bulvės yra mažiau naudingos nei pupelės.

MAŽIAU STRESO

Be abejo, visiškai išvengti streso, ypač, jei gyvenate didmiestyje - neįmanoma. Stresas kenkia sveikatai: didina kraujospūdį bei aterosklerozės pavojų. 

Dėl streso kraujyje gali padidėti ir žalingojo cholesterolio lygis. Didėjantis žalingojo cholesterolio lygis kraujyje yra daugelio lėtinių kraujagyslių ir arterijų ligų priežastis. 

Jei suvokiate, kad stresas yra nuo latinis Jūsų gyvenimo palydovas, būkite pasiruošę, kad kraujo tyrimai Jūsų nepradžiugins. 

Norėdami pasaugoti savo sveikatą, išmokite numalšinti stresą, jei jo visiškai išvengti nepavyksta. 

Pavyzdžiui, naudingi jogos pratimai ir negatyvą malšinanti meditacija. 

PASIVAIKŠČIOTI LAUKE

Ne kiekvienas gali lankytis sveikatingumo ir sporto centre. Ypač atsargūs privalo būti sergantys sąnarių, raumenų ir stuburo ligomis. Tačiau net ir šios ligos negali būti priežastis atsisakyti pakankamai aktyvaus gyvenimo būdo. 

Šiems ligoniams naudinga reguliariai pasivaikščioti lauke. 
Pasivaikščiodami lauke ne tik sustiprinsite raumenis ir stuburą, bet ir pagreitinsite kraujotaką, o kraujyje sumažinsite žalingojo cholesterolio lygį. 

Ilgalaikiai pasivaikščiojimai lauke mažina pavojų susirgti širdies ir kraujotakos sistemos ligomis. 

Jei sunku 2 valandas pasivaikščioti lauke, iš pradžių pasivaikščiokite bent šalia namų, palaipsniui ilgindami pasivaikščiojimų laiką.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.06.2019 laikas 06:57 Receptai Vasariškas tortas su braškėmis

Gaivinantis nekeptas vasariškas tortas su braškėmis. Greitas ir skanus!

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 09:17 Receptai Vaistažolių mišiniai nušalimams gydyti

Nušalimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nušalimams gydyti, nušalimai, receptai nuo nušalimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kai...

Skaityti daugiau

06.09.2018 laikas 10:23 Receptai Vaistažolių mišiniai organizmo stiprinimui

Organizmo stiprinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai organizmo stiprinimui, receptai organizmui stiprinti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau