Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Vasario » 19

Kodėl moteris mano, kad buvęs gerbėjas lauks jos visą gyvenimą?

Kodėl moteris mano, kad buvęs gerbėjas lauks jos visą gyvenimą?

Fantazijos ir emocijos moters galvoje labai dažnai ima viršų prieš realybę. Ji susikuria įvaizdį, apdovanoja jį geriausiomis savybėmis, susieja jį su romantiškiausiomis dainomis, o jis...

Jis ilgai ir atkakliai jai pataikauja. Jis atsidavęs kaip šuo. Jis leidžia jai suprasti, kad ją myli, arba tiesiog prisipažįsta. Jis atleidžia. Jis leidžia jai. Jis tyliai ir nuolankiai neša savo kryžių, sutikdamas būti "tik draugu". O ji tai priima kaip savaime suprantamą dalyką. Ilgainiui jis pradeda ją erzinti, jai jis tampa trukdžiu. Tuo pat metu "gerbėjas", tarsi nujausdamas tai, ima rodytis rečiau. Ji su palengvėjimu atsidūsta, nes žino, kad jis lėks pas ją pirmuoju skambučiu, jei staiga ims nuobodžiauti.

Pamažu jis pradeda rodytis vis rečiau ir rečiau, tačiau jos įsitikinimas, kad jis yra ant "kabliuko", nedingsta. Tai suteikia jai pasitikėjimo savimi ir savo nenugalimumu. Ji pasilieka jį kaip atsarginį variantą, kaip paskutinę išeitį.

Palaipsniui jis visai dingsta, bet draugai jai sako, kad jis yra vienas, ir ją visai paguodžia mintis, kad jis vis dar jos laukia.

Ji pati patikrina jo socialinių tinklų puslapius ir nusiramina, kad jis vis dar vienas.

Jai jo vis dar nereikia, bet jausmas, kad jam reikia jos, labai maloniai sušildo jos ego. Vos išgirdusi vyro dainuojamą liūdną meilės dainą, ji iškart jį įsivaizduoja ir patenkinta šypteli.

Tačiau vieną dieną ateina X, kai Ji supranta, kaip klydo. Ji mato jį asmeniškai arba nuotraukose su gražia žmona, o gal jau su kūdikiu.

Štai ir viskas. Jausmas, kad pasaulis sugriuvo tiesiai ant fantazuotojos. Kaip jis drįso? Kada jis taip pasielgė? O kaipgi aš? Kodėl jis dabar toks gražus? O jo moteris daug gražesnė už mane. Šūdas.

Nors ji galėjo būti seniai ištekėjusi. Mano akys nenori to matyti. Nuo pavydo man darosi bloga. Priverčia ilgai jaustis blogai.

Ir labai dažnai jis pajunta tą jausmą, kurio iš jos laukė. Ir skambučiai prasideda nuo jos, ir laiškai paštu.

Bet būna per vėlu. Traukinys seniai išvažiavo!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.06.2019 laikas 15:27 Receptai – Patiekalai Tarkuotų bulvių apkepas su sūriu ir česnaku

Vieną kartą atsitiktinai radau tarkuotų bulvių pyrago-apkepo receptą, dažnai jį kepu, o dabar noriu pasidalinti ir su jumis.

Skaityti daugiau

20.11.2019 laikas 15:39 Receptai – Patiekalai Paprasti, bet ne prasti naminiai sausainiai
Gaminame. Naminiai sausainiai. Sviestą ir grietinę išimame iš šaldytuvo ir palaikome kambario temperatūroje 2-3 valandas. Orkaitę įjungiame kaisti iki 180 laipsnių. Skardą išklojame kepimo popieriumi.

Skaityti daugiau

24.06.2019 laikas 20:03 Receptai – Patiekalai Omletas su pievagrybiais ir špinatais
Pievagrybius supjaustome plonais griežinėliais arba kvadratėliais ir apkepiname keptuvėje ištirpintame svieste. Dedame nuplautus ir pasmulkintus špinatus ir kepame dar kelias minutes, kol špinatai sukris. Pilame kiaušinio plakinį,...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau